Rüyada Çingene Görmek

Bu Rüyayı gören genç bir erkekse, beklenmedik bir seyahate, orta yaşta bir kimse ise para kaybına işarettir . Bekar bir kadın için bu Rüya mutlu bir evliliğe, evli bir kadın ise gizli bir şeyler öğreneceğine işarettir .

Rüyayı gören orta yaşlı biri ise para kaybına işaret eder . Bekar bir kadın için bu rüya güzel bir evliliğe yorumlanır. Evli bir kadın için ise gizli sırlar öğreneceğine işarettir. Bu rüyayı gören genç bir erkekse, planda olmayan bir yolculuğa çıkacak demektir.

Rüyada çingene görmek tatsız bir dedikodu ve hatta iftiradır.

Çingene görmek eglence ve gezi ile yorumlanir. Rüyasinda bir çingene çergisinde bulundugunuzu görmeniz, genç iseniz yakinda bir gönül macerasi geçireceginize, orta yasli seniz bir küçük geziye çikacaginiza, yasli bir kimse iseniz evinizde ibadetle mesgul olacaginiza delalet eder;

Dul bir kadinin veya evlenmemis bir erkegin rüyasinda bir çingene görüp konusmasi veya ona fal açtirdigini görmesi, çingenenin rüyada kendisine söyledigi falin aynen çikacagina veya hiç beklemedikleri bir tesadüf sonucu birisini severek evleneceklerine yorumlanir.

Ibn i Kesir e göre : Rüyada çingene görmek havailikle yo rumlanir. Rüyasinda bir çingene karisindan lavanta çiçegi aldigini görmek, esinin bastan çiktigina, çingene kizini öptügünü gör mek, tanidigi biri tarafindan kiskanildigina, bir çingene kizini oy nattigini görmek, biri tarafindan bastan çikarilmaya çalisildigina delalet eder.

Bir çingene ile evlendigini görmek, sevdiklerinden ayrilacagina, çingene kadininin kendisini öptügünü görmek eger ayri ise, esinin veya sevdiginin yakinda evine dönecegine isaret tir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada çingene görmek, seyahata çikmaya isarettir. Bu rüya, bekar kadinlar için evlenmeye, evli yahut isde çalisan kadinlar için, sirlarinin açiga çikmasina isarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyada Çingene yorumları

helin

ben dışarıda arkadaşımla geziyorduk arkama baktığım an çingeneyi gördüm hiç dumadan koştuk bebek çingene ise kadının elinde ölüydü.

haktan

rüyamda cingene gördüm ama çocukluktan tanıdığım çingenelerdi bunlar

esra

rüyamda 2 çingene kadın halı yıkıyorlardı erkek olan ise evin içine girip banyo yapaya başladı.sonrada uyndı

filiz

ikiz erkek 3 yaşlarında çocuk kaybettim ekmek yapan çingene kadının yanında buldum kadından kaçmaya çalıştım basardım

zeynep

rüyada çingene arabasına binen çok güzel bi kadın vardı sonra benim küçük kardeşimde kadından saklanıyodu sonra eve geldi benim abimde kardeşimi dövüyodu bende yanına gidyodum sonra ona sasrılıyodum beraber ağlıyoduk bunun yormu ne sizce çok karışık ama

bahar

ruyamda cingene sahıp cıktığımım bir cocuğu kacırmak ,istedi

habıba..

ben ruyamda bır kız arkadasımla evde eglenyıorduk gulısyıorduk bırden tawandan cokmus duwarı gordum.arkadasıma bak cekıl kafamıza gelyıor dedım.sonra kapıda erkek tenı gozukdı.onlr benı rehın aldılar bayılmısım gozumu acdıgımda cıngıne yakısıklı bır erkek oturyıordu benı oldurmeyı kıyamadı..ne kadar polıslere yakalancagını bılsede bana asık gozuyle aglyarak bakyıordu bende ona asık olmusdum..sonra polısler kapyı kırıp eve gırdıler..ben kurtuldum

Naz

eski okulumun bahçesindeydim ama biraz daha farklıydı arka tarafta 10-13 kişi kavga ediyorlardı annemde veli toplantısına gelmişti hava çok sıcak olduğu için toplantı bahçedeydi bende arkadaşımla geziyordum bir anda bizi fark ettiler bizde kaçmaya başladık hayatımda orda koştuğum kadar hiç hızlı koşmamıştım hemen müdüre gittik söyledik peşimizden gelmişler biz hiç fark etmedik müdür aldı onları okulun mezun olan eski öğrencileriymiş meğerse benle arkadaşım bi kenara gittik o ağlıyor bende ona eşlik ediyordum :) 3-4 tanesi ordan sızmayı başarmış annemle birlikte bende arabamıza gidiyordum orda beni rehine aldılar annemi kovalıyorlardı çok korktum onlarında kavga etme nedenleri gezi parkı olaylarıymış tayyip zaten olduğu yerden kalkmaz ama bizim çabamızla kalkacak gibi falan dediler ordada uyandım çok korkuçtu!!!

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*