Rüyada Cinsi münasebet Görmek

Rüyada cinsel ilişkide bulunduğunu görmek, kişinin, din ve dünyalık olarak istediği şeye kavuşmasına; lezzete, menfaate, rahatlamaya ve iç huzuruna ermeye işarettir.

Rüyada kendi eşiyle cinsi münasebette bulunduğunu görmek, eşinden arzu ettiği şeye nail olmaya, eşinin de kendinnden umduğu şeye kavuşmasına yorumlanır.

Bir delikanlı ile bu işi yapmak sonsuz bir meşakkate uğramaya, Çirkin ve eski elbiseli bir kadınla cinsi münasebette bulunmak şerre, mütesetter ve iyi giyimlir bir kadınla bu işi yapmak hayra; Erkek kardeşiyle bu işi yapmak, onun tarafından aşağılanıp horlanmaya, Yoksul kimsenin oğluyla cinsi münasebette bulunması, onu ilim tahsili için hocaya okula göndermesine; zengin ise oğluna mal ve dünyalık bırakmasına, Kendi kendine cinsi münasebette bulunduğunu görmek kimseye himmet etmemeye, iyiliğini bekleyenlerden bunu esirgeyerek cimrilik etmeye; bunu yapan kimse fakir ise hastalanmasına yahut nikah düşmeyen bir yakınına yaklaşmasına tabir edilir.

Rüyada Bir kadının başka bir kadınla cinsi ilişki kurduğunu görmesi, onun sırlarına vakıf olmaya, eğer bu kadını tanımıyorsa, boş ve anlamsız bir işle meşgul olmasına; Arka taraftan bu fiili işlemek olmayacak şeyi arzu etmeye ve bu yolda malını harcamasana, Kadının ölmüş erkekle, erkeğin de ölmüş bir dişi ile ilişkide bulunduğunu yahut ölünün kendisiyle münasebette bulunduğunu görmek vefat edip o ölünün bulunduğu mezarlığa defnedilmeye delalet eder. ( Daha geniş yorum için Bakınız; Sevişmek, Livata, Zina.)

Rüyada cinsi münasebet görmek yardimla yorumlanir. Rüyada bir kadinla sevismek çok büyük bir mevkie çikmis bir kisiden büyük bir yardim görecegine; tanimadigi bir kadinla sevismek ve cima etmek hükümet tarafindan bir yardim görecegine, bir düsmanla cinsi münasebette bulunmak ona karsi üstünlüge ve zafere isarettir.

Her hangi bir hayvanla zina ettigini görmek, hayir için basladigi bir isi tamamlayamayacagina delalet eder.

îbni Kesir e göre: rüyada birlesme görmek hayra ve sevince delalet eder. Nikah geçmeyen biriyle birlesmek mesru olmayan ço cuga, düsmaninin kendisi ile birlestigini görmek, ona üstün gelecegine delalet eder.

Cafer i Sadik (RA) a göre: rüyasinda bir kimse ile birlesip üzerine gusül etmesi gerektigini görmek rüyasinin tabiri, eger rüyada tatmin olmussa, batildir. Çünkü bu Rüya seytanidir. Zina rüyasi hiyanete delalet eder. Komsusunun karisi ile birlesme yaptigini görmekte hayir yoktur.

Bir baska rivayete görede: Rüyada cinsi münasebette bulunmak büyük bir rütbeye isaret eder.

Rüyada görülen cinsi münasebette meni görülse ve uyandiginda üzerine guslün farz oldugunu görse, bu rüya batil bir rüya oldugundan tabir edilmez.

Düsmani ile cinsi münasebette bulundugunu gören kimse, düsmanina galip gelir.

Dostlarinin birisiyle cinsi münasebette bulundugunu gören kimse, on lara iyilik eder.

Tanimadigi bir adamla cinsi münasebette bulundugunu gören kimse, malca israf eder. Münasebette bulunmak borcu ödemeye, üzüntü ve kederli kimsenin, üzüntü ve kederden kurtulmasina isarettir.

Rüyada cinsel iliski de bulunmak istedigi bir kadinin erkek oldugunu gören kimse, memur olmak istiyorsa, olamaz ve ümit ettigi sey de vücuda gelmez.

Rüyada küçük bir kizla cima ettigini gören kimse, bakire bir kizla evlenir.

Bazi tabirciler de demislerdir ki rüyada bir çocukla cinsi münasebet yaptigini gören kimseye, bir musibet ve bela erisir.

Bir delikanli ile cinsi münasebette bulundugunu gören kimseye, nihayeti olmayan bir mesakkat isabet eder. Bir kimse rüyada kadinla cinsi münasebette bulundugunu görse ve o kadin da örtülü olsa, hayra isarettir.

Bir insanin rüyada tanimadigi bir kadinla cinsi münasebette bulunmasi, o kadinin görünüsünce o insana anz olacak islere ve o nisbette isinin tamamlanmasina isarettir.

Eger o kimse zengin ise, çocuk için birtakim seyler bagislamasina ve malik oldugu seyleri ona vasiyet edip ve buna dair de vasiyetname yazmasina isarettir.

Rüyada cinsi münasebette bulunmak, yolculuk, harp, yapma gitmek, sefere çikmak, savasmak ve insanin din ve dünyaca istedigi seyden muradina kavusmasina isarettir.

Rüyada hanimi ile cinsi münasebet yaptigini gören kimse, hanimindan umdugu seye veya hanimi kendisinden ümit ettigi seye isarettir. Zina eden bir kadinla cinsi münasebette bulundugunu gören kimseye, haram bir mal isabet eder.

Cennet hurilerinin birisiyle cima ettigini gören kimse, o kadinin güzelligi nisbetinde dini emirleri yerine getirir.

Cennet hurilerinin birisiyle cima ettigini gören kimse, sevinç ve ferahlikla dini bahislerden hayirli bir sey duyar.

Bir kadin rüyada baska bir kadinla cinsi münasebette bulundugunu görse, o kadinin münasebette bulundugu kadinin sirrina muttali olmasina, fikir ve hareketlerinde bulundugu kadini tanimiyorsa, bos bir isle ugrasmasina isarettir.

Evli bir kadin, rüyada baska bir kadinla cinsi münasebette bulundugunu görse, kocasindan aynlacagina isarettir. Bir kimse rüyada bir ölüyle münasebette bulundugunu veya ölünün kendisiyle cinsi münasebette bulundugunu görse, o kimsenin ölecegine isarettir.

Bir kimse rüyada cinsiyet organi ile kendi kendine cinsi münasebet yaptigini görse, o kimsenin himmet etmemesine ve iyilik etmesi lazim gelenler için cimrilikte bulunmasina, malini israf ederek sarfetmesine ve esini bosamasina isarettir.

Eger bu rüyayi gören fakirse, onun siddetli bir hastaliga yakalanmasina, bazen de kendisine nikahi haram olan kadina yaklasmasina isarettir.

Rüyada Cinsi münasebet yorumları

Oğulcan

RÜYAMDA tanımadığım bir kızla seviştim nasıl oldu bende anlamadım bu rüya neye çıkar

Ali

Rüyamdam annem ve abimden gizlice yatak odasına girip güneşin kızlarındaki selinle sevişiyorduk gece oldu ben yatıyordum uyandırdı kendi istedi hadi lütfen filan dedi zorladı bende geri cevirmedim

ışık

rüyamda taımadığım bie erkekle münasebete giriyodum ve uyandığımda gerçekten münasebete girmiş gibi hissettim sanki yanımdaymış gibi oldum sanki isteksiz bir şekilde tatmin olmyştum

münevver

Rüyamda bir gemideydim bana Titanik gemisine bindiğimi söylüyorlardı ..Okyanusta Orada geminin etrafında askerler vardı hiçbiri tanıdık değildi .. Orada birisine aşık oldum oda bana aşık olmuştu ama gemide sevişmek yasaktı biz tanıştıktan hemen sonra sarıldık sevişmeye başladık sonra o bana yasak dedi ben dinlemedim devam ettim sonra birisi gelip bizi ayırdı geminin altında erkekler için bölüm vardı ben kadınların girmesinin yasak olduğunu bilerek ona aramaya indim daha sonra birisi ben ananı seviyorum dedi anam dediği halbuki arkadaşım daha sonra o çoçuğu buldum odada sevişirken benden para istedi Anlamı nedir? Bilgi vereyim bekarım o çocuğu tanımıyordum

emirhan

ben en çok sevdigim kızın benimli ilişkiye girdini gördum

ELİF

RÜYAMDA OTOBÜSTE SIRA İLE VERİYORDUM TER İÇİNDE UYANDIM

askemdbj

rüyamda sewdiğim çocuk bna senden nefret ediyorum dedi. hemde göz göze. ama evde. sonra bna biraz baktıktan sonra direk dudağımdan öptü. böylece uyandım:((

leyla

ruyamda cok uzakdan tandim birisiyle sevisiyordum uyaninca TITREDIYIMI FARK ETIM

sinan

Rüyamda sabaha kadar tanımadığım biriyle cinsel ilişkiye girdim ve uyandığımda yorgunluktan kolumu kaldıramıyordum.

özlem

rüyamda yatağımda başka biri vardı ama kocam sanıyordum

nisa

rüyamda dedemle sevişdim o anda annem ve babam içeri girdi

bergüzar

misafirliye gelen komşu kadın eşim odadan çıktıktan sonra bana sarılıp tahrik etmeye çalışıyordu.ben eşim görecek diye çok korkuyordum ve kadının böyle birşey yaptığı ıçın hayret ediyordum. sonra yatakta gördüm kendimizi biraz seviştik.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*