Cüzdan Bulmak

Sırra ve gizli durumlara delalet eder. ( Geniş yorum için Bakınız; Çanta, Kese, Para Cüzdanı.)

Rüyada Cüzdan Bulmak büyük bir maddi veya manevi kazanca işarettir.

Cüzdan bulmak maddi veya manevi açıdan kazanç sağlayacağınıza işaret eder. İçi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın arttığı döneme işaret eder.Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir dostunuzla kavga edeceğiniz anlamına gelir.

Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz tartışma habercisidir. İçi para dolu bir cüzdan bulmak ise şansınızın artacağına işarettir.

Eski, kullanılmış cüzdan hayırlı bir iş ve gelirdir. Yeni cüzdan yeni kısmet kapısıdır.

Rüyasinda parasi olmadigini görmek, umma digi bir yerden bir para alacagina isarettir. Yolda bir cüzdan buldugunu gören kiymetli bir seyini kaybeder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen cüzdan, sirra isarettir. Bundan dolayi bir kimse rüyada bos bir cüzdani bir kimseye emanet olarak verse, ona sir olan bir söz söyler ve onun ifsa edilmemesini ister.

Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir arkadaşınızla tartışacağınız anlamına gelir. İçi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın artacağına işarettir.

Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir arkadaşınızla tartışacağınız anlamına gelir. İçi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın artacağına işarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Cüzdan Bulmak Görmek yorumunu okudunuz. Cüzdan Bulmak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada C harfi ile başlayan Rüya Tabirleri C sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Cüzdan Bulmak rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Cüzdan Bulmak yorumları

emin

rüyamda cüzdanımı elimde sıkıca tutuyordum

ALİ GENÇ

RÜYAMDA İLK OKULUMU ZİYARETE GİDİYORUM. ELLERİMİ YIKAMAK İÇİN LAVOBOYA GİRİYORUM. AYNANIN ÖNÜNDE İÇİ SENET VE TAPU DOLU SİYAH BİR CÜZDAN BULUYORUM. SONRA SAHİBİNİ BULUP İADE EDİYORUM. BU KONUYU NEYE DELALET EDER. TEŞEKKÜRLER.

gamze

rüyamda annem ikimizede cüzdan alıyordu büyük bir mağzanın içrisindeydik

nergiz

rüyamda cüzdanımı kaybediyorum .sonrada bir arabanın altında buluyorum .ama içindeki paralar duruyo.

zeynep

rüyamda yakın bir arkadaşımla seviştiğimi görüyorum.Bir mağazadayız siyah renkli bir top kumaş gösteriyor bana.

Alper

Rüyamda kendime ve anneme yeni bir cüzdan aldım

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Amele Görmek | Rüyada Ameliyat Görmek | Rüyada Amerika Görmek | Rüyada Ampül Görmek | Rüyada Amiral Görmek | Rüyada Anahtar Görmek |