Rüyada Bisiklet Görmek

Rüyada bir Bisiklet görmek veya binmek, çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı birtakım yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.

Rüyada bisiklet sıkıntıdan sonra gelen ferahlık anlamındadır. Çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı bazı yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi çabasıyla sorunların üstesinden gelecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.

Yakında çok önemli bir karar almak zorunda kalacaksınız. Bisikletle yokuş yukarı çıkıyorsanız güzel günler sizi bekliyor demektir.

Sıkıntıyı izleyen rahatlıktır.

Rüyasinda bisiklet görmek, verdigi kararlar da daima yanilip zarar ettigine delalet eder. Bisikletle bir yere git tigini görmek, yapacagi herhangi bir iste hayir olmadigina; üzerinde kendisi olmadigi halde bisikletinin gittigini görmek, bir ta kim yalanci insanlarla isbirligi ettigine; bir bisiklet satin aldigini görmek, sonunda zarar edecegi bir ise girmek istedigine isaret tir. Bazilari diyor ki: Rüyada bisiklet görmek, o rüyayi görenin güç ve çetrefilli bir konuyla karsi karsiya gelecegine, ve o meselenin de ancak bir sürü hatalar yapildiktan sonra düzelecegi anlamina ge lir. Bisikletle yokus yukari çikmak, rüyayi görenin evindeki ve is hayatindaki güçlükleri nihayet yenecegine isarettir. Bisikletle ba yir asagi inmek, mutlu geçen hayatin beklenmedik bir anda gele cek kötü haberlerle degisecegine yorumlanir.

Rüyada bisiklet sıkıntıyı izleyen rahatlıktır. Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi gayretiyle sorunlarını çözümleyecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.

Rüyada bisiklet sıkıntıyı izleyen rahatlıktır. Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi gayretiyle sorunlarını çözümleyecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.

Rüyada Bisiklet yorumları

SAMETCAN

BEN BİR DAĞ BİSİKLETİ GÖRÜYORUM AĞAÇLIK Bİ ALANDA BİZİM EVİN ORALARDA KİTLİ DEĞİL AMA BİSİKLETİ KAÇIRIYORUM VE SONRA EVİME GETİRİP DEMİRELERE KİTLİYORUM KENDİ BİSİKLETİMİN YANINA SONRA RÜYADA SABAH KALKIP BİSİKLETE BAKINCA İKİ BİSİKLETİDE ORADA YOK OLDUĞUNU GÖRÜYORUM BİSİKLETİMMİ ÇALINACAK ACABA

ela

ben rüyamda bisiklete binmeyi bilmeyen 7 yaşindaki kardeşimin okul bahçesinde bisiklet surdugunu gördum

aslı

arkadaşımla birlikte bisiklet sürüyordum.ve en iyi arkadaşım ile sürüyordum

hacı

yeni bisiklet görmek

dido

rüyamda arkadaşımla bisiklete bindik o düz ben ters bindim

enes

rüyamda bisikletle uzun yola çıkıyordum ?

kerem

ben bisikletteydim dört tarafımın hepsi demirle kaplıydı ışınla demirin içinden geçiyordum frene basıyordum hala durmuyordu beni o dört taraflı demirin içine doğru götürüyordu içine girdiğimde ışınla çıkamıyodum

remo

fayton şekliinde bisiklet gördüm çok güzeldi

Ceren

Yokuş yukarı çıkmıyordum ki yokuştan iniyordum. O ne demek?

meltem

benim bisikletim yok babm bana almıyor am rüymda bisiklete ben biniyodum ve ben çok hayal kuruyorum rabim bana elbet birgün bisiklet verir

servet

bisikletle bi yolda gidiyorum önümde bi cocuk oturuyor gittiğim yolda bi sürü yılan var bi tanesi saldırıyor bisikletin lastiğini ısırıp patlatıyor bisikletten ağağımı yere koyduğumda uyandım.

gamze

bisiklet rüyası : arkadaşım ile ben villamızın bahçesinde bisiklete biniyorduk ben de ona bahçeden çıkıp dışarı yokuşta sürelim demiştim o da tamam diyerek bisiklet ile yokuştan aşağı inmiştik sonra bir adamdan kaçıp o yokuştan geri çıkıp eve gidiyorduk ben bir ağaca çarptım daha sonra evimize bisiklet sürmeye devam ettik

BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ♥ :)

özlem

rüyamda balona bağlanmış bisiklet gördüm

ismail

sevgilimin arkadaşları vardı onlara bisiklet vermedi bana verdi

eren

sevdiğim kişinin bisikletten düştüğünü gördüm ve onu kaldırıyordum.

esra

bisklette arkadaşlarım yeni bisiklet almiş bende almişim ve ve onlarla binyoruz

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*