Rüyada Bavul Görmek

Bakınız; Çanta, Çantacı. Rüyada ne şekilde olursa olsun bir bavul görmek, mutlaka yolculuğa işarettir.

Rüyada İçi dolu bavul, kötü bir haber; boş bavul,planlanan yolculuğun bazı sorunlar yüzünden olmaması anlamındadır..

Rüyada ağzı açık ve içi boş bavul, temiz, iyi haberdir. İçinde eşya olan ve ağzı açık bavul ise dedikodudur. Bavulun kapalı olması ise içyüzü bilinmeyen ve birden şaşkınlık yaratacak haberdir.

Rüyada bavul görmek yoldur. Elinde bavul so kakta yürüdügünü görmek uzun bir yolculuga çikacagina, bavula bir takim seyler koydugunu görmek, yeni mallara sahip olacagina işarettir.

Rüyada çarsidan bir bavul satin aldigini görmek, yakinda evlenecegine, elinde veya evinde bos bir bavul görmek, islerinizin bir müddet uzayacagina delalet eder.

Rüyada Bavul veya büyük bir sandik görmek, bavulu ister açin ister açmayin, size bir yolculuk görünecegini gösterir.

Rüyada bir bavula esya yerlestirmek, adresinizi sik ,sik degistireceginize isarettir.

Bir bavuldan esya çikararak yerlerine kaldirmak, gitmekte oldu gunuz yerde uzun bir zaman kalacaginiza isarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada içi dolu bir bavul görmek, Rüya sahibinin yakinda hayirli bir yolculuga çikacagina, içi bos bavul görmek ise, rüya sahibinin çikacagi yolculugu bir engel yüzünden yarim birakarak yolculuktan geri kalacagina isarettir.

Rüyada bavul toplamak, Yolculuk anlamına gelir.

Rüyada bavul hazırlamak, malumdur ki, bavul sefere gidenlere lâzım olur. Bu sebeple rüyada bavul görmek, yolculuk ile tabir olunur.

Rüyada bavul doldurmak, bavulu doldurduğunu görmek ise, sık sık ev değiştirmeye delâlet eder. Bekâr birinin rüyada bavul aldığını görmesi, yakında evleneceğine işarettir.

Rüyada Bavul yorumları

seda

Rüyamda sevgilimin bir işi kazanmasından dolayı bavulunu taşıyordum.

Fatma

Bavulun içinde kırmızı gül görmek

derya

rüyamda valizi hazirlamisim aldım elime gidiyorum ama bir terminalde arabayı kaçırdım orda kaldim bide küçük çocuk gördüm o esnada

nur

rüyamda evde valizi mı arıyordum

sinem

rüyamda sevdiğim kişinin içinde kıyafetlerinin olduğu poşeti taşıyodum ne anlama geliyor lütfen yardımcı olun!!

emine

rüyada misafirlikte benim pijamalarimi bi baskası giymiş kızıyorum sonra bir bakıyorum valizimi kesmişler sonrasinda uyandım ilk defa gördügüm bi ruyayı hatırladım

beyza

2 çocuk otobüsle yolculuğa gidiyordu bene evimin balkonundan beni bekleyin bende gelicem demiştim bavulumu hazırlıyordum o arada bi şeyim kay boldu ararken biri bak orda dedim sonra kimsin dedim şeytandı beni korkuttu sonra yolculuğa çıktım ne anlama geldiğini bulamam yardımcı olun lütfen !!!


içinde para dolu kırmızı bir bavul görmek

Necla

Rüyada ablalarımıza benim için ve eşim için haca gitmek için valiz hazırlıyorduk ve içine bolca iç çamaşırı ve ince çorap koymalarını söylüyorumve ve onlara kızıyorum valize ne koymam gerektiğini soruyorum çünkü onlar daha öncehaca ve ümre yaptıkları için ne gerektiğini biliyorlarmış daha sonra TFF açıp arkadaş ve akrabalardan helallik almak için akrabalar için kız kardeşim arıyor benim için

mehmet

askeriye içerisinde mavi bavulu çekerek taşımak

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*