Rüyada Bilet Görmek

Çekinerek çıkacağınız yolculuktan rahat bir şekilde döneceğinize işarettir.

Rüyada bilet görmek, sefer ile tabir olunur. Sükun ve selamete de işarettir

Ulaşım aracı biletleri yeni başlayacak işlerdir. Piyango bileti ise sürprizdir

Rüyada bilet görmek, ümide delalet eder. Rüyasinda bir kisiden bir piyango bileti aldigini görmek, bir devlet dairesinden bir haber bekledigine, bir vapur veya tren veya uçaga bin mek için bir giseden bilet satin aldigini görmek, bir hastaliga yakalanacaginiza fakat bu hastaligin uzun süre devam etmeyip iyilesecegine; yolda yürürken bir bilet buldugunu görmek, bir mirasa konacagina; bir sinema veya Tiyatro için bilet alip içeriye girdigini görmek, esiyle arasinin açilacagina; tiyatrodan veya sinemadan çiktigini görmek, eger anlasamiyorsa esiyle arasinin iyilesecegine, bilete büyük bir para çiktigini görmek, bir yerden bir haber alip üzülecegine isarettir.

Her ne biçimde olursa olsun, biletini kaybettigini görmek, mahkeme yoluyla çözülecek bazi güçlüklerin çikacagina, bilet almak bu güçlüklerden kurtulacagina yorumlanir.

Rüyada Bilet yorumları

murat

rüyamda ikramiye kazndıgımı gördüm ama üç rakam gördüm 208 rakamları kaznamısım ama hayırlısı ınsallah

mehmet ali

rüyamda uçak bileti kesiyorlar bana 6 cı ayın 24 gidişi 25 dönüşü olarak kesiliyor gidecegim yer ist bul rüyanın yorumunu çok merak ediyorum

mercan

rüyamda çok büyük ikramiye kazanmışım ve rakamlarıtektek okumama rağmen sadece ilk 3 rakamını hatırlıyorum 373 başlayan rakamlar ama bu bileti annemin adına kazandığımı biliyorum

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*