Rüyada Deterjan Görmek

Rüyada deterjan görmek, ele geçecek mal, mülk demektir. Rüyada deterjanla bir şey yıkamak, deterjanla kirden, pastan temizlik yapmak, hastalıktan şifaya, günahtan tevbeye, üzüntü ve kederden kurtuluşa ve borçtan halas olmağa yorumlanır.

Rüyada herhangi bir deterjan görmek, Rüya sahibinin emire veya hakime arzedeceği bir vakaya tabir edilir. Deterjan, kiri, pisliği giderdiğinden, rüyada deterjan, kederlerin ve üzüntülerin gitmesine işarettir.

Rüyada Deterjan Görmek Ne Demek

rüyada deterjan görmek

Rüyada deterjan görmek, mala ve dine işarettir. Rüyada deterjan yemek ise, meşakkatle, sıkıntıyla mal kazanmaya ve üzüntüye işaret eder.

Genel olarak Rüyada deterjan mala, üzüntü ve kederin gitmesine, kederli kimseyi teselli eden insana yahut hakim ve üst düzey bir görevliye arz edeceği olaya, deterjanla çamaşır yıkamak hastanın iyileşmesine, günahkarın tövbe etmesine, üzüntüden kurtulmaya, borcunu ödemeye delalet eder.

rüyada deterjan görmek ne demek

Hasta bir kimsenin Rüyasında deterjanla çamaşır yıkayıp temizlediğini görmesi; o hastanın şifa bulup iyileşeceğine, eğer günahkar birisi ise bu günahlarından tövbe edeceğine, eğer üzüntülü birisi ise bu üzüntülerinden kurtulacağına ve eğer borçlu ise borcunu ödeme imkanı elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada temiz deterjan köpüğü görmek uçarı mizaçlı insana yahut tutarsız duygu ve düşüncelere; Kirli Deterjan köpüğü malın zekatına, insanın günahlarını sildirecek tövbe ve iyiliğe delalet eder.

Rüyada Deterjan yorumları

Berivan

Rüyamda yere deterjan dökülmüştür anlamını bana açıklaya bilirmisiniz

htc

rüyamda elbise alacam tam kadın elbiseyi verecek bakıyom elbise dgl şisenin içinde deterjan veriyor bu ne abla diyorum deterjan iste diyor o anda uyandım cok tuhaftı elbise cok güseldi ama :)

serap

rüyamda eşimin teyzesi benden deterjan istiyo ve bende gidip alıyorum ama çok az miktarda görüyorum deterjanı

nilgün

rüyamda bir otobüse binmiş gidiyorum fakat mükemmel bir yolculuk sevdiğimle el ele çok mutlu bir şekilde gidiyorum bir marketin önünde duruyoeuz bütün aile ferttlerim orda çikolata alıyorum aldığım her çikolatanın karşılığında büyük bir poşet deterjan alıyorum her yer deterjan doluyor ...

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*