Rüyada Balık Görmek

Rüyada Balık görmek mal, ganimetle, Rüyada büyük balık, salih kimselerin mescidi, âbidlerin meclisi, küçük balık üzüntü, balıkları birarada görmek: mal, parayla tabir edilir.

Rüyada tuzlu balık görmek: Ibn-i Sîrîn (rh.a.) demiştir ki:
Rüyada tuzlu "balık" Görmek keder, gamdır. Rüyada tuzlu balığın pişirilmiş yada kızartılmış şekilde görmek, o pişirilmiş balıklardan yemek, para kazanma, rızık, eğitim için sefere çıkmaya işaret eder.

Rüyada balık yemek
Balık yemek zenginlik, mutluluk, mal, para, mülk, çocuk sahibi olunacağına yorumlanır. Balığı Canlı canlı yemek mülk edinmeye tabir, canlı balık yediğini görmek, mülke nail olcağı anlamını taşır.

Balığı Rüyasında canlı yediğini görenin kişinin mülk sahibi olacağına, Deniz veya nehirde toplanmış büyük balıkları yediğini gören, yediği miktarca menfaate, ganimet malına kavuşacağına, avladığı balığı yediğini gören kişinin sevineceğine delalettir.

Rüyada Balık Pişirmek

Rüyada Balık pişirmek Rüyayı gören kişinin yakın zamanda kendisine yüklü miktarda para kazandıracak, sıkıntılarını giderecek, uğradığı zararı karşılayacak ve çok daha fazla sorun yaşamasının önüne geçecek bir işe gireceğine ve bu iş sayesinde çok daha güzel yerlere gelerek çok büyük bir rahatlığa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada büyük balık görmek
Salih kimselerin mescidi olarak yorumlanır. Cafer-i Sâdık (r.a.) demiştir ki: Balık rüyası altı vech ile tâbir olunur:

 1. Vezir (bakan),
 2. Asker,
 3. Bakire kız,
 4. Ganimet,
 5. Gam,
 6. Hizmetçi.

Havadan kızartılmış balık
Rüyada gökten kendisine kızartılmış balık indiğini görmek, duasının kabulune, düşmanlarına karşı zafere, kadr ve kıymeti ile şanının büyüyeceğine işarettir.

Büyük balık tutmak
rüyada balık görmek ne demektir

Balık tuttuğunu gören kimsenin eline toplu para geçer. Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir.

İbn-i Kesir (rh.a.) demiştir ki:

"Rüyasında gayet büyük ve cesim bir balık tuttuğunu görmek, büyük ve şerefli bir ailenin zengin kızı ile evlenmeye delâlet eder."

rüyada balık

Rüyada Balık Tutmak, büyük kısmet olarak tabir edilir. Rüya sahibinin uzun yıllar çalışmasının ve emeğinin karşılığı olarak maddi anlamda eline rahat edeceği oranda mal ve kazanç geçeceği şeklinde ifade edilir. bazı rüya tabirleri, rüyada balık tutmayı, rüya sahibinin çalışmadan elde edeceği ama hak etmiş olduğu kazanç olarak tabir eder.

Rüyada Hamile kadının karnından balık çıkması, bir kız çocuğu doğuracağına işarettir.

Balık satmak
rüyada balık satmak
İsmail el-Eş'aş der ki:

Rüyasında balık sattığını gören, kendisi, çoluk çocuğu ve ailesi için menfat ve hayıra yorumlanır.

Yine rüyada balık satmak, rüya gören ile ailesi için hayır, rızık, fayda ve menfaatte işaret eder.

Balık satın almak
balık
Rüyada bir balıkçıdan veya herhangi bir yerden balık satın aldığını gören bekarsa evleneceğine işarettir. Rüyayı gören kişi evliyse rızkının artacağına delalet eder.

Bir Su yolundan balık tuttuğunu gören kimse mekr ve hile ile halkın malını elinden alır.

İmam Nablusi demiştir ki:

Rüyada sayısı bilinen balık görmek, kadınlara, sayısı bilinmeyip çok olanlar, ise ganimetten elde edilen mala işarettir."

Balık avlamak

balık-avlamak
Rüyada büyük bir balık avladığını görmek, fayda ve hayra, küçük balık avladığını görmek de, zevk ve menfaatinin gitmesine delâlet eder.

Rüyada suda balık avlamak sevinçli haberlere, Nehir yada derede taze balık avlamak ise hayır ve faydaya işaret eder. Rüyada büyük balık avladığını germek yine menfaat ve hayır göreceğine yorumlanır. yine Suda balık avladığını gören kişi, ferahlanacağı bir sözü işiteceğine delalletir.

Rüyada derede, nehirde yada her hangi bir suda balık avlamak iç açıcı, güzel bir haber duyacağına çıkar.

Seyyid Süleyman Demiştir ki :

Balık avladığını gören, helalinden kazanır. yine balığı avlayıp yediğini görenin çok sevineceğine işaret eder.

Tuzlu balık görmek
Devamlı ve hayırlı mala işarettir. Çünkü tuz, balığı kokmaktan beri kılar. Rüyada balıktan bir şey aldığını görmek, devletin askerinden bir nesneye nail olmaya işarettir.

Yunus balığı görmek
rüyada yunus balığı görmek
Rüyada Yunus balığını görmek, korkudan emin olmaya, fakirlikten zenginliğe, şiddet halinden selamete ve hayırlı bir mülke delâlet eder.

Rüyada adaya benzeyen büyük bir balık görmek, salih bir kumandanın nezdinde cihada gitmeye ve ganimet malı elde etmeye alâmettir.

Sazan Balığı görmek
Bekâr ve evlenmeyi murad eden biri için hayra alâmettir. Bulanık su içinde balık avladığını görmek, ne türlü olursa olsun iyi değildir.

Rüyada temiz ve güzel yemeği bırakıp kokmuş balık yemek, kendi hanımını bırakıp başkalarının peşine düşeceğine işarettir. Kişinin rüyada balığın karnında mühür bulması, devlet, şeref ve izette işaret eder.

Canlı balık görmek
Her zaman kısmet olarak yorumlanır. Rüyada canlı balık görmek, aşkta, ticarette, Aile hayatında, kazancında ve işte şansının açıldığına yorumlanır.

Rüyada Balık Görmek ile ilgili diğer Tabirler
deniz-gemi

 1. Kuyudan balık avlamak ve çıkarmak; livataya ve yakınlarından birine livata etmek istediğine delâlet eder.
 2. Kay­nak sularında görülen balık, kolay olan hayra delâlet eder.
 3. Bir ba­lık avladığını gören kimsenin eline helalinden mal geçer.
 4. Uçan balık, kısmetlerinin değerini bilmeden geri çevirmeye işaret eder.
 5. Balık olmak, şanslı ve kariyerli bir kimse olacağına ve iddaa ve kurmadan uzak durmaya işaret eder.
 6. Ölü balık, nasip ve kısmetinin azalmasına yorumlanır.
 7. Balık Kesmek, hasta için şifa bulacak bir kimseden yardım almaya delalet eder.
 8. Kaygan balık, elinde bir miktar paranın eriyip gitmesine işarettir.
 9. Yüzen balıklar, gelecek bir miktar paraya ve harcama, borç ödemeye işarettir.
 10. Rüyada Balık kızartmak: şenlik ve eğlenceye veya düğüne delalet eder.
 11. Balık Vermek, borç vermek veya elindeki bir işi başkasına vermek ile tabir olunur.
 12. Balık Yetiştirme tesisi, bolluk ve genişlik ve büyük bir iş yeri kurmaya işaret eder.
 13. Rüyada Kırmızı Balık Görmek:, bir teklif almaya işaret eder.
 14. Rüyada ağzında Balık görmek, yaşam standarlarının iyileşeceine, geçimini rahaça yapacağına işlerinin yoluna gireceğie işaret eder.
 15. Rüyada Balıkla Konuşmak, dertli bir kimsenin derdine derman olacağına, borç isteye borç vermeye,
 16. Rüyada Balık Yutmak, kısa zamanda mal sahibi olacağına, miras veya mülk israfına delalet eder.
 17. Rüyada taze Balık görmek, tanınmış ünlü bir kişi tarafından yardım yapılacağına, bu kişiden yardım görmeye yorumlanır.

Rüyada Balık Görmek ne Anlama Gelir?

Rüyada Tuzlu Su Balığı Görmek
Rüyada tuzlu su balığı görmek veya tuza bulanmış balık görmek kalıcı zenginlik anlamına gelmektedir çünkü balıklar Tuz içerisinde korunur ve saklanır. Balık büyük veya küçük olsun, tuzlu içerisinde bir balık görmek yakınızdaki kardeşiniz gibi insanlar yüzünden keder ve üzüntü duyacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Cinsel Organdan Balık Çıkması
Eğer hamile iseniz ve rüyanızda eşinizin erkeklik organından balık çıktığını görüyorsanız dünyaya bir erkek çocuk getireceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Kızarmış Balık Görmek
Eğer rüyanızda kızarmış bir balık gördüyseniz veya birinin balık kızarttığını gördüyseniz bu balık kızartan kişinin dualarının kabul olacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada kızarmış balık görmek yakın zamanda seyahate çıkılacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Büyük veya Küçük Balık Görmek
Rüyada büyük balık görmek para anlamına gelmekte iken küçük balık görmek veya küçük balık tutmak zorluklar ve stres ile yüzleşeceğiniz anlamına gelmektedir çünkü küçük balıkların etten çok kılçıkları vardır aynı zamanda yemesi büyük balıklara kıyasla daha zordur.

Rüyanızda çeşitli büyüklükte birçok balık görmek ise para ve belayı aynı zamanda bulacağınız ve aynı zamanda iyi ve kötü insanlar ile uğraşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Balık Satın Almak
Rüyada balık satın almak, balığı satın alan kişinin yakın zamanda evleneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Çürümüş, Kokmuş Balık Görmek
Rüyanızda çürük balık yemeniz zinadan ve yasal olmayan ilişkilerden kaçınmanız gerektiği anlamına gelmektedir.

Rüyada Tatlı Su Balığı Görmek
Rüyada tatlı su veya havuz balığı görmek evlilik isteyen biri için Pozitif bir anlama sahiptir veya kişinin yakın zamanda başarılı bir iş ortaklığına adım atacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yılan Balığı veya Benzeri Balık Görmek
yılan-balığı
Rüyanızda yılan balığı veya yılana benzer balık görmek işlerinize kötü niyetli insanların karışacağı veya çok pişman olacağınız bir eylemde bulunacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Gölde Balık Görmek
Rüyanızda Göl içinde balık görmeniz yakın zaman içerisinde çok büyük olmasa da bazı küçük faydalar tecrübe edeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Ölü Balık Görmek
Rüyada ölü balık görmek veya su üzerinde ölü balıklar görmenin uğursuz bir çAğrışımı bulunmaktadır ve yaşacağınız bazı olaylardan ötürü umutsuzluğa kapılacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Sudan Balık Almak
rüyada balık almak
Rüyanızda su içerisinden balık almak ve bunları canlı bir şekilde yemek karlı bir işe girişeceğiniz veya kariyerinizde terfi edebilmeniz için uyanık olmanız gerektiği anlamına gelmektedir.

Rüyada Yatakta Balık Görmek
Rüyanızda hasta bir adam veya bir gezgin ile birlikte yatağınızda balık bulursanız bu eklem ağrısı gibi bazı kötü rahatsızlıkların habercisidir.

Rüyada İnsana Benzer Balık Görmek
Rüyanızda insan görünümünde bir balık görmek bir iş veya ticaret yapacağınız veya bir girişimci ile toplantı yapacağınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda iyi huylu insanlarla tanışacağınız anlamına da gelebilmektedir.

Eğer gördüğünüz balığın insan yüzü güzel ise kişi, iyi arkadaşlar edinecektir. ancak kişinin gördüğü yüz çirkin ise bu durumda kötü niyetli insanlarla tanışacağı ve farkında olmadan arkadaşlık edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Balık Dolu Akvaryum Görmek
Eğer rüyanızda evinizde bir Akvaryum varsa ve bu akvaryum kedi balığı, melek balığı veya benzer tipli balıklarla dolu ise hayırsever olmanız gerektiği veya yetimlere yardımcı olmanız gerektiği anlamına gelmektedir.

Rüyada Denizden Balık Tutmak
Eğer biri rüyasında kendisini denizden eli ile balık tutarken görürse mesleğinde geniş bir bilgiye sahip olacağı ve işlerinde başarıya ulaşacağı anlamına gelmektedir. Balık tutmaya çalışırken, balığı kaçırırsa bu kişinin etrafında onun işlerini bozan kimseler olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Gölde Balina Yakalamak
Eğer rüyanızda küçük bir gölette özenle balina yakalamaya çalışırsanız bu para için mücadele edeceğiniz anlamına gelmektedir ama büyük engeller ve zorluklar ile karşılaşacaksınız ve bunları aşamadığınız sürece bu parayı elinizde tutamayacaksınızdır.

Rüyada Balığın Karnında bir Şey Bulmak
Eğer rüyanızda balığın karnından bir inci bulursanız zengin biri ile evleneceğiniz ve bulduğunuz inci miktarı kadar çocuğunuz olacağı anlamına gelmektedir.

Eğer rüyanızda balığın karnında bir yüzük bulursanız güç ve otorite sahibi olacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada balığın karnında yağ bulursanız birinden para alacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Karada Balık Tutmak
Rüyanızda karada balık tutmak, tutmaya çalışmak zina, günah işleyeceğiniz veya güzel haberler alacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Kılçıklı Balık Tutmak
Eğer rüyanızda bol kılçıklı bir balık tutarsanız ödemeniz gereken borçları ödeyeceğiniz veya sahip olduğunuz varlıklar için sadaka vermeniz gerektiği anlamına gelmektedir çünkü balığınızın keyfini çıkarabilmek için onu tamamen temizlemeniz gerekmektedir.

Rüyada Balığın Yüzmesini Görmek
Eğer rüyanızda bir tatlı su balığı denizde yüzüyorsa veya bir tuzlu su balığı tatlı suda yüzüyorsa bu ikiyüzlü, yalancı, sahtekâr ve riyakâr insanlarla uğraşmak zorunda kalacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Su Üzerinde Balık Yüzmesi
renkli-balıklar
Rüyanızda suyun yüzünde balığın yüzdüğünü görürseniz sırlarınızın açığa çıkacağı, gizli geçmişinizin birileri tarafından öğrenileceği veya eski bir mirası dağıtacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Denizde Balık Tutmak
denizde-balık-avlamak
Eğer rüyanızda denizde balık tutuyorsanız ve deniz kendi hazinelerini size sunuyorsa bu Yüce Allah'ın size yeni ruhani bilgileri sunacağı ve dinimizi anlamanız ve size rehberlik etmesi için size yardım edeceği anlamına gelmektedir.

Eğer tutacağınız balık elinizden kaçıp, denize geri dönerse doğru insanlarla arkadaşlık edeceğiniz ve içsel ruhani bilgiler öğreneceğiniz veya çıkmaya hazırlandığınız bir yolculuk için iyi bir yol arkadaşı bulacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Balık Yemek
Eğer rüyanızda pişirmeden veya temizlemeden balık yerseniz kendi arkadaşlarınız için kötü konuşacağınız, ortaklarınıza iftira atacağınız, zina yapacağınız, hile ve haksız kazanç ile para kazanacağınız veya tehlikeli bir hastalığa yakalayacağınız ya da bir inme yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Balık Yemek aynı zamanda kolay, yasal ve keyifli bir kazanç elde edebileceğiniz anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kıyıda Balık Görmek
olta-balık-tutmak
Rüyanızda suda değil de kıyıda veya karada balık görmek mesleğinizi değiştireceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyanızda göreceğiniz değişik türdeki balıklar farklı insanları ve meslekleri temsil etmektedir.

Rüyada Kokan Balık Görmek
Rüyanızda kokan, ağır bir balık görmek yakın zamanda sorumluluğun altındaki birini kaybedebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Balık Sayısı, Miktarı
Rüyada gördüğünüz balıkların sayısını biliyorsanız, balıklar kadınları temsil etmektedir. ayrıca miktarı bilinen balık sayısı bir kadın ile iletişime geçeceğiniz ve bir kadınla evleneceğiniz anlamına gelmektedir.

Ama eğer miktarını bilmiyorsanız şüpheli bir kaynaktan gelecek parayı veya zenginlik ya da ganimet elde etmeyi temsil etmektedir.

Rüyada Balık Sürüsü Görmek
balıklar
Rüyada balık sürüsü görmek ise yönetici ve Amir konumuna geleceğine yorumlanır.

Rüyanızda balık tuttuğunuz denizin dibinde bir balık sürüsü görürseniz ve onları su yüzeyine getirip çiğ çiğ yerseniz veya bir sepette toplarsanız bu farklı girişimler ve tasarruf planları ile servetinize yatırım yapacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Yumuşak Derili Balık Görmek
balıklar
Rüyanızda yumuşak derili bir balık görmek sizi kandırmaya çalışan veya insanların parasını çalmaya çalışan birinden fayda göreceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Taze Balık Görmek
Eğer rüyanızda gördüğünüz taze balıklar büyük ve sayısı çok ise balıklar sizin zenginliğinizi ve varlıklarınızı sembolize etmektedir. eğer balıklar küçük ve sayısı az ise keder ve üzüntüye kapılacağınız anlamına gelmektedir. eğer balıkların sayısı bir veya iki ise, o kadar miktarda kadından fayda göreceğinizi temsil etmektedir.

Rüyada Balık Filetosu Görmek
Rüyanızda balık filetosu görmek, yemek veya kişi tarafından satın alınması birinin yardımıyla zenginlik ve varlığa kavuşacağınız anlamına gelmektedir. bu kişi büyük ihtimalle yetkili bir makam veya bir kadındır.

Rüyada Balık Ticareti Yapmak
Rüyanızda taze balıklar satmak yasal para, bilgi, sır, iftiraların veya hilelerin açığa çıkması gibi anlamlara gelmektedir. Rüyanızda balık satın almak ayrıca evlilik anlamın da gelmektedir.

Rüyada Köpekbalığı Görmek
Rüyada köpekbalığı görmek ulu bir ruhu temsil etmektedir veya işinizde terfi edeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Balıkçı Görmek
balık-avlamak
Rüyanızda balıkçı, balık lokantası görmek zorluklardan, olumsuzluklardan, kavgalardan, kötü duygulardan, stres ve depresyondan kurtulma anlamına gelmektedir.

Rüyada Balık ile İlgili Ticaret Görmek
Rüyanızda balık ticareti cami veya tam tersi anlamına gelmektedir çünkü insanlar ticaret yapar ve kazanır. ayrıca kimilerinin kazandığı ve kimilerinin kaybettiği bir savaş anlamına gelir.

Kur'an-ı Kerim'de ticaret Cihad (kutsal mücadele) ile eş anlamlı olarak kullanılmaktadır. "Ey iman edenler! Size bu acı azaptan kurtaracak bir ticaret göstermeli miyim?" yine aynı şekilde pazaryeri, pazaryerinin büyüklüğüyle doğru orantılı olarak kişinin şansını; öğrenme durumunu; sığınması gerektiğini veya haccı ima edebilir.

Genellikle et pazarları savaş bölgesini simgelemektedir. Mücevher ve kumaş pazarları anma törenlerini ve eğitim kurumlarını temsil etmektedir. kimi zamanlar pazar yerleri yalanları, adaletsizlikleri, endişeleri ve sefaleti temsil eder.

Aynı zamanda büyük balığın, küçük balığı yuttuğu denizleri de ima etmektedir ve genellikle eşlerin neden olduğu zorunlu harcamalara veya evliliklere ya da yeni çocukların doğumuna delalettir.

Nitekim her türlü pazar yerinin farklı yorumu vardır. Şunu belirtmek gerekir ki Peygamberimizin pazaryerini şeytanların meskeni olarak adlandırdığını da unutmamak gerekir. Hz. Muhammed Müslümanlara her zaman pazar yerine ilk giden ve son ayrılan kişi olmamalarını öğütlemiştir.

Rüyada Balık yorumları

ETHEMCAM

RÜYAMDA DENİZİ SEYREDERKEN BÜYÜK BİR BALIK DIŞARI ÇIKARAK KIZIMI YUTMAK İSTEDİ

hüseyin

rüyamda sahildeydim ve binlerce balık ustume geliyorlardı lütfen bana yardımcı olun

kübra

rüyamda balık gördüm ama bi türlü elime almayıda korkuyordm daha sonra uyandm o kadar

kübra

ben rüyamda balık elimden kaydığını gördm

Bahri

Elime gerçekten de toplu para geçecek doğru.

balık

rüyamda bir kovanın içinde balık vardı ve bu balığı ben başkasından alıyordum

sitare

ruyada arxin icinde coklu baliq vardi men boyuk bir baliq tutdum bu ne demekdi

emine ceyl

rüyamda denizin içine kendimi atıyorum ve büyük bir balığın ağzına giriyorum beni yutuyor ne demektir

mehmet gs

ben ruyamda tatlı suda balık yakalıyodm çok buyuktu çok balik yakalamiştim bunun anlamı nedır

Leyla

rüyamda sazan balığını elimde gördüm balığı elimle temiz sudan kendim çıkarttım balık ölmesin diye kirli suya bıraktım bu ne demek.

nazlı

ruyamda havada bır den fazla akvaryum balıgı vardı ve onlardan bırıde benım elıme düştu bende ölmesin dıye esıme attım suya koysn dıye tesekur ederım

seher

rüymda büyük balık yakalıyordum ne demek şimdiden teşekkür ederim

sonay

rüyamda saksıda çiçek dikili yeşil renkli ve çiçeğin içinde su var küçük bir balık yüzüyor yorumlarsanız sevınırm allah razı olsun şimdiden

murat

rüyamda urfada balıklı gölede dilek tutuyorum suyun içeni girmişim yani kayanın istinte su deyiyor ayağıma ve dilek tutuyorum büyük valık geliyor birde beyaaz balık kafasını görüyorum

almire

çok büyük bir balık denizden çıktı arkamdan geliyordu

balıkk

ruyamda evde küçük bi fanus var onunda içinde turuncu bir balık gördüm. balık fanusun kenarlarını ısırıyo akvaryuma sığmıyo gibiydi. sonra zıpladı yerde gezidi zıpalaya zıplaya tekrar fanustan suya dokundu geziniyodu evde korkunçtu biraz=s

bayram

rüyamda mısına ıle balık tutuyordum. buyuk balık geldı oltaya zor cektım. ve çekerken avuç ıcım kanadı bu ne anlama gelır sımdıden teşekkürler.

tekoşer

slm ben rüyamda eşimin umuzuna kız kardeşim tarafından canlı balık konulduğunu gördüm bu ne anlama geliyor

murat

rüyamda büyük balıkları yüzerken gördüm ne demektir

derya

ruyada berrak suda derede cook balıklar gördüm ne demek dir

hayrullah

havuzda cok balık gordum

güldane

rüyamda 5 tane balık gördüm 2tanesi yere düşdü nedemek acaba

ilyas

eee ben hep palik görirüm da hiçde bir şey olduğu koydiiür

ALİ

RÜYAMDA ROTASIZ BALIKLARI KİM SEVMEZ DİYE RÜYA GÖRDÜM.ONDAN SONRADA UYANDIM BU RÜYA NEYE İŞARETTİR ACABA

canan

rüyamda bir portakal gördüm potakalı ikiye böldüğümde içinden küçük bir balık çıktı. bu balığı eve götürüp suya koyduğumu gördüm bunun anlamı nedir ?

niğar

rüyamda su dolu sürahinin içinde bir sürü yavru balık vardı.bu rüya ne anlama geliyor

beyza

rüyamda küçük birsürü balık 1 tane büyük balığı yiyodu

sinem

rüyada gölde kardeşim ile süslü balık tutmak ne demek.

bade

rüyamda kız kardeşimle balık tutuyorduk ben 3 tane küçük balık yakaladım kardeşim büyük bir balığı çekmeye çalışıyordu. balığın kafası koptu sadece kafasını çekebildi.bende diyorumki sana uğraşma dedim o çok büyük çekemezsin.anlamı nedir acaba yorumunuzu bekliyorum

bahar

Ruyanda balik tutuyordum yanimda yasli adam varda balik larin buyukleri benim posetime koyuyordu ne anlama gelir

melodi

ruyamda cok buyuk bir havuz goruyorumm ve icinde bir suru cesitli baliklar renk renk bir suru insan yuzuyor benim iki cocugum var kiz onlarin.suya girdiklerini goruyorumm birden yok oluyorlar bn onlari deli gibi aramaya basliyorumm herkese soruyorumm snra
havuz birden cekiliyor ve bn iki cocugumnda cesetlerini goruyorum birbirlerine sarilarak.ne olur ne anlama gelir anlatin cnku hala ruyanin etkisndeyim.

havuza giriyorumm ariyorum hic bir sey yok sadece

ayse

ruyamda durgun bir denizin icinde orta buyuklukte baliklarin yuzduyunu ve denize baktimda icinde kuru sogan vardi ne anlama geliyor

enine

Ben rüyamda bahçede çiçekler vardı benim kızım bir çiçeğin yanında oturmuş oynuyordu birden o çiçek yerinden oynamaya başladı bende eğildim baktım çiçeğin altından ne var diye çok büyük bir balık görüyordum bende yılan sanarak kızımı geri çekiyordum ne olduğunu anlamak için tekrar baktığımda kocaman bir balık görüyordum ne anlama geldiğini allah rızası için yorumlarmısınız

mert

Rüyamda halicte yüzlerce kişi ölü balık topluyor idi birisi beni ve Abimi oraya götürdü yakalamak istediler bizi önce abim geri dönmek istiyor ben kalıyorum sonra ben gitmeye çalışıyorum abim kalıyor

nurane

Ruyamda cok sayda buyuk baliklar tutuyordum bu ne anlama geliyor

selim öveç

ruyamda aılemle evımızde konusurken ne oldu bıze tartısıyoduk o sıra hoca cagıralım dedık ve hoca gelmıstı hoca bır leyenın ıcıne su doldurmustu onunda ıcınde bır alabalık vardı bana balıgı tut ve ne gorursen onu soyle demıstı balıgı elme aldım arkama dondm ve aılemın yanında br tanımadıgım br adam vardı onun o anda 3 harflı oldugunu anladm balıgı baktıgımda karamıs sımsıyah olmustu korkudan onu atdım yada yere bıraktım tam hatırlıyamyorum bu ne demek

gul şevket

ruyamda iki büyük balık gördüm

çağlayan

ben rüyamda 4-5 tane süs balığı gördüm bi bardağın içinde yüzüyolardı ben bunları elimle alıp biraz büyük bi akvaryuma taşıdım 1 tanesi yere düştü sonra tekrar akvaryuma koydum onuda rüyam bu . tesekkürler

RANA

rüyamda kuyruk kısmının sağ ya da sol yanı oyulmuş kanlı ve cansız bir köpekbalığı gördüm

serkan

hayırlara vesıle olması dıleğıyle ruyamda bır mınare gordum mınarede renklı renklı papağanlar gordüm ve bir adam kusları kovalıyodu ve kuslar geri tekrar minareye geliyordu daha sonra minareden renkli renkli balıkların minareden havada yüzerek uzaklastıgını gordum balıklar istavrit boyundaydı bu rüyamı yorumlamanızı rica ediyordum

sevgi

rüyamda adet olduğumu hıssedıyorum lavoboya gıdıyorum ve adet olduğum yerden kuyruksuz bı balık çıkıyor acaba bu ne demektır ?

KIZARTILMI

KIZARTILMIŞ BALIK YEMEK

Ceren

Denizde balık yuzuyor biranda kayboluyor

tuğçe

Rüyamda balıkların yüzdüğünü gördüm

temiz deni

rüyamda tertemiz bir denizde balıklar gördüm ve hatta denizin üzerinde yattım ardından bir bebeği denizin içine soktum

eda

fanusun ıcınde 3 adet süs balıgını bırısıne verdım

sema

suda balıkların yuzdugunu gördüm

nur

rüyamda bır derenın içindeydım iki tane balık yakalayıp gıdıyordum aceba ne anlama gelıyor

Bahar

Ben çok güzel büyük bir tekne sürüyordum. karşımdan geçen büyük bir gemide cam fanus vardı. denizden vakumla çekiyorlarmış gibi büyük balıklar tutuyorlardı. Yani o vakumla sadece büyük balıklar o cam fanusun içine giriyordu. Daha sonra o geçtikten sonra güzel bir kıyıya tekneyi yanaştırıyordum. durdurdum ve gemiyi bağladım. Orada da yabancı uyruklu insanlar vardı. Ama çok candan insanlardı. Bana çok iyi davranıyorlardı. Ondan sonra da uyandım.Bu rüya neye işarettir acaba.

balık

rüyada balık tutan insanlar gördüm. yakaladıkları balıkların arasında cok büyük balıklar vardı.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Jüpiter Görmek | Rüyada Jüri Görmek | Rüyada Jöle Görmek | Rüyada Ses Kısılması Görmek | Rüyada Laboratuvar Görmek | Rüyada Lacivert Görmek |