Rüyada Çamur Görmek

Din ve mala, işi toprakla ilgili olan kimse için kazanca, Çamur yemek mal biriktirmeye. Bulamaç çamurla evini sıvadığını görmek salih kul olmaya, Çamurla Kabe duvarını sıvamak hacca gitmeye, Peygamberimizin (s.a.v.) kabrini sıvadığını görmek O nu ziyarettle birlikte haccetmeye, cami sıvamak islamiyete hizmetle şeref ve ecir kazanmaya, Sulu çamurda yürümek üzüntü ve kedere düşmeye, Sulu çamur kötü ahlaklı kadına, düşmanlık ve sıkıntıya, borca ırz ve namuş hakkında söz söylemeye, Kuru çamur görmek rızka,Hastanın çamur görmesi vefat etmesine, Çamur karan birini görmek üzüntüye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Balçık, Kerpiç.)

Rüyada çamur görmek bir ikaz işaretidir ve dikkatli olarak davranılması gereken olayların yaşanacağına ve halihazırda da birtakım hatalı işlerin içinde olabileceğine işarettir .

Hep kötüye yorumlanan rüyalardandır. Çamura girdiğini gören kişi mutlaka bir sıkıntıya düşer. Rüyada çamur bir ikazdır ve dikkatli olunması gereken olayların yaşanacağına ve halen bazı hatalı işlerin içinde olduğunuza yorumlanır. Bu çamur balçıksa sıkıntı artacaktır. Ancak çamurları temizleyen bir süre sonra sıkıntılarından kurtulacak demektir.

Rüyada yerden çamur aldığınızı gördüyseniz düşmanınıza boyun eğeceğiniz anlamına gelir. Çamur, Aile hayatında da gergin günler geçireceğiniz anlamındadır.

Hemen her türlü sıkıntıyı simgeler.

Rüyada çamur görmek para ve servetle yorumlanir. Sokakta giderken üzerine çamur siçradigini görmek, yeni bir is sahibi olacagina; bir çamura düstügünü görmek, beklemedigi bir mirasa konacagina; çamur içinde bir sey buldugunu görmek, piyango veya benzeri bir yerden eline para geçecegine isarettir, Rüyada yagmur suyundan dolayi meydana gelen çamur görmek hayirli degildir. Bir rivayete göre çamura basmak, dünya islerinde ugrasmaya ve düsünmeye delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen çamur, hastalik ve zillettir. Geçimini çamur yapmakla sagliyan kimse için bu Rüya hayirdir. Çamurla bina yapmak, din ve imana isarettir. Kuru çamur mal parçasidir. Rüyada Resulullah in kabrini çamurla sivadigini gören kimse, hacca gider. Yas bir çamurla evini sivadigini gören kimse, salih bir adamdir. Çamur yedigini gören kimse, ondan yedigi miktarca mal yer. Bina için yapilari çamur, rizik ve faydadir. Bazi tabirciler, bir kimse rüyada çamur görse öleceginden korkulur, dediler. Çamura girdigini ve üzerine çamur sürdügünü gören kimse, hasta ve perisan olur. Kati ve kuru çamur para cinsinden olan maldir. Yas çamur ise, durumun düzelmesidir. Pismis çamuru yemek, giybet ve iftiradir. Hasta için çamur görmek, ölümdür. Bir kisinin rüyada sulu bir çamurda yürümesi, o kimsenin düsecegi üzüntü ve kedere, erisecegi fitne ve mesakkate isarettir. Hasta olmayan bir kisi rüyada çamurda yürüdügünü veya çamura girdigim görse, o kimse bir belaya veya zindan ve hapse ya da çesitli mihnetfere gir meye isarettir. Çamurdan kurtuldugunu veya elbise ve bedenini çamurdan temizledigini gören kimse, dince kendisinde bulunan günahtan veya dünyaca kederden kurtulur. Eger çamurdan kurtulamaz ve elbisesini de temizleyemezse, o sahsa isabet eden çamur miktarinca günah ve keder isabet eder. Bir kimse rüyada basini saç ve sakalinin sulu çamurda bulunmus oldugunu görse, o kimsenin ekincilikle ugrasmasina Toprak ve çamur isleriyle mesgul olmasina isarettir. Rüyada çamur yaptigini gören kimse, iyi bir Amel isler. Bazan çamur yapan kimseyi görmek üzüntü ve kedere isarettir.

Daima kötüye yorumlanan rüyalardandır. Çamur hemen her türlü sıkıntıyı simgeler. Çamura girdiğini gören bir insan muhakkak bir sıkıntı alır. Bu balçık çamuruysa sıkıntı kat kat artacaktır. Ancak Rüyasında çamurları yıkayan temizleyen kimse bir süre sonra sıkıntılarını geride bırakacaktır.

Daima kötüye yorumlanan rüyalardandır. Çamur hemen her türlü sıkıntıyı simgeler. Çamura girdiğini gören bir insan muhakkak bir sıkıntı alır. Bu balçık çamuruysa sıkıntı kat kat artacaktır.

Rüyada Çamur yorumları

şeymanur yarım

Rüyamda okumakta olduğum okulumun bahçe kapısının önünde sonbahar aylarında üstümdeki beyaz kabanın eteklerine çamur bulaştı.

yasemin

rüyamda bir erkek tanıdığımı yanında bayan ve bir çocukla çamur içinde gördüm

filiz

rüyamda tarlamda pateteslerin çok yağmur yağdığı için camur içinde gördüm

sedef

damadım ve annesinin ayakları,üstü çamur olmuş gördüm neye gelir

sahin

Ruyamda heryer camur evlerin geneli bile sulu bir camur bulastirmamaya calisyorum camurun icinde gömü ariyor ve buluyordum oda yetmez diyip tekrar ariyordum.

hasan1

sulu çamur etrafımızı sarmış çıkmaz bir yola girdik geri dönüp çamurun etrafından dolaştık

Ayşe

Rüyamda yağmur yağıyor ve sürekli Balcıklı bir çamura düşüyorum kalkıyor tekrar düşüyorum

kadir

Nişanlımla el ele beraber çamur dolu yolda yürüyoruz yolun bitiiği yere kadar yürüyüp şimdi geçicez şimdi geçicez derken bitmiyor ayakkabılarımız çamurun içine batıyor sonunda çıkıyoruz ve köpek saldırıyor ve ikimiz farklı yerlere kaçıp birbirimizi kaybediyoruz.

deniz

rüyamda yürüyordum birdenbire adım atınca balcıga dustugumu gördum cıkmak istedikce dibe batıyordum hareket edersem daha cok batacagımı dusunup sakın olmaya karar verdım sonra nasıl olsuyda bılmıyorum dısarı cıkabıldım

hacer

annem bana halamın kızını cagır diyor koşarak camura pasıyorum daha sonra kara basıyorum ve ayaklarım çıplak korkuorum üşür diye ama birşeyolmuyor ve halamın kızını çagırıyorum

songül

rüyamda karşıya geçmek için çamurlu bi gölün içinden geçmeye çalıştım yürüdüm zorda olda sonra çıktım çamurları temizledim

songül

rüyamda karşıya geçmek için çamurlu bi gölün içinden geçmeye çalıştım yürüdüm zorda olda sonra çıktım çamurları temizledim

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*