Rüyada Aşı olmak (iğne) Görmek

Çocuğuna ya da kendine aşı yapıldığını gören kendisi yahut ailesi için bir yerden yardım görür. Ağaç aşılamak işleri verimli hale getirmeye, kendisi ve başkaları için hayırlı tedbir almaya, Bir bağ ya da bahçede ağaçların ya da diğer bitkilerin aşılandığğını görmek, orada ıslahat yaparak insanlara hayırlı hizmet verecek yöneticiye yahut insanları irşat eden bir kimseye delalet eder.

Rüyasında aşı olduğunu gören kimseye beklemediği bir yerden yardım gelir. Başkalarına aşı yaptığını gören kimse de isteyerek, dileyerek bir hayır işler.

Rüyada asi oldugunu gören kimse, genellikle iyi ve müjdeli bir haber alir. Asi bir bakima tehlike habercisidir. Böyle bir rüyayi gören dikkat etmeli ve kendisini sakinmalidir.

Kendinizi aşı olurken görmek, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Aşı olmak (iğne) yorumları

derya

bağıramamanın sebebe karabasanın gelmesi

rabia

Rüyamda sürekli üç harfliler beni rahatsız eder. Dün gece beni alıp önce bir parka götürdüler parkın içinde polisleri ve köpekleri gördüm daha sonra beni eve getirdiler evlenen ablamın bekar halini gösterdiler. Evde yabancı bir kadın vardı büyü yapmaya gelmiş onu farkedip yakalamaya çalışınca elin de bir şırınga koluma batırdı. Sonrasında kaçtı. Şırıngayı yolun ortasında gördüm. Daha sonrasında beni yatağa yatırıp ayaklarımı ve kollarımı salladılar. bağırdım ama sesim çıkmadı. Dua okudum sürekli evin etrafında dönüyorlardı. Teşekkürler

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*