Rüyada Ayetel kürsi Görmek

Bu eyeti okuduğunu ya da okunulduğunu görmek belalardan emin olmaya, maksadına ermeye, evde hasta olan varsa iyileşmesine, şeref ve itibar sahibi olmaya, güçlü hafızaya ve zeki olmaya delalet eder.

Rüyasinda Ayet ül Kürsi yi okudugunu veya okuyani dinledigini görmek, dünya afetlerinden emin ve muhafazali olmaya, muradinin hasil olacagina, ömrünün uzunluguna delalet eder. Hasta ise veya hastasi varsa iyilesir. Kirmani ise, halk nazarinda kadir ve kiymetinin artacagina, onlar arasinda saygi görecegine delalet eder, derken; Caferi Sadik ise ; Dini bütün ve zeka sahibi olacagina delalet eder, buyuruyor.

Rüyada Ayetel kürsi yorumları

ayse

ruyamda odada 1 ruh gibi 1 wey oldugun biliyordum bu yuzden Kurani elime aldim ve Ayetel Kursi-ni okumak istedim,ama sayfa cirilmisdi,okuyamadim,bu ne demek?

gül

ruyamda ayetel kürsi oku dediler ne demek

ayka

yuxuda alnima ayetel kursi yazilib bu ne anlama gelir?

aysel

benim uykumda dayim kizi veolunun icine cin girmisdi ve annem ayet el kursi okudu ve cin onlarin icinden cokdi.(dayimin kizi ve olu kucuk 2 yasinda)

hayat

rüyamda küçük kardeşime üç harfliler girmişti bende ayetel kürsü ve nas suresini okuyordum ona korkma bu duaları oku giderler diyordum üstüste okuyordum sizden rican ne anlama geldiğini anlatırmısınız

pınar

ben de ayetül kürsiyi tane tane okuyordum bu ikinci görüşüm

yavuz

ben rüyamda ayetel kürsüyü gördüm sınavda bana ayetel kürsüyü yazmamı istediler bende yazmadım herkes kopya çekiyodu ben çekmedim

ben

rüyamda cinlerle savaşıyodum o yüzden ayetel kürsiyi okudum ama hep yarım kalıyodu bitürlü bitiremedim

yegane

ruyamda beni boguyorlardi bende ayatul kurisi okuyordum bu ne anlama geliyor?

turkan

Allah hepimizi hidayet etsin Insallah Bu Receb ayinin hurmetine duamizi kabul etsin Insallah

saadet

ya lütfen yardım edin rüyamda abimin içine 3 harfli giriyodu ben elimde salli barik ve ayatel kursi duasını abimin vucuduna yapıştırıyodum iyileşiyodu lütfen yardımcı olun

ayan

ruyamda ayetul kursu okurdum

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*