Rüyada Banyo Yapmak Görmek

Rüyada banyo yapmak temizlendiğini görmek, üzüntü, keder ve sıkıntıdan kurtulmaya olmaya delâlet eder. Bazı kere de bu Rüya günahlardan temizlenmeye işarettir.

Rüya sahibi genç ise, karşılıksız bir aşk yaşayacak sevgisinin karşılığını göremeyecek ve mutsuz olacak demektir.

Rüya sahibi genç ise bu rüya, platonik bir aşk yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören Hamile bir kadınsa sağlığına dikkat etmesine yorumlanır.

Rüyada banyo yaptığını gören kimse, hasta ise, hastalıktan kurtulur. Rüyada görülen banyo, kötü görülen bir eve isaret eder. Bundan dolayi banyoya girdigini gören kimse, kadin tarafindan devamli olmayan bir üzüntüye düser.

Rüyada banyoya giren kimse sicak Su ile yikandigini görse, bir kadin tarafindan üzüntü ve kedere erisir yahut hasta olur. Bazi tabirciler, banyoda sicak su ile yikanmak iyidir.

Banyo girdigini gören kimse üzüntülü ise üzüntüsünden kurtulur. Banyoda oturacak bir yer edindigini gören kimse bir kadinla günah isler ve kötü isimle anilir.

Rüyada bir banyo yaptigini gören kimse kötü ve çirkin fiillere veya zinaya yaklasir ve bu yaptiklari seyler her tarata yayilir. Eger banyo soguk ise akrabalari o kimseyle konusma ve gidip gelmezler ve kendisi de onlardan faydalanamaz.

Banyo, soguk olursa rüya sahibinin fakir ve kazanci az olduguna, murad ve arzu ettigi seyin eline geçmemesine isaret eder.

Sicak bir hücreden sicak su içtigini yahut üzerine döktügünü yü da normal yikanma sekli disinda yikandigini görse, suyun sicakligi nispetinde üzüntü, kedere ve hastaliga da isaret eder.

Bir kimse kendisini fazla sicak bir yerden çok soguk bir yere çiktigini görse, iyilesir. Hasta olan kimse eger yikansa yahut banyodan çiksa, hastaligi geçer.

Rüyada banyoa giren kimse hasta olmayip ve hükümet kapisinda da bir davasi ve ihtiyacinin var oldugunu görse, hüküm lehine olur.

Banyo ilim evine, camiye, çarsiya, günahkar için tevbeye. fakir için zenginlige ve hasta için sifaya isaret eder. Hasta olan bir kimsenin rüyada banyoya girip ilik su ile yikandigini görmesi, hastaliginin gitmesine isaret eder.

Tabiatina uygun olmayan su ile yikanmasi üzüntü ve kedere, sikinti ve hastaliginin artmasina isaret eder. Saglam ve sihhatli olan bir kimse banyoda yikanip temizlenirse, Kendisini hidayete götürecek bir ilme nail olur. Yahut borcunu öder. Eger bekar ise evlenir. Fakir ise zengin olur.

Bir kimse ölmüs birisini banyoda görse, eger onun üzerinde eski elbise olsa ve avret yeride açik bulunsa o ölünün üzerinde borç olduguna isaret eder. Güzel kumaslardan elbise giymis yahut güzel koku sürünmüs oldugu halde ölünün banyodan çiktigini görmek, Allahü Teala nin o kimseyi affetmesine isaret eder.

Rüyada çok sicaklik veya çok sogukluk gören kimseye, girecegi banyoda kendisi için bir tehlike olacagina isarettir. Erkeklerle kadinlari banyoda karisik olarak yikandiklarim görmek, adetlerin bozulmasina bid at ve süpheli seylerin meydana gelmesine isaret eder.

Rüyada banyo suyunun kan oldugunu ve halkin bu kani vücutlarina döktügünü gören kimse, oruçlu oldugu günü yer, yahut süpheli günlerde oruç tutar.

Kaplica havuzlari banyoya girenin yakin ve akrabalaridir. Bazen de, banyo bekar için hanima, banyoların havuzlari esinin ailesi ve malina isaret eder.

Banyoya girip yikandiktan sonra çiktigini gören kimse, haniminin üzüntüsünden veyahut borcundan kurtulur.

Rüyada Banyo Yapmak yorumları

sevda

rüyamda doğmamış bebeğime soğuk suyla banyo yaptırıyodum fikir sahibi olanlar yorum yaparlarsa sevinirim

Cengiz

Rüyamda ablam banyoı yapıyordu fakat duşakabin vardı gölgesi yansıyodu duşakabine saçını yıkayordu ayakta bir de şarkı söylüyodu ben de o sırada klozetin üstü kapalı oturmuşum 40 saniye olmadan çıkmışım bir de 4-5 fanilalı genç erkek girmişti banyonun içine değil fakat lavabonun kenarında duruyolardı banyoya yakın fakat gülüp çıktılar bana ben klozetin üstü kapalı otururken üstümde fanila ve don vardı o tanımadığım çocuklarında vardı ama 5 saniye durup çıktılar arkalarından ben çıktım onar kayboldu ablam ise hala yıkanıyodu bu ne anlama geliyor

elmas

rüyada banyo yapmaya çalışıyorum

fatma

rürayar gercek olsaydı simdiye kadar ben milyoner oldumdu
inanmayın yorumlara
siz ogün
yasadınız birsey bilic altına yerlesiyor
oda rüranıza giriyor

Hamza

Ben bugün sokakta duş aldığımı gördüm kandırdım sizi öküzler hayvanla camışlar mandala eşekler

fatma çağl

yola serilmiş döşek yatmak için vardığımda 6 veya 7 tane beyaz köpek kovalıyorum onlar benle yatmak istiyor,nasılsa kendimi banyoda yıkanırken buluyorum hasta olmuşum sinirlerim bozuk kalbim ağrıyor banyoyu uzattım iyi gelir diye içieriye geçtim annem yatakta yatıyor göğüsleri açık üzerini ürttüm..
ben bu rüyanın yorumunu istiyorum biraz karmaşık bir rüya


RÜYAMDA PİS BİR TUVALETTE BANYO YAPIYORDUM

esra

Olmus annem ve sag olan babam banyo yapiyordu kizimda onlarin elinde yikaniyordu bir ara babam kizima suni teneffus yapti sanki nefes almiyordu

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*