Rüyada Yılan Isırması Görmek

Rüyada yılan ve akrep gibi zehirli bir hayvanın ısırdığını görmek, ısırılan kimsenin haram olarak kazandığı mala işaret eder.

Rüyada yılan, akrep ve bunlardan başka hayvanların soktuğunu görmek, Rüya sahibinin mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmasına delâlet eder.

Rüyada yılan ısırması, genelde iyi olarak yorumlanmıyor.

Rüyada yılanın ısırdığını görmek, Rüyayı gören kişiye karşı planlanan kötü olayların gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin başarılarını ve kazançlarını kıskanan birilerinin olduğuna ve bu kişilerin fesatlıklar düşündüğüne işaret eder.

Kişinin rüyada boynuna bir yılanın dolanmış olduğunu görmesi, malının zekâtını vermediğine alâmettir.

Rüyada Yılan ya da yılan tarafından ısırıldığını görmek, sizi tehdit eden saklı korku ve endişelere işaret eder. Bu rüya, gerçek hayatınızda farkında olmadığınız ya da henüz ortaya çıkmamış gizli bir tehlike ile ilgili uyarı da olabilir.

Pozitif yorum olarak, yılanlar değişimi ve bilgeliği temsil eder. Pozitif değişimin ve kendini yenilemenin rüyalardaki sembollerindendir.

Rüyada Yılan Isırması yorumları

kadriye

Ruyamda yilanin iki parmagimi soktugunu gordum bu neye isaretir

Aydın

Rüyamda köpeğimi yılan ısırdı sonra üzerime atladı dudağım dan ısırdı neye ibarettir

ayşe

Rüyada zehirli ve siyah yılan ısırıyordu ben diyordum ki yavaş yavaş öldürecek beni şimdiden teşekkür ederim

Firdes

Yılan birden elime sariliyomus soktu sese kadar duyuyorum öteki elimide sokuyo canim cok yaniyoo sonra arkadslarm zihirini cikariyoo

asker

ben oğlumla birlikte yatakta yatıyordum birde 5.10 tane yılanın yanıma gelip beni ısırdığını gördüm sonra ağlıyarak uyandım.

Birgül

Rüyada ben yilan gördüm ama 5 6 tane kadar varlardi ben ve esim ariyoduk icerde ben diyordum dur dur ben bulacam diye ve koltugun arkasinda birinci büyük siyah renkte yilani kocam basindan böle dmirden ucu sivri bir sopa gibi aletle sokuyordu basina ve pencereden atiyordu ve ondan sonra ikinci yilanida görüyorduk onu öldürüyordu kocam ayni sekilde bide anliyamadigim kuzuyuda öldürüyorduk bilmiorum acaba yilanmi isirmisti ondanmi öldürdük tam hatirlayamiyorum ve birden gözlerim acildi kusura bakmayin biraz uzun oldu sanirim ilginiz icin simdiden tesekür ederim...Birgül

duygu

ben annem babam boş eski bir ewe giriyorduk orda bir suru ufo vardi elektirikli soba ve cogu yaniyordu ve eski bir sandelye birazda yakılacakodun vardi sonra bu evi temizleyip içine elerini yerleştiriyordum ve kaynanamin evinde mutfak esyalarimvardi tabak falan onlari da o ewe goturuyordum sonra birden yeni bir eve giriyordum ev eski di yeni oluyordu ve kapi ustunde numara vardi 17 numara daire numarasi

Alara

yaşlı bir adamın tanımda olması ve bir odasında dolu cay kaşığı , çatal , kaşık vardı birde kırılmış tabakları çöpe atım

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*