Rüyada Boyuna sarılmak Görmek

Bakınız; Sarılmak.

Rüyada birisinin boynuna sarilma, uzun ömre isaret eder. Bir kimse rüyada bir ölünün boynuna sanisa ve israr ederek, ondan aynlmazsa, o kimse ölür. Rüyada tanidigi birisiyle kucaklassa, o kimse o insanla çok oturup kalkar. Rüyada düsmaniyla kucaklastigini gören kimse, düsmaniyla barisir ve düsmanliktan ortadan kalkar. Bazi tabirciler rüyada kucaklasmak, güzel konusmaya ve güzel cevap vermeye isaret eder, dediler. Kucaklasmak, sevgi ve dostluga, yolculuk yapmaya, sefere çikmis birisinin yolculuktan dönmesine, üzüntü ve kederlerin gitmesine isaret eder. Kucaklasmak, nikaha ve iyi geçinmeye isaret eder. Rüyada bir kadinla kucaklastigini gören kimse, ahiretten ümidini keserek dünyayi kucaklamasina isaret eder. Çünkü kadin, dünya ve dünyalik ile tabir edilir. Erkeklerle kucaklasmak yardimlasmaya isaret eder. Kucaklasmak sevgi ve anlasmaya da isaret eder. Rüyada bir kimse ile kucaklastigini ve basma onun kucagina koydugunu gören kimse, sermayesini o kimseye verir.

Rüyada Boyuna sarılmak yorumları

ceylin25

Rüyada rahmetli kaynımın karısı ile birlikte laflıyoruz bende o arada mantomu dikiyorum fakat altı püskül püskül oluyor dikemiyorum en iyiyisi atayım diyorum başka bir yere gidiyoruz rahmetli kaynım ve yanında biri daha var bir apartman merdiveninde oturuyorlar biz bayağı kalabalığız o sırada kaynım bana sarılıyor hıçkırıkla ağlıyoruz yüzümü ellerinin arasına alıyor nefesini ağzıma üflüyor korkuyoruz geri çekiliyorum.Sonra yorum yapıyorum ben artık ölürüm diye

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*