Rüyada Bakla Görmek

Rüyada bakla görmek, bakla taze ise, üzüntü ve kedere, kuru ise, sevinç ve bolluğa, büyüyüp gelişen mala işarettir.

Mevsiminde görülen yeşil bakla elbise, yiyecek ve temiz olan her şeydir. Mevsimi dışında görülen ya da yenen yeşil bakla üzüntü ve kedere, Kuru bakla artarak çoğalan mala, sevinç ve bolluğa delalet eder. Bakla satıcısı kem sözlü insanla tabir edilir.

  • rüyada yeşil bakla görmek

Yesil baklalar rizka, giyecege ve temizlige isaret eder. Bazı kere de yeşil baklalar rızka, giyeceğe ve temizliğe delâlet eder.

Kuru bakla sakin ve huzurlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir. Baklacı kötü sözler duyacağınız anlamına gelir.

Mevsiminde bakla aldığını gören kimsenin parasında hatırı sayılır bir artış olur. Mevsimsiz alınan bakla ise hileli para gelecek demektir. Baklayı satan ise bir malını kaybeder.

Rüyada bakla görmek düsmanliga, bir rivayete göre hüzne delalet eder. Ebu Sait El Vaiz diyor ki: Rüyada bakla görmek, tazesi gama, kurusu sevince isarettir.

Bazilarina göre ise, taze veya kuru bakla yemek kitliga ve geçim zorluguna delalet eder. Rüyada kuru bakla görmek iyi degildir. Baklayi pismis veya çig olarak yedigini gören, kedere ve sikintiya ugrar.

Bir baska rivayete görede: Görülen bakla yas ise, üzüntü ve kedere, kuru ise, sevinç ve bolluga, büyüyüp gelisen mala isaret eder.

Rüyada Bakla yorumları

sule

ruyamda eskilerden sevdiyim erkek arkadasim bana bakladan soz etti.dediki sen bu baklalari bezek ucun mu kullandin?

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*