Armut

Hayra, mal ve nimete, Armudu mevsiminde yemek ve evinde Armut görmek toplu mala, Mevsimi dışında armut yemek hastalığa, Armut ağacı bekar kız için evlenmeye, Hamile kadın için erkek çocuğa delalet eder.

Neşeli ve keyifli olmaktır. Mevsimsiz armut yediğinizi gördüyseniz, bir haram mal kazanabilir ya da hastalığa yakalanabilirsiniz. Armut almak ertelenecek bir yolculuğa; ham armut,üzüntüye işarettir.Ağaçta görmek ise, başarılı olacağınızın habercisidir.Hasta birinin armut ağacı görmesi, ölüme yorulur.Armut satmak ise, zorluklarla karşılaşacaksınız demektir.

Mevsiminde görülen armut, kısmettir. Mevsimsiz armut ise dedikodudur.

Rüyada armut görmek mevsiminde ise helal mala, eger rengi sari ise hastaliga; eksi ise kedere isarettir. Cafer i Sadik (r.a) demistir ki: Rüyada armut görmek bes sekilde tabir edilir: Helal mal, zenginlik, iyi bir es, murat, menfaat. Rüyada sulu armut yedigini görmek bir tüccardan menfaat bulacagina, kadinin armut görmesi bir çocugu olacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada armut görmek, Rüya sahibinin kavusacagi mala isaret eder. Rüyada armut yiyen kimse mal ve nimete erisir. Armudu mevsiminde yemek hayra, mevsiminin disinda yemek haram mala isaret eder. Armut agaci, hamile kadin için erkek çocuga, bekar kiz için kocaya isaret eder. Mevsiminin disinda görülen armut, hastaliga isaret eder.Bazi tabirciler armut, hastaliktir dediler. Bunda asil olan hastalikla beraber malla tabir edilmektir. Rüyada bir takim armutlari elde gören kimse, toplu bir mala varis olur. Bazi tabirciler, armut hayra delalet eder. Çünkü o bozulmadan bir müddet durur, dediler. Bazen de armut agaci, hasta için onun ölümüne ve topraga defnedilmesine delalet eder. Mevsiminin disinda görülen armut, hastalik ve vereme delalet eder.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Armut Görmek yorumunu okudunuz. Armut ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada A harfi ile başlayan Rüya Tabirleri A sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Armut rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Armut yorumları

yasemin

rüyamda balkonda ailem oturmuş önlerinde bir sürü armut vardı yiyiyorlardı ve bana veriyorlardı bende yiyordum

nisa

rüyamda tanımadığım bir mezarın üstünde armut ağacı vardı bende birkaç tane alıp yedim kızım yanımdaydı onada verdim

melek

ben ruyamda evimde armut yiyordum ve mevsiminde

ayşe

rüyamda ölmüş dedemde armut dolabında çaldım ve yedim.

dilara

dalından kopardım

özlem

armut gördüm

sakine

ben rüyamda armut yiyordum ve evliyim 2 kızım var

mihrima

rüyada bizim bahcede ailem ile oturmuştuk sonra armut ağacındaki tek armutu kopardım ama anneaneme verdim ve uyandım

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Bavul Görmek | Rüyada Bayılmak Görmek | Rüyada Bayır Görmek | Rüyada Baykuş Görmek | Rüyada Bayrak Görmek | Rüyada Bayram Görmek |