Ayı

Rüyada Ayı görmek: Hilekar, kötü huylu kadına, namert insana işaret eder. Ayıyı avlamak veya ayı avcısı görmek söz ve işinde hile va haram yolunu tutan, cahil insanlar nazarında değerli kabul edilen düşük yaratılıştı insana, Ayı ya da herhangi bir vahşi hayvana binmek, ehil kimse içiin velayete, değilse zina yatmaya delalet eder.

Zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Bir kadın için bu Rüya, yeni düşmanlara sahip olacağının ve bazı zorlukların oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir.

Bir ayı öldürmek sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak bu rüya zorluklarla ve sorunlarla karşılaşacağınıza dikkat çeker. Düşman demektir.

Yabancı kimse, beklenmedik, karışık olaylara işaret eder. Yalnız ayının ısırması iyi sayılır.

Rüyada ayi görmek münafik, ahmak, düsünceden yoksun, düsmanla yorumlanir. Ayiya bindigini gören, devlet tarafindan bir menfaat görür. Rüyada ayi eti ve derisi düsman mali, sütü korku ve endise ile tabir olunur. Kirmani ye göre : Rüyada ayi görmek, kötü, akildan yoksun, insanliktan uzak bir erkekle tabir olunur. Ayiya bindigini gören, düsmanina üstün gelir. Öldürmek de böyledir. Bir baska rivayete görede: Rüyada ayi görmek, bela ve fitne sahibine, Bazen de hilekar, yahut kötü bir kadina bazen de hapse isaret eder. Bir kimse bir ayiya binse, eger ehilse dince velayete nail olur. Eger ehil ve layik degilse, üzüntü ve korkuya maruz kalir, ancak sonra bu durumdan kurtulur.

Bir kadın için bu rüya, düşmanlara sahip olacağının ve hayatında birtakım aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Nefis mertebesinde ayı rüyası öfke ifade eder.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Ayı Görmek yorumunu okudunuz. Ayı ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada A harfi ile başlayan Rüya Tabirleri A sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Ayı rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Ayı yorumları

cemile

rüyamda açbir ayı elimiağzına alıyor ısırmıyor açmış ağlıyor aç olduğunu anlatmaya çalışıyor bende çok seviyormuşum o hayvanı

jasim usen

ruyada ayi ile arkadas oluyorum ne demek anllami 2kez qordum

abdülkadir

rüyamda büyük bir ayı küçük bir ayıyı öldürüp parçalara ayırdı

Gunay

ruyamda ayinin bir akrabami yediyi habarini duydum,ne demekdir?

gungor

Ruyamda beyaz ayi gordum ayagima yaklasiyordu ben bir tepeden ucuruma bakerken ama onu gorunce kacdi.

gürkan

rüyamda 40,50. kadar ayının kayaların arasında ögle vakti yattıklarını gördüm. ortalarına ayakta durdum ve bana hiç bir şey yapmadılar. acaba yorumu nedir?

ayşe

ne yani hiçbişey anlamadım

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Mabed Görmek | Rüyada Mabet Görmek | Rüyada Maca beyı Görmek | Rüyada Macera Görmek | Rüyada Macun Görmek | Rüyada Maç Görmek |