Rüyada Boşanmak Görmek

rüyada Boşanmak görmek

Bekarın eşini boşaması bulunduğu durumu terk etmesine, Evli birinin eşini boşaması geçim sıkıntısına, Geçerli bir sebeple eşlerin ayrılması her iki taraf için zenginliğe, Boşandığı eşine dönmek eski duruma avdet etmeye, hastanın iyileşmesine, Boşondığınaa üzülmek veya kızgınlık sonucu boşandığı eşine dönmek işlerin düzelmesine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Nikah.)

Rüyada boşandığını gören erkekse, maddi kazanca, kadınsa evlilikte tartışmalı bir döneme işarettir.

Rüyada boşandığınızı gördüyseniz evliliğinizde birtakım sorunlar var demektir. Eğer bekarsanız, bu Rüya sevgilinizden ayrılacağınız anlamına gelir.

Rüyayı gören kişi evli ise kederlenir, bekarsa aşkla ilgili düş kırıklığına uğrar.

Bosanma görmenin yorumunda bir çok tabirciler ayri, ayri yorumlarda bulunmuslardir. Ebu Sait El Vaiz e göre: karisini bosadigini gören zengin olur. Bir rivayete göre bu rüya sahibi çalistigi yerden ayrilir. Diger bir yoruma göre de, rüya sahibi memursa isinden atilir. Rüyada karisini kesin surette bosadigini gören, elindeki isini terk eder ve onu bir daha yapmak istemez. Rüyasinda karisini bosadigini ve sonra onu kiskandigini gören, tekrar almak için yalvarir. Çünkü yorumculara göre kiskanmak hirstir. îbn i Sirin e göre: rüyasinda karisini bosadigini gören serefini ve itibarini kaybeder. Eger rüya sahibinin baska bir karisi var sa malinda eksilme olur. Karisi olmadigi halde rüyasinda karisini bosadigini görenin eceli yaklasmistir. Kirmanî ye göre: rüyada kari bosamak Su sekilde tabir olunur: Zenginlik, ortaktan ayrilma, isinden ayrilma, ticaretini terk, malinin elinden çikmasi, istemedigi bir seyin olmasi, Karisini bosadigini gören, en sadik bir dostunu siddetle azarlar veya onu suç lar. Karisini bosadigini gören, eger dindar ise, dünyadan elini çe ker ahiret için mesgul olmaya baslar. Ibn i Kesir e göre: rüyada esinden bosandigini görmek, er kekse bulundugu bir iste basarisiz olmaya, kadin ise evlenecegine delalet eder. Abdülgani Nablüsî ye göre: bosanma rüyasi karikoca arasindaki bagin daha da kuvvetlenmesi demektir. Bekar bir kimse rüyada karisindan bosandigini görürse, bir kiza asik olur. Genç bir kizin bu rüyasi onun evlenecegine isarettir. Bazilarina göre ise; bosanma genellikle iyiye yorumlanmaz. Evli bir insanin rüyasinda bosandigini görmesi, eger hakikatte bekar ise tanistigi insandan ayrilacagina, evli ise esinden bosanacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir erkegin hanimim bosamasi, hayra yorumlanmaz. Böyle bir rüya, geçimin daralmasina veya gerçekten ayrilik olmasina ya da ikisinden birinin vefat etmesine isaret eder. Bu rüyayi evli kadin görürse, kocasiyla arasina baska birisinin girmesiyle tartismalarin çikmasina, dolayisiyla da üzüntülere sebep olacagina, eger rüya sahibi (kadin) hasta ise düsman olarak birbirleriyle yasamlarim sürdüreceklerine isarettir.

Rüyanızda boşandığınızı görmek, evliliğinizde birtakım sorunlar var demektir. Eğer bekarsanız sevgilinizden ayrılacağınız anlamına gelir.

Rüyanızda boşandığınızı görmek, evliliğinizde birtakım sorunlar var demektir. Eğer bekarsanız sevgilinizden ayrılacağınız anlamına gelir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyada Boşanmak yorumları

sevde

annem hep babamdan ayrılmak istiyor babamsa iatemiyordu

rüya

benim annem babamla boşanıp başkasıyla evleniyodu sonra kavga çıkırıyodum bende abimde sürekli aglıyoduk sonra 1 YIL GEÇMİŞ ANNEM DÖNÜYODU BU RÜYAYA ÇOK TAKILDIM LÜTFEN CVP VERİRMİSİNİZ

melek

rüyada annem ve babam boşanıyordu ben ve kardeşlerim süreklı aglıyorduk

asya

ruyamda eşime boşanma davası acmaya gidiyordum

güliz

eski sevgilin eşinde boşanmasi

ayse

rüyamda esim benden ayrilmak istiyordu bense istemiyordum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Gürültü Görmek | Rüyada Güneş Görmek | Rüyada Gümüş Görmek | Rüyada Gülmek Görmek | Rüyada Gonca Görmek | Rüyada Güç Görmek |