Rüyada Çöl Görmek

Bakınız; Sahra.

Rüyada ne şekilde olursa olsun çöl görmek her konuda çözüm, mutluluk ve gelişme işarettidir .

Çok hayırlıdır. Rüyada çöl görmek her sorunun çözüleceğine, mutluluk ve gelişmeye işaret eder.

Issız bir çölde yürümek, fakirliğin işaretidir. Mal kaybına uğrayabilirsiniz.

Fevkalade büyük para ve servettir. Çölün büyüklüğüne göre servetin miktarı belli olur.

Çöl görmek yalnizliga isarettir. Rüyada ucu bucagi görünmeyen bir çölde yalniz basiniza kaldiginizi görmek, ailenizden uzaklasip tek basiniza yasamayi istediginize delalet eder. Çöl de bir deve üzerinde seyahat ettiginizi görmek, geleceginizin ga ranti altinda olmadigina, sonunuzun nasil bitecegini bilmediginiz is tirapli bir hayat süreceginize isarettir. Çölde kervanla seyahat et mekte oldugunuzu ve suyunuz kalmadigi için, susuzluktan bitkin bir halde Su bulmaya çalistiginizi görmek, issiz bir durumda oldu gunuza ve geçim sikintisi çektiginize ve para kazanmak için birçok yere basvurup çareler aradiginiza delalet eder. Çölde bir suya rastlayip kanarak su içtiginizi görmek para kazanacak bir ise girdiginize ve sikintinizin kalmadigina delalet eder. Bu Rüya manevi sekilde gönül sikintilariniz olduguna da yorumlanir. Bu takdirde çölde suya kavustugunuzu görmeniz bu iç sikintilarinizdan da kurtulacaginiza isarettir. Rüyada çöl görmek sakin bir hayata delalet eder. Rüyada bir çölde yalniz basiniza yürüdügünüzü görmek, sakin ve sessiz bir hayati sevdiginize, çölde kayboldugunuzu görmek, geleceginizden kaygi duydugunuza, çölde bir kaç arkadasinizla bulundugunuzu görmek, arkadaslariniz tarafindan sevildiginize, çölde bir deve üzerinde gittiginizi görmek sikinti içinde oldugunuza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada çölde oldugunu gören kimsenin kendi basma yasamaktan memnun olduguna isarettir.

Fakirliğe işarettir. Mal kaybına uğrayabilirsiniz.

Rüyada Çöl yorumları

RAİF

Merhaba ben rüyamda Çöl de idim orada kalın gövdeli kurumuş bir ağaç gördüm yanına gittim sonra Ağaç ve etraf yeşermeye ve çiçekler açmaya başladı ve bu esnada ağacın kollarının belirli kısımlarından aşırı derecede tazzikli su şeklinde bir sıvı akmaya başladıve rüya bitti.

Yasemin

Merhaba, ben çölde tek başımaydım ve bir adamı öldürüyordum. Adamı öldürdükten sonra ise çölden çıkıp kendimi bir anda buzullarda buldum.

feyza

ben rüyamda bir çölde uyanıyordum yanımda okul arkadaşlarım vardı yürüdükçe batıyoduk en sonunda 1 arkadaşımız batıyodu kuma ve çıkamıyodu sonrada kalan ben ve ilayda diye bi arkadaşımdı ayaklarımızı fareler yiyordu orada uyandım. :)

melike

Merhaba ben rüyamda ailemle birlikte çölü görmek ziyaret edip fototraf çekmek için yola koulduk ve bir yolan geçip çöle geldikve çölde evler vardi çölün kenarinda dere vardı dereye girip çıktık çöllerdeki insanlardan birisi bizi eve davet etti am kadın kotü birisiydi biz bilmiyorduk sonra kendi evimize gitme karar verdik bizmle brkac arab daha geldi . Ve bitti.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*