Rüyada Cam Kırmak Görmek

Geçici üzüntü ve kederlere, kadın ve çocuğa, araştırmacıların laboratuar aletlerine, Camdan mamül eşya bazen insan gönlüne ve hassas yaratılışlı kimseye, Cam karşılığında değerli zinet eşyası almak ahireti dünyaya tercih etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakkınız; Pencere, Şişe.)

Rüyada kırık bir cam görmek ufak tefek sıkıntılara, camı kendisinin kırması ise hayatında bir dönüm noktasına geldiğine işarettir.

Rüyada kırık bir cam görmek önemli olmayan sorunlara işarettir. Camı kendisinin kırması hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir. Cam parçasından bakmak, büyük düş kırıklığına ve iş yaşamında başarısızlığa yorumlanır. Cam satmak yaşamda tutturulan düzenin bozulmasıyla sıkıntılı günler yaşamaya işarettir. Kırık cam eşlerden birinin ölümüne; cam temizlemek hem Aile hem de iş yaşamının düzene girmesi demektir.

Bir cam parçasından bakmak, büyük hayal kırıklıklarına işarettir. Cam veya bir ayna kırmak uğursuzluğun habercisidir.

Temiz ve berrak ise yaklaşan huzurlu günleri işaret eder. Renklerine göre de yorumlanır.

Rüyada cam görmek aydinliga isarettir. Rüyasinda bir pencere önünde oldugunu ve camdan disari baktigini görmek bir yolculuga veya bir yazliga gitmek istedigine ; pencerede camin olmadigini veya kirik oldugunu görmek, mahkemede bir davasi ol duguna ve bu davanin aleyhine sonuçlanacagina; kirik bir camin parçalarini yerden topladigini görmek, halka yarar bir is için onlara yardim edecegine isarettir. Cam ayni zamanda, asli olmayan seylere de yorumlanir. Rüyanizda pencerenize cam taktiginizi görmek, asli olmayan bir haber alarak sasiracaginiza delalet eder. Pencerenizin cami kirilarak parçalarinin etrafa dagildigini görmek, isittiginiz bir yalan sözün sonradan asli olmadigini ve olayin dedikodudan ibaret oldugunu ögreneceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen camin azi ve çogu, geçici bir üzüntüdür. Bir kimsenin, rüyada cam bir kap veya mahfaza içinde görmesi, üzüntüsünün kendisine kolay gelmesine isarettir. Rüyada cam gören kimsenin gizli ve kapali bir seyi varsa bu sey ortaya çikar. Fakat, yesil, kirmizi, san ve sedeften ve bunlara benzer seylerden yapilmis camlar, mal, evlad ve hanimdan olan süphelere, riya ve nifaka isarettir.

Cam parçasından bakmak, büyük hayal kırıklığına ve iş hayatında başarısızlığa işarettir.

Cam parçasından bakmak, büyük hayal kırıklığına ve iş hayatında başarısızlığa işarettir.

Rüyada Cam Kırmak yorumları

aıi

çam masa kırmak nedir

ayşe

rüyamda poşetin icinde kırık tabaklar vardı neye isarettir acama

nevin

rüyamda poşetin icinde kırık tabaklar vardı neye isarettır acama

apo

rüyada benim arabanın camlarını kırmışlardı neye işarettır

ebru

ruyamda cam ayagıma battıgını gördöm ve orayı toplamaya calişıyordum sonra kafama takıldı neye işarettir

gökçe

bende ewımızın camlarını kırmıslar ona bakıyrdum hayrdr ınsallah

semra

rüyamda benim inkılap öğretmenim benden cam parçaları istiyordu hayırlısı inşallah.

elif

anneme tencere hediye geliyordu

yok

ayağımdan 2 parça cam parcası cıkardım tırnagımın altındaydı fakat hiç acı vermedi kanamadıda

bad görl

Rüyamda eski sevgilim evleniyodu bende evinin camlarini kiriyodum

eefsun

rüyamda ölü dedemin cok hasta oldugunu sonra saglam birsekilde yanımıza eve geldiğini ve camın önüne oturup tavuklara yem attığını ve uzaklara baktığını ğördüm

fatiş

sıcaklığını hissettiğim ham olan cam dan yolda yürüdüm....

şahsenem

rüyamda cam parçalarının elime ayağıma ve koolatıma battığını gördüm 15 gün sonrada sınavım var kafama takıldı neye işarettir

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*