Rüyada Boğulmak Görmek

Suda boğulmak bid at işleyerek yahut günah ve isyan sonucu azap olunmaya delalet eder. Buya batıp tekrar çıkmak ve akabinde tekrar suya batmak dünya işlerine dalmaya, Suya atlama yahut düşmek suretiyle giren ve boğulmadan çıktığını gören kimse yaşadığı hhayattan ders alarak kulluğa yönelir. Sudan kurtulan kimsenin üzerinde yeşil elbise olması ilim ve takvaya, Denizin derinliğinde boğulmak yönetimden gelecek haksızlığa, İnançsız birinin denizde boğulması iman etmesine, Berrak ve temiz suda boğulmak hayırlı ve çok mala erişmeye, Bulanık suda boğulmak hak ile batılı birbirine karıştırmaya ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada öksürmekten veya herhangi bir nedenden dolayı boğulmak, uzun ve mutlu bir ömre sahip olacağınızın işaretidir.

Rüyada bogulmak. (C.C.) in emir ve rizasi olmayan bir halde bulunmaya isaret eder. Rüyada boguldugunu gören kimse, çok günah isleyerek hata eder. Eger boguldugunda öldüyse o kimsenin küfründen korkulur veya o kimse bir bid at içinde bogulur. Denize battigim, akabinde suyun yüzüne çikip el ve ayaklarim oynatip sonra yine suya battigim ve tekrar suyun üzerine çiktigim gören kimse, dünya isle rine dalar. Zengin ve otorite sahibi olur. Sudan çiktigim ve bogulmadigim görse, dünya isleri onu dindar eder. Eger o kimsenin üzerinde yesil bir elbise varsa, ilim ve takva sahibi olur. Boguldugu nu ve denizin derinliklerine daldigim görse, devlet baskani o kimseye kizar veya eziyet eder ve o kimse o azap içinde ölür. Suda bogularak öldügünü gören kimseye, düsmani yaklasir. Rüyada safi ve berrak suda bogulmak, çok mala erismeye isaret eder.

Rüyada suda boğulduğunu görmek; dikkatli davrandığı taktirde girişilecek işte başarılı olmaya işarettir.

Rüyada Boğulmak yorumları

Uğur

Rüyamda nasıl ise abim ile bir hatip içinde Allah geçen uzun bir isim okuyorlardı.Ben sadece Allah diyerek boğuluyordum.

NEGRİCAN

denize düştüm ama boğulmadım

merve

rüyamda bı trendeydik altı denızdı 3kısıydık bır erkek,ıkı bayan sonra suya dustuk cok derındı ama su temızdı,sonrasında nold hatırlamıyorum.rica etsem yorumlar mısınız?

tahir

iyi günler bende etrafı sularla kaplı bi yerde dururken suda köpek balığı gördüm ve bi anda altımızdaki toprak kayboldu ve suyun içinde buldum ve batarken köpekbalığı üzerime doğru geliyordu batarken gözüm kapalıydı köpek balığı gelmeden gözümü açmamla beraber uyandım .. rüyamı yorumlarsanız kısa bir şekilde sevinirim teşekkürler ..

irmak

ruyamda kedigiziminsuda boyuldyunu gordum yardim edemedim

Gunay

yuxuda bir qadinin meni bogdugunu gordum

gamze

rüyada okyanusta yüzüyormuşum ve boğulma hissi hissettim ve boğulmadım gibi geliyor ordan okyanusun içinden çıktım ve bir kaç saniye içinde tekar aynı yere geldim yüzdüm yüzdüm bitmedi ben normalde yüzmeyi öğrenmedim ama rüyam sayesinde biliyorum yorumlarsanız sevinirim şimden çok teşekkür ederim

ramazan

benim şöyle bir yetenim var rüya gördüğüm zaman rüya görudüğümü anlayıp istediğim zaman uyanabiliyorum bu sayede boğulduğumda hemen uyanabiliyorum .ama belki siz inanmayacasınız....!^+%+

azerbaycan

meraba .ruyamda yesil cirkli suda bogulduyumu gordum .boguluyordum .biri geldi beni kurtardi. kuzenim kucuk o beni kurtardi sanki uzerimde yesil elbise vardi tam hatirlamiyorum ne demek bu bana yardim etseniz ne olur ki?

Melik

Emir Yılana mı sarıldın ??

aygun

ruyada birisi benim uzerime oturuyaor ve beni boyuyor ayni ruyayihep goruyorum anlami nedir

abdullah

biz 1 hafta sonra debize gidecektik ama su an korkumdan gidemiyorum ruyamda denizde boğulyodum.. ama surayı okuyunca bir gunah isledigimi anladım ama burası dogru soluyosa....

yasin

rüyamda annem ben kaybolmuştum annemin beni aradığını gördüm o esnada annemin suya girdigini gördüm suyun içinde birden kayboldu.

ayse

ruyada golde boguluyorm ama kızkardesm benı kurtarıyorr anlamını soylermısınzz tskurlerr

adem dilek

birini cok seviyordum oda beni seviyordu bana bağırınca kendimi suda boğulu gördum

adem dilek

ben ise annemle beraber yürüyorduk birden denize düştüm kuzeni bana bakiyordu

azat can

suda yüzerken birden büyük büyük dalgalara kapılmı şım

sahin

ruyada gordumki turk askeri elbisesinde kara denizde bogulub oldum.slahimi bir terorist cekib beni denize saldi.ama benim silahimi alsada var gucumle ona ayaimla onun basina darbe vurdum. o oldu.ama o benim yagimi denizdeki tasa bagladi ve bense cikamayib bogulub oldum. ve sonraysa denizin icinde karisik geller gordum.ama hic bu ruyani gordukde korkmadim

sinem

Şimdi ben rüyamda denize girdiğimde deniz çok derindi.Ve ben boğuluyordum .Ama gözlerim açık yüzmeyi bilmediğim için boğuluyordum .Git gide aşağı iniyordum .Çok korkmuştum.

ebru

ben rüyada denizden batıp çıkdıkdan sonra bir mahalleye çıktık burda denize giren insanlara kötülük yapan insanlar vardı biz bunlardan kurtulmak için denize girip o mahalleye gitik bir ne göreyim denize giren insaNLARA ZARAR veren insanlar bizede zarar verdi bunu karmaşık
rüyayı yorumlarsanız mutlu olurum saol şimdiden

merve

rüyamda havuz gördüm suyun rengini pek hatırlamyorum ama kalabalıktı. kız çocuğunu suya bıraktım sonra baktım boğuluyor kıyafetlerımle suya gırıp onu kurtardım. nedemek bu?

bünyamin

rüyada havuza atladım ve cıkamaz oldum bir an boğu sandım ve son anda cıktım suda boğulmadım sudan cıktımmlacağımı

bünyamin

rüyada havuza atladım ve cıkamaz oldum bir an boğu sandım ve son anda cıktım suda boğulmadım sudan cıktımmlacağımı

yusuf

rüyada birisinin sigara içmesini görmek

Melek

ben rüyamda küs olduğum iki arkadaşımı gördüm(erkek).Onlardan birinden bana facebookta mesaj gelmişti.Uzun bir mesajdan sonra bana kalpler göndermeye başlamıştı.Diğeri ise küfürler yazmıştı.Sonra ordan bir köprüde olduğumuzu gördüm.3 ümüz konuşuyorduk,bana kızmış beni üzecek sözler söylüyorlardı.Sonra biz konuşurken köprü yıkılmaya başladı.Ben insanların köprüden kaçıp suya düşmemek için tırmandıklarını gördüm.Arkadaşlarımdan bana kalpler gönderene seslendim.'Tırmanıyorlar' diye.Onlar arkalarına dönüp baktılar.Tam kaçacakken bana küfür eden kurtuldu ama diğeri suya düştü.Ben onu kurtarmak için suya atladım.Bana küfür eden ona bir dal uzatıp onu kurtardı.Ben suda kaldım.Sonra diğeri beni de kurtardı.Beraber kıyıda uzandık.Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler :)

emir

denize düştüm ama boğulmadım

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*