Rüyada Avize Görmek

Kadına ve onunla gelen mutluluğa delalet eder. Tozlu ve ampulleri sönük avize ev huzursuzluğuna, Kristalleri kırık ya da eksik avize mala gelecek zarara, Avizenin küçük kristalleri çocuğa delalet eder.

Rüyasında pırıl pırıl bir avize gören kimse sıkıntılarından sıyrılarak rahata kavuşacaktır. Ama avize yanmıyorsa bu zaman alacak anlamına gelir. Avize birden yanarsa ani bir sevinç olacaktır.

Rüyasinda avize veya Abajur görmek, hayirli ve sonunda bol kazanç getirecek bir ise girecegine delalet eder. Eger avizedeki lambalar yaniyorsa bu isin çok yakinda meydana gelecegine; yanmiyorsa, zamana ihtiyaç bulunduguna yorumlanir. Rüyasinda bir avize satin aldigini gören, yeni bir ise atilir ve ondan büyük menfaat elde eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada avize görüp de lambalarini yakmak, is hayatinda yükselmege, para sikintisindan kurtulmaga isaret eder. Avizenin lambalarini söndürmek ise, Rüya sahibinin isinin durgunlasmasina isaret eder. Rüyada avizeyi kirmak, ölüm haberi almaya isarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyada Avize yorumları

esiN

RÜYAMDA AVİZE GÖRDÜM ÇOK GÜzeL IŞIKLar yanıyordu yorum atın bana aydınlatın beni

esin

RÜYAMDA TAM KARŞIMDA RENGARENK AVİZEDE İŞİKLAR YANIYRDU NE ANLAMA GELİYOR?

gülbahar

rüyamda ölmüş babamı bana büyük avizeleri olan bir köşk yaparken gördüm korkma bu avizeler düşmez çok sağlam dedi

Begum

Yeni eve tasındık ama ıcınde ıkıncı el esya doluydu ıkı mutfak vardı bırı eksıksız her esya var dıgerı normaldı ama karanlık evın bı odasında kocam kocamın kucagında kızım dıger kızım yanında duruyor ve avize vardı 3 tane

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*