Rüyada Çorap Görmek

Yeni çorap giymek, malın zekatını vererek onu güvence altına almaya, Güzel çorap övgüye layık şahsiyete, Çorap bazen kadın ve hizmetçiye, Eski çorap şükrü eda edilmeyen ve zekatı verilmediği için zarar görülecek mala, Pis kokulu çorap kötü şöhrete delaleet eder.

Rüyada çorap satın almak maddi kazanca işarettir. Hediye olarak bir çorabın verilmesi aileye ait eski bir sorunun çözülmesine işarettir. Çorabın kaçması bir çok gönül macerasının yaşanacağını belirtir .

Rüyada çorap almak para kazanmanın işaretidir. Hediye olarak bir çorabın verilmesi ailenin eski bir sorununu çözülmesi demektir. Çorabın kaçması macerası yaşanacağının işaretidir.

Sıkıntıdır. Ama çok güzel çorap giymek ise kısmettir.

Rüyada siyah çorap görmek ve giymek zengin bir kimse ile evlenmege, beyaz çorap görmek ve giymek güzel biri ile evlenmege, kirmizi çorap görmek ve giymek iyi bir kimse ile evlenmege, yesil çorap görmek ve giymek namuslu bir kimse ile evlen mege, nakisli çorap giymek çesitli iyi huylari olan biri ile evlenme ge delalet eder. Çorabinin bir yere düstügünü ve oradan çikarama digini ve yalin Ayak yürüdügünü görmek, keder ve sikinti ile saygi görememege, bir rivayete göre esinin ölümüne delalet eder. Çora bini birine verdigini gören esinden ayrilir. Birisinin çorabini çekip elinden aldigini görenin esi vefat eder. Bir tek çorap giyip onunla yürüdügünü görmek, niyet ettigi yolculugu yapamayacagina delalet eder. Eski çorap görmek, yeni çorap görmekten daha hayir lidir. Nablusî ye göre: çorap görmek hile ile yorumlanir. Rüyanizda bir dükkandan çorap satin aldiginizi görmek, bir malinizin hile ile elinizden alinacagina isarettir. Rüyada çorap ören bir kisi görmeniz, hakkinizda kötü seyler düsünen ve tasarlayan bir kimse ile karsilasacaginiza yorumlanir. Bir çorabi söktügünüzü görmek, hakkinizda kurulan tuzaklari anlayarak bunlardan kurtulmaya çalistiginiza, çorap ördügünüzü görmek ise baska biri hakkinda kötü bir sey düsündügünüze delalet eder. Bazilarina göre; rüyada bir çorap giydiginizi görmek baska lari tarafindan fenaliga ugrayacaginiza, çorabi ayaginizdan çikar mak, kötülüklerden kurtulacaginiza, çorapla yataga girip yattiginizi görmek, düsmanlarinizdan sakinmaniz gerektigine, kendinizin bir çorap ördügünüzü görmek, baskalari hakkinda bazi kötü seyler düsündügünüze,baska birinin çorap ördügünü görmek debu rüyanin aksiyle yorumlanir. Rüyada bir çorabi diktiginizi (yamadiginizi) veya söktügünüzü görmek, her türlü fenalik için em niyette bulundugunuza isarettir. Bir baska rivayete görede: Giyilmemis çorap mal ve vakardir. Bundan dolayi yeni çorap giydigini gören kimse malini korur ve muhafaza eder. Saglam ve güzel kokulu çorap gören kimse, malinin zekatim vererek malini muhafaza eder. Görülen çorap eski ise, zekat ve sadakasini vermeyerek malinin helak olmaya yaklasmasina isarettir. Çorabin kokusu kötü olursa, o kimse kötü isimle anilir. Çorap, kadina isarettir.

Rüyada Çorap yorumları

Gul

Ayağımda yn renıklı çorapim varmış

zekeriya

slm arkadaşlarım ben rüyamda corap götüm ve tanezi 10 tl bahalıtiye cok kızmışım neden acaba rüyamta yorumm saygılar ben ist

dilek

rüyamda benle arkadaşımın bir oda dolusu her renkten yepyeni çoraplarımızın olduğunu görüyordum

KÜBRA

çok güzel ve renkli çorap gördüm

nöriye

vefaat eden kaynananızın size corap vermesi sizin şirret dauanılmaz bir ucube oldıgunuzun işaaretitir ,çorap lastikli olduğu için şu madaya gele bilir al bunu o çenen tak a sağına soluna bak rüyasında pembe don fören arkadaşa gelincede bu rüyanı buraya yazma feregi duyduğun için sıyrık olduna delalet eder donlarınıza sahip cıkın mutlu günler dilerim insan gibi rüya görün .NÖRİYE

saliye

rüyamda eskiden tanıdığım müdürümle birlikte muhabbet ediyorduk ve benim yanımda çok sayıda siyah ve beyaz çora vardi birilerine vermek istiyordum fakat çok vermedim.

seda

rüyam da bana dünür gelmişler ve ama kimin geldiğini bilmiyorum ev çok kalabalıkmış içlerin den bir kişi yi tanıyorum sadece oda gerçekte tanıdığım ve çok sevdiğim bir insan oda varmış oturyo du ve bana çok agresif davranıyordu ayağın da siyah çorapları varmış çıkarmaya çalışıyo du biraz zorlan dı çıkaramadı sonra ben çıkarayım dedim izin vermedi kendi birini çıkardı öbür eşi duruyodu ama bana karşı çok sinirli halleri vardı ve bu kişi erkek

hatice

Kaynanam pembekilotlu çorap giymiş

gül

vefat eden kayınvalidemin eski temiz çorabını görümcem gitiriyor giydriyor ayağıma kayınvalidemde çok yakıştı diyor herkeze kalan eşyalarını veriyolarmış banada çorabını getirp giydiriyor nedemek acaba yeni vefat etti kayınvalidem.

gül

vefat eden kayınvalidemin çorabını görümcem ayağıma giydiriyor kayınvalidemde çok yakıştı diyor hediye verilmiş.

fatma

rüya da misafir geldi ayağı üşüyordu çorap giydirdim

fatoş

rüyamda gelinlik giymiştim çok güzeldi olduğumdan daha zayıftım daha sonra gelinliği çıkarıp siyah ince çorap giydim arkadaşım onu çıkar üzerine uzun birseyler giy diyor

sultan

ölmüş annemin bana verdiği ip çorap işle demiş annem

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*