Rüyada Bahçe Görmek

Bakımlı ve yeşil bahçe dünya ve ahiret mutluluğudur. Etrafı güzel bir duvarla çevrili bahçe, dindar ve mutlu bir kişi ve onun ailesidir.

Bahçe, dünya nimetlerinden fazlasiyle istifadeye, Gönül zenginliğine, Niyet ve Amel güzelliğine delalet eder. Bahçe iiçindeki duvarın yerinde yaban bitkisi ya da meyvesiz bir Ağaç olduğunu görmek, düşük karakterli insanların başa geçmesine, din ve dünya fesadına, sözün ayağa düşmesine,

Bahçede görülen sur ya da duvar kişinin din ve dünyaca güçlü olmasına, Bahçe duvarıdevlete, ağaçlar ve diğer bitkiler bu devletin ileri gelen memurlarına ; Bahçe içindeki ağaçlar kişiye nisbetle akrabalarına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Bostan.)

Rüyada bahçe görmek, çok güzel, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir döneme girildiğini, emellerin yerine geleceğini belirtir. Bahçeye ağaç dikmek, rahat ve huzur içinde geçireceğiniz bir ömre işarettir.

Bahçe sulamak, bahçeyi kazdığınızı görmek ise:geçim sıkıntısına düşeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada çiçek ve ağaçlarla dolu bir bahçe görmek, huzurlu ve mutlu bir yaşamın habercisidir.

Yemyeşil bir bahçe düşlerin gerçekleşeceğini, rengarenk çiçekler açmış yeşillikli bir bahçede dolaşan kişi iş, para ve aşkta başarıya erişir.

Çiçek ve ağaçlarla dolu bir bahçe, huzurlu ve mutlu bir yaşamın habercisidir.

Rüyada evinin bahçesini görmek, namusunuzun korunacağına, mal mülk edinmeye, meyva ağaçları ile dolu güzel bir bahçe görmek, nişanlanmaya ve evlenmeye, bahçeden çiçek toplamak, yapılacak olan işta destek görmeye, bahçe sulamak, sıkıntılı günler geçirileceğine, bahçeye ağaç dikmek, çok mutlu günler geçirmeye, bahçe kazmak, fakirliğe, kurumuş bahçe görmek, işlenecek bir suçtan dolayı mahkum olmaya işarettir.

Rüyada Bahçe yorumları

Tülay

Rüyada hanifta bahcesi görmek

ayse

rüyamda abimle yolda giderken çok güzel kapı gördüm merak edip açtım açtığımda çok güzel bahçe gördüm ve karsıda deniz abimle muhtesem ötesi lüxs gemilere bindik

rengin

rüyamda yeni bir ev almışım bahçesi çiçeklerle dolu diyorumki bi müddet sonra bu çiçekler daha güzelleşecek çok lüx güzel bahçeli bir evdi

kosem

ben bir bahcedeyim ondan sonra bir agac bir damla yagmur la buyuk bir agac oluyor bende o agaca binip ay a gidiyorum ondan sonra gunes yaklasiyor gunesin icinden bir adam geliyor elimi tutup gunese goturuyor

azra nur

yaprakları sararmış müthiş bir bahçe gördüm.

songül

Boş bir bahçe gördüm...

gülcan

babamların bahçesinde kocaman bir armut ağacı gördüm.bahçe sürülmüş,gübrelenmişti

rabia

annemle fidanları suluyorduk annem hortumla ben bi tasla suluyordum

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*