diyadinnet tv

Rüyada Baraj Görmek

rüyada Baraj görmek

Baraj Rüyada, biriken, toplanan parayı temsil eder. Kişi dolu bir Baraj görürse zamanla çok para sahibi olacak demektir.

Baraj görmek para harcanmasi ile ilgili bir rüyadir. Rüyanizda bir baraji gezdiginizi görmek, paralarinizi bos ve faydasiz islerde harcadiginiza delalet eder. Bu bakimdan daha temkinli ve iktisatli hareket etmeniz gerekmektedir.

Bir kimsenin Rüyada baraj görmesi, beyhude yere para harcayacağına işarettir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Baraj Görmek yorumunu okudunuz. Baraj ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada B harfi ile başlayan Rüya Tabirleri B sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Baraj rüyanız hayr olsun.

Rüyada Baraj yorumları

NAİME

BEN BARAJDA BOĞULDUĞUMU GÖRDÜM ÇOK KORKMUŞTUM BARAJIN BENİ TAM YUKARLARA GÖTÜRÜYORKEN SON ANDA KURTULDUM

Ferdi

rüyamda babamla birlikte barajada gördüm birden kendimi. babam bi yere dalmıştı o anda barajın acıldıgını suyun yüksellip akıntı haline geldıgini gördüm babamın nasıl cıktıgıni bilmiyorum ama ben suya atladım akıntıda biraz giderken taşa tutundm ve ordan insanların cogaldıgını gördüm beni kurtartılar

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri