Rüyada Bulaşık Görmek

rüyada Bulaşık görmek

Bulaşık kapları birikmiş görmek dağınıklığa, Bulaşık yıkamak şükrü eda edilen nimete ve mutluluğa, Kurumuş bulaşık işleri vaktinde yapmamaktan kaynaklanan sıkıntılara delalet eder.

Kendinizi bulaşık yakarken görmek, çok günah işlediğinize ve sonunda günahkar olduğunuzun farkına vararak pişman olacağınıza ve tövbe edeceğinize, yolundan ayrılmayarak ruhunuzu rahatlatacağınıza işarettir.

Kendinizi bulaşık yakarken görmek, çok günah işlediğinize ve sonunda günahkar olduğunuzun farkına vararak pişman olacağınıza ve tövbe edeceğinize, Allah yolundan ayrılmayarak ruhunuzu rahatlatacağınıza işarettir.

Rüyada bulaşık yıkamak, bir bölümü ziyan olacak kısmettir.

Rüyada bulasik yikadigini gören, bazi kederli olaylardan kurtularak feraha çikar.

Rüyada bulaşık yıkadığınızı görmek; işlediğiniz günahlardan ve üzdüğünüz insanlardan dolayı pişmanlık duyacağınıza işarettir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Bulaşık Görmek yorumunu okudunuz. Bulaşık ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada B harfi ile başlayan Rüya Tabirleri B sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Bulaşık rüyanız hayr olsun.

Rüyada Bulaşık yorumları

gönül

kapınıj önünde 4 tencere vardı üçüne süt alacakmışım biride içi su dolu bulaşık tencereydi bulaşıgı niye getirmiş neyse yıkayın diyorun tencerenin biri düdüklü üstünde fatih özmazman yazıyordu rüyam ne anlama geliyor

bahar

rüyamda çok büyük düğün gördüm

bahar

çok bulaşık gördüm ve makina doluydu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Çoban değneği Görmek | Rüyada Çocuğunu kaybetmek Görmek | Rüyada Çocuk arabası Görmek | Rüyada Çocuk düşürmek Görmek | Rüyada Çocuk göbeği Görmek | Rüyada Çogan otu Görmek |