Rüyada Beyaz Görmek

Rüyada Kar beyazı insanın sıkıntılarının sona ereceğini işaret eder.

Beyaz renk genellikle mutluluga isarettir. Rüyasinda beyaz bir yatak görmek, evlenecegine, kar üzerinde yürüdügünü görmek, hasta ise iyilesecegine, karin üzerine uzanip yattigini görmek bütün endise ve sikintilardan kurtulacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Beyaz renk umumiyetle saadete isaret eder. Normalin disindaki beyazlikta hayir yoktur.

Rüyada yanağının bembeyez olduğunu görmek, izzet ve ikram ile tabir olunur.

Yüzünün eski halinden daha ziyade beyaz olduğunu görmek de hastalık işaretidir.

Rüyada üzerine yazı yazılan beyaz bir sahife görmek, yemine delâlet eder.

Bekâr birinin beyaz yatak görmesi, evleneceğine; hasta adamın kar üzerinde yürüdüğünü görmesi, hastalıktan şifa bulac ağına; kar üstünde yattığını görmek de gam ve
gussadan kurtulmaya delâlet eder.

Rüyada Beyaz yorumları

leyla

ruyamda beyaz gıyınmıstım altımdakıde etektı kendımı suzdum etrafımdakılerde beyaz, takım gıyınmıslerdı

leyla

ruyada ınce kılotlu corap gormek gecıcı bır beraberlıgı gosterıyor

cansu

benim rüyamda bembeyaz bir karda yürürken yerde bir boşluk vardı.bende çok şaşardım dedim ki ; -allah allah bu boşluğun burda ne işi var ve kalktım umarım yarımınıda bu akşam görürüm...

emine

ruyamda beyaz bir sey gordum

müzeyyen

öncelikle merhaba ben rüyamda kendim yaptığım bokumu gördüm 3 çeşit yaptım önce normal bok rengi sonrasında portakal sarısı üçüncüsü ise beyaz renk yaptım yorumlarsanız çok sevınırım simdiden teşekkürler

Aylin

Bi arkadaşım rüyasında her tarafın beyaz olduğunu ve karşısında beni görmüş

MELİSA

Ben rüyamda beyaz bir kilotlu çorap gördüm ben çorabı giydim ama çorap ince anneme sordum anne çok ince oldu giyeyimi diye işte o sıradada ne olduysa uyandım.

Ümran

Rüyamda beyaz güvercinler gördüm . Biri anne diğeri yavru 3 adet güvercin." Annem" diyerek sanki bnm yavrummus gibi tuylerini seviyordum. O da o kara gözleriyle severken bana bakıyordu. Ve diger bir rüyamda ise şu an umrede olan teyzeme pirinç pilavı pisirmisim yanında birisi daha var onlara ikram ediyorum. Çok begeniyorlardi..

zeynep

ruyamda ablamı kacırmışlardı banada beyaz boyalı ahşap tahtanın üstüne not bırakmışlardı:ablan cok güzel bir akdın onu bu yüzden kacırdık:yazan bi not..

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*