Rüyada Çeşme Görmek

Bakınız; Pınar. Rüyada çeşme görmek mutluluk işaretidir. Eğer çeşmeden Su akıyorsa, akan su berrak ise maddi varlığa, bulanık ise maddi sıkıntıya işarettir .

Rüyada çeşme görmek mutluluk demektir. Çeşme Rüyaları iyi sayılırlar. Temiz bir çeşmeyi açarak su alan kimse hayallerinin kısmetine kavuşur.

Eğer çeşmeden berrak su akıyorsa, para konusunda varlığa, bulanık su akıyorsa darlığa işarettir. Temiz bir çeşme güzel, uğurlu bir iştir. Rüyasında çeşme gören bekar erkek ise bu mutlu ve temiz bir aşk demektir.

Evli erkek ve kadınlar için bu Rüya, bolluk ve berekettir. Çeşmede yıkanmak sıkıntıdan ve hastalıktan kurtulmak demektir. Bulanlık sulu bir çeşme kötü ve üzüntülü habere işarettir.

Rüyada çesme görmek kismet ile yorumlanir. Rüyasinda bir çesmeden avuçlari ile su içtigini görmek, dünyada ve ahirette hayir, sevap ve bereketle müjdelenmektir.

Çesmenin tasini arayip bulamadigini görmek, bilmek istedigi bir ilim arka sindan kostuguna, tasi bulmasi ise o bilgiye sahip olacagina isa rettir.

Çesmenin sulari ile her tarafinin islandigini görmek isledi gi hayirlarla Cenabi Hakkin (c.c) rizasini kazandigina delalet eder. Salimi ye göre: çesme görmek, mutluluklarin en büyügüdür.

Ömrü bir suya benzetirsek, çesme de bir insanin dünyada yasadigi yillara benzer, söyle ki, insanin ömrü bir Gün tükenir, fakat çesmenin suyu bitmez. Rüyada bir çesme basinda su içmek veya elini yüzünü yikamak, hayatini temiz bir sekilde pürüzsüz olarak sürdürecegine delalet eder.

Bir çesmeden berrak ve temiz tatli bir su aktigini görmek, ömrünün de o nispette güzel ve bolluk içinde geçecegine isarettir.

Çesmenin suyu içilecek sekilde tatli bir su ise, hayatinin da hastaliklardan uzak ve saglik içinde geçecegine, eger çesmenin üzerine "acidir bu su içilmez" yazisi varsa o kimsenin hayatinda da bazi arizalar, hafif hastaliklar ve yasamina da etki yapacak bazi aksakliklar olacagina delalet eder.

Çesmenin muslugunu açinca, suyun üzerine dogru fiskirdigini gören, hayatini bolluk ve bereket içinde sürdürür. Bir baska rivayete görede: Rüyada çesme görmek kismet ile tabir edilir.

Çeşme rüyaları iyi sayılırlar. Temiz bir çeşme hayırlı, uğurlu bir iştir. Böyle bir çeşmeyi açarak su alan kimse düşlediği kısmete sahip olur. Bekar erkekler için mutluluk verecek temiz bir aşktır. Evli erkek ve kadınlar için bolluk ve berekettir.

Rüyada Çeşme yorumları

NURGUL

RÜYAMDA MUSLUGU AÇIYORUM MUSLUGUN ÇOK GÖZÜNDE SU AKIYOR


emsal

rüyamda çeşmeden su akıyor bende eşime çeşme bozulmuş su akıtıyor diyorum sanra eşim çeşmeyi tamir adip kapatıyor

esref

ben ruyamda hıc bılmedıyım bır bahcede süs 3 agızlı trumba seklınde berak gıbı su akıyodu ama ben o bahce kıme ayıt oldugunu bılmıyorum bahcede yemyesıldı cok guzeldı ama o süs cesmesı 4 agızlımıydı 3mu tam hatırlamıyorum ama 3 agzından berakk gıbı su akıyodu sımdıden tskrlr

melek

rüyamda yanımda hatırlamadıgım bir kaç insan var bakıyorum bir musluk damla damla akıyor bende damlayıp boşa gitmesin diye muslugu iyice sıktım rüyam ne anlama geliyor tşk

sami

rüyamda tekrar asker olmuşum. kışlada dilim damağım kurumuş konuşmakta sıkıntı çekiyorum.bir rütbeliye anlatıyor revire gönderiyor bir askerle yolda güzel bir bayan görüyorum bayan gülümsüyor peşinden yürüyorum.yolda eski çeşmelerden birine rastlıyoruz.su 3 tane kurması olan hepside akıyo içiyorum ama suya kanmıyorum.pazar yerinde geçerken aynı kadın bu kez kapalı giyinmş karşlaşyoruz.orda tanıdık akrabaylada konuşuyoruz sohbet ediyor.ve uykuya dalmış olduğumuzu yanımda eşimle uyanıyorum.diyer benle olan eskerse bebek miş onu uyandırmaya çalışırken kışlaya geç kaldık derken uyanıyorum.yorum için tşkkrlr

sevgi

rüyamda bir çeşmenin yanındaydım yanıma iki tane kırmızı koç geldi daha sonra eve gittim.evin üstüne büyük bir gölge düştüğünü gördüm önce korktum daha sonra ise dışarıya çıktım
evin önünde kocamı bir atın üstünde gördüm.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*