Rüyada Asansör Görmek

Rahatlığa ve Size maddi yükü olan kimseden kurtulmaya işarettir.

Rahatlığa ve Size maddi yükü olan kimseden kurtulmaya işarettir

Rüyada asansöre binmek başarının işaretidir. İş hayatınızda yükseleceğinizi gösterir. Asansörden inmek ise başarısızlığın ve şanssızlığın işaretidir.

Asansör büyük, ferah, aynalı ise kısa sürecek bir heyecandır. Asansör dar, loş ise telaşlanıp, kuruntuya düşebilir. Asansör kalabalıksa sıkıntıdır. Asansör yukarıya çıkıyorsa iyidir. Asansör aşağıya iniyorsa mevki kaybı ya da başarısızlığa işarettir.

Yüksek bir yere asansörle çikmak, isinizde yükselmekle yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada asansör gören kimsenin pek yakinda kendisine maddi yönden yük olan bir kimsenin külfetinden kurtulacagina isaret eder.

Rüyada asansör görmek, size maddi yönden külfet olan birinden yakında kurtularak rahatlayacağınıza işarettir.

Rüyada Asansör yorumları

nuran

asansöre biniyorum hızlı bir şekilde yukarı aşağı inip çıkıyor durmadan aynı rüyayı defalarca görüyorum

şevval

rüyamda çok yüksek olan bir yere çıkmak için asansöre biniyorum yalnızım asansör geniş.asansörde 1000 küsür kata kadar çıkılabiliyor.benim çıkacağım katda olan 1467 yanlış hatırlamıyorsam.. çık kızlı bir şekilde çıkıyorum.normalde yükseklik fobim vardır ama hiç korkmuyorum yalnız olmama rağmen.

Hasan

Selam
Ruyamda 2 sey gordum ben; ilk 2 tane ucagin dusmesi sonrada asansore bindigimi. Asansor ilk en alt kata gitti sonra hizlanip yukari cikti... Bunun anlammi nedir?

sude

Ya ben babaannem ben annem ile birlikte asonsere biniyorduk,aynalı falandı.Neyse biz çok ağır geldik ve düşmeye başladık.Ama çok hızlı düşmüyorduk,neden? Ben zaten hemen uyandım gerçi.

Hülya

Selam...
Ruyamda kardesimle asansore bindik cok geniş değildi kenarları camlı dışarıyı girebilen bir asansördü.yani şimdiki asansorler gibi büyük içi aynalı süslü cok degildidegildi.kardesim indi ve ben bi kat daka çıktım guzel oldugunu umut ediyorum.Bu ne anlama geliyor? Simdiden Çok teşekkür ederim.

ayse

selam

beni bir arkadasim asansöre binerken görmüs yanimizda bir arkadas daha varmis ama ben binememisim onlar yukariya cikmislar kapi acildiginda benim yanima gelmisler benim yüzüm kanliymis ama kan akmiyormus ?

acaba bu ne anlama gelir bilmiyorum bana yardimci olabilirmisiniz ?

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*