Davet   davetiye

İtibar görmeye, davetiye almak bir maksat için çAğrılmaya delalet eder. ( yemek daveti (düğün, yas vs. yemeği ) için Bakınız; Yemek.)

Bir yere Davet aldığınızı görmek, iyi olmayan bazı olaylarla karşılaşacaksınız demektir.

Bir yere davet aldığınızı görmek, iyi olmayan bazı olaylarla karşılaşacaksınız demektir.

Rüyada bir yere davet edildiğinizi gördüyseniz, hoş olmayan birtakım olaylarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu Rüya, üzüleceğinizin de işaretidir.

Rüyada davet almak, hesapta olmayan harcamadır. Masrafların artacağına işaret eder.

Rüyada yemege davet, hayir için toplanmaya isarettir. Bir kimse Rüyada bir çok kimseyi davet ettigini görse, nefsini kötü görülen ve sikayet edilen bir ise atar. Bir davet tertipleyip ve o davette bir toplulugun hazir bulundugunu ve yemegi yediklerini görse, onlara baskan olur. Eger o davet yerinde üzüntülü ve hasta birisi varsa, o kimse bundan kurtulur. Bir davet tertipledigini gören kimsenin kaybetmis oldugu sey kendisine gelir. Kendisini bir topluluk ziyafete davet etse, o kimse kendisine pismanlik verecek bir halde bulunur. Rüyada dügün yemegine davet, pismanliktir.

Bir yere davet edildiğinizi görmek, hoş olmayan birtakım olaylarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Bir yere davet edildiğinizi görmek, hoş olmayan birtakım olaylarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Davet davetiye Görmek yorumunu okudunuz. Davet davetiye ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada D harfi ile başlayan Rüya Tabirleri D sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Davet davetiye rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Davet davetiye yorumları

ayse

Ruyamda is arkadaslarim kafeteryada borek ve baklava yiyorlar. ben uzaktan bakiyorum. yanlarina gidiyorum. orada bir arkadasla alisverise gidecekmisiz. onu aliyorum digerlerine banada ayirdiniz mi diyorum.bilmiyoruz diyorlar.

EMİNE

Miraç adında kız arkadaşım Cansel,le birlikte beni yemeğe davet ederler ve ben evden yemek götürürüm ama kafeden içeri almazlar miraç bir yolunu bulur ve içeri girdirir daha sonra bana bir kutuyla kartonun üzerine yazılmış mektup geldiğini söylerler ve ben alırım rüyamda okudum ama ne yazdıgını hatırlamıyorum ama mutlu olmuştum...rüyamı yorumlarsanız sevinirim...

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Beyin Görmek | Rüyada Beytul mukaddes Görmek | Rüyada Beytullah Görmek | Rüyada Beytullahem Görmek | Rüyada Beyyıne suresi Görmek | Rüyada Bez Görmek |