Canavar

Bakınız; Kurt.

İyi haber ve gelişmelere işarettir.

yeni olay ve haberlere, duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır. Olaylar karşısında duygusal davranmamalı içgüdülerinizle hareket etmemelisiniz daha mantıklı olmalısınız demektir.

Duygularınız ve içgüdülerinizin sizi kontrol etmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışmanız gerektiğine dikkat çeker.

Rüyada canavar, iyi niyetli ve türlü olanakları olan bir yabancı olarak yorumlanır. ama korku veren, kabus şeklinde bir Rüya ise yaşamla ilgili kuruntu ve korkudur.

Rüyada Canavar görmek zorlukla yorumla nir. Rüyasinda bir canavarin pençesinde oldugunu görmek, düsmanlarinin çok olduguna ve kendisini her yönüyle sikistirdiklarina isarettir. Bir canavarin kendisini kovaladigini fakat ona yetise medigini ve kaçip kurtuldugunu gören düsman serrinden kurtu lur. Bir canavarla arkadas oldugunu ve kendisine bir zarari do kunmadigini görmek zor bir isinin kolaylikla basarilacagina delil dir. Abdulgani Nablusî ye göre; Rüyada canavar görmek, hayirli degildir. Rüyanizda bir canavarin üzerinize saldirarak sizi parçaladigini görmeniz, çok kuvvetli düsmanlariniz olduguna ve her firsatta sizden kurtulmak için dis bilediklerine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada canavar görmek zorlukla karsilasilacaga isarettir. Rüyasinda bir canavarin pencesinde oldugunu görmek, düsmanlarinin çok olduguna ve kendisini her yönüyle sikistirdiklarina isarettir. Bir canavarin kendisini kovaladigini fakat ona yetisemedigini ve kaçip kurtuldugunu gören düsman serrinden kurtulur.

Duygularınızla hareket ettiğinizin işaretidir. Duygularınızın ve içgüdülerinizin sizi yönetmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışın.

Duygularınızla hareket ettiğinizin işaretidir. Duygularınızın ve içgüdülerinizin sizi yönetmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışın.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Canavar Görmek yorumunu okudunuz. Canavar ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada C harfi ile başlayan Rüya Tabirleri C sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Canavar rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Canavar yorumları

emre

benım kardesım gordu bunu ınsallah hayırlı olur . allah ım sabır ve hayırlı olsun . ılk yooooruuumm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Salatalık Tarlası Görmek | Rüyada Salih A.s Görmek | Rüyada Salih Kimse Görmek | Rüyada Salih Kimseler Görmek | Rüyada Salıncak Görmek | Rüyada Saman Doldurmak Görmek |