Rüyada Bağırmak Görmek

Rüyada Bağırıp çağırmak önemli bir konuya tanıklık yapmaya, kamuyu ilgilendiren bir duruma ya da alaya vakıf olmaya ya da bahar mevsimini idrak etmeye işaret eder.

Rüyada Bir topluluğa doğru haykırmak devlet ve nimete ermeye, Feryad etmek sevinç ve feraha, korkulan şeyden güvenliğe çıkmaya delalettir.

Rüyada boş yere bağırıp çağıran adam yaygaracı ve gereksiz söz söyleyen kimseye, Hak ve doğru sözle bağıran adam, insanları irşad eden kimseye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; ÇAğrı.)

Bağırarak yardım istediğinizi görmek başınıza tehlikeli bir olay geleceğine işarettir.

Rüyasında bağıran kimse iyi haber, mektup alır. Acıyla bağıran kimse endişesinden sıyrılıp, sevinir.

Bagirmak veya bagirdigini isitmek, hem kedere, hem de neseye ve sabra delalet eder. Eger bir kimse, meçhul bir yerden bagirdigini ve ona cevap verildigini görürse ve buna mukabil, aglamakla karisik bir ses isitmek, ferah ve sürura delalet eder.

Kirmanî ye göre: Sokakta yasli ve düzgün kiyafetli bir adamin akla yakin gelen sözleri bagirarak söyledigini görmek, o sene bereket ve iyiligine, ticarette hayirli islerde kazancina isarettir.

Eger bagiran adam manasiz ve korkulu seyler söylemisse o zaman Rüya sahibi birisi tarafindan aldatilacak veya zarar görecek demektir.

Satilik bir mal için bagiran tellal görmek bir yalan haber duyulacagina delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada bagirmak, rüya sahibinin sevdigi ya da sevdiklerinden ayri düsmesine isaret eder.

Rüyada birine bağırdığınızı görmek, bir tehlikeye geçireceğinize de işarettir.

Rüyada Bağırmak yorumları

Aysegul

Ruyada hem alıyordum hemde bariyordum

onur cnsz

Rüyamda bir deniz altındayız ama yüzey deyiz tam dibe dalıyoruz bir kere dalga vuruyor ondan sonra birisi öldürün beni diye bağırmaya başlıyor tam olarak kim olduğunu göremiyorum.

İbrahim

Ben rüyamda bağırdım ama sonra sabah hatılmıyorum ne demek söyler misin kardeş

berfin

ya bune 2 seferdir yazıyorum kendi kendine yukarı çıkıyo ve rüyam ysiliniyo :// zaten rüyam uzun olduğu için yine riske atamam kesin yine silinir :(

asya

ölmüş anneannemi gördüm bana sıkı sıkı sarılıyordu

kadir

Hocam Lütfen cevablarmısınız Geçen bir rüya gördüm rüya tamamın 4 çeşit değişik yanı sonra bağırarak anne diye uyandım bütün mahalle sesimi duymuş ne demektir lütfen cevablayın

mahsun çnr

rüyada korkumdan bağırıyordum bu ne demek

melis

saat 22:00 da bir film izliyordum sonra uyudum rüyamda filmdeki kadın çığlık atıyordu ve sağ kolundaki damarlarını kesmişti heryer kan olmuştu

aysepandul

kızıma bagırıyordum basortusunub cıkardı dıye

ays pandul

ruyamdakızım basortusunu cıkarmıs seslı bırsekılde bagırıyordum ve kavgaedıyordum

ayten

rüyamda damadım bağırarak kızımı cağırıyordu kapıyı ona acıyordum eşim ona kapıyı açıyordu yorumu ögrenmek istiyorum TEŞEKKÜRLER

ruken

ruyamda sayıklıyordum bu ne demek

zzzzzz

rahmetli babam annemin rüyasında kardeşinin insanlar tarafından kötü olduğunu söylemiş anemde ona bağırmiş ne anlama geliyor

memet

ben rüyamda bi adamın ben hukuk okuyorum ben hukuk okuyorum diye bagırdıgını gördüm bu ne demek bi bana açıklarsa çok sevinirim. :)

duygu

ben rüyamda kuzenimin agladıgını gördüm cıglık atıyorduçok korktum daha sonra ona noldu dedim oda dediki annem öldü abla dedi o arada anem duygu kalk okula geç kalıcaksın dedi

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*