Rüyada Bataklık Görmek

Rüyada bataklık görmek, Bir kimsenin rüyada kendisini bataklıkta görmesi, betbahtlık alâmetidir ve birçok güçlüklerin gelmesi muhtemeldir.

Rüyada bataklık içinde çırpındığını görmek, ihtiyarlık demlerinde rahat etmeye işarettir. Çünkü dünya da bir bataktır. Gençlikte kazanan, ihtiyarlıkta rahat eder.

Rüyada bataklıkta olduğunu görmek, sıkıntılı bir dönem geçireceğine işarettir.

Sahtekar insanlarla tanışacak, zarara uğrayacaksınız. Rüyada bataklıkta olduğunu görmek, sıkıntılı bir dönem geçireceğinin işaretidir. Bataklıktan çıkmak, iş hayatında küçük bir ilerlemeye işarettir.

Sahtekar insanlarla tanışacak, zarara uğrayacaksınız.

Bataklık Rüyaları sıkıntı, dert gibi olumsuz koşullara işarettir.

Bataklik görmek hayra yorumlanmaz. Rüya da bir batakligin kenarinda durdugunu görmek, tehlike içinde olduguna; ayagini batakliga sokarak yokladigini görmek, bir düsmaninin arkasindan kendisine pusu kurduguna, batakliga girdigi halde birden bire kuruyup düz bir yol oldugunu görmek, düsmanlarinin birer, birer korkup maksatlarindan caydiklarina ve ona ar tik dost görünmege çalisacaklarina; batakligin birden bire yesil bir çimen tarlasi haline geldigini görmek, refah ve bolluga kavusacagina isarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada bir batakliga saplanmak, fakirlige, yoksulluga isaret eder. Batakliktan çiktigini görmek ise islerinde bir gelismenin olacagina ve fakirlikten kurtulusa isaret eder.

Sahtekar insanlarla tanışacak, zarara uğrayacaksınız.

Rüyada Bataklık yorumları

Münevver

Temiz su ya atladimkumlubataklik oldu kurtulmaya calişiyordu

hulya

ruyamda akarsuyun kuruyup cok az aktıgını ve daha sonra bataklıkga donustuğünü gördum ve arkadasım o bataklıga düsüyo kurtarmaya calısıyorum ama kurtaramıyorum ne anlama gelıyodur sizce

zehra

Arkadaşın sevdiği çocuğun bana çıkma teklifi etmesi benimde kabul etmem bunu alameti nedir bilen var mı?

gökhan

bende bir rüya gördüm arazi çökmüş sular içinde kalmış gördüm insanlar bataklığa dönmüş arazide ölmüşlerdi

nurdan

bende yeşil bir bataklık görüyorum biraz başında durup yanından yürüyüp gidiyorum. tam ne demek bu benim için önemli yani bana yardım et Allahım diye dua ederek uyumuştum.

Uğur

Rüyamda bataklık yanına düşüyorum 2 tane arkadaşım elimi uzatıyorum cıkarsınlar diye onlar beni aşaya itiyor. Sonra onları bataklıga atıyorum kendi başıma zor zar cıkıyorum yeşil bir yere

simge

bulanık çamurlu su olan yerde yürümek

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*