Rüyada Arı Görmek

Rüyada arı görmek, başarı, bereket, mutluluk, zenginlik, rızık, helal mal, iş, çalışmaya, kazanç ve ele geçecek para demektir.

Rüyada arı görmek Bereket, başarı ve mutluluğun habercisidir. Yine rüyada Arı görmek, İş ve özel hayatınızda birçok başarıya imza atacağınızın habercisidir.

Yine Rüyada arı, ailenizle mutlu bir hayat sizi bekliyor demektir.

Rüyada Arı Görmek

arı

Rüyada Arı Bereket, başarı ve mutluluğun simgesidir. Eğer Arı soktuysa, bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılarak, çok kırılacağınız anlamına gelir.

Rüyada arı, paradır. Rüyada ari görmek rizkla yorumlanir. Kendisini bir arinin soktugunu görmek, kazancini kiskanan kimselerin bulunduguna ve kendisine göz koyduklarina isarettir.

Bir baska rivayete görede: Bal arisi görmek, güler yüzlü çaliskan, kazanci yerinde hayirli bir adamla tabir olunur. Bir rivayete göre bal arisi kazançla bereketle;

RÜYADA ARI SOKMASI

Arı sokması bolluğa işarettir. Yine Eğer arı soktuysa, bir arkadaşınız sizi hayal kırıklığına uğratacak anlamına gelir.

Yine üyada arının soktuğunu görmek, zahmetle kazanılacak helâl mal ve kazanca işarettir.

RÜYADA ARI YAKALAMAK: Rüyada Arı yakalamak, isteklerinizin gerçekleşmesine işarettir.

Rüyada arı öldürmek

Rüyada arı öldürmek, beklenmeyen bir habere işaret eder. Rüyada balarısını öldürmek maldan zararla yorumlanır. Yine Rüyada Arıyı öldürmek düşmanı kahretmeye işaret eder. arı öldürmek, beklenmeyen bir haberdir.

rüyada arı topluluğu görmek: Rüyada arı topluluğu görmek bir sırrın açıklanmasına da işaret eder.

rüyada çiçek üzerinde arı görmek: Çiçekler üzerinde arı ise yakın bir dostun habersiz ziyareti ile yorumlanır.

rüyada tek arı görmek: Rüyada tek arı görmek, bilgin, insanlara hayrı çok olan bir kimse ile tabir edilir.

rüyada birçok arı görmek: Birçok bal arısı görmek, bulmak yada almak nimet ve ganimettir.

Arı beyi salih bir insanla, Birçok arı beyine sahip olmak eğer ehilse valilikle yorumlanır.

Rüyada arının başa ya da ele konması yöneticiliğe, Arı görmek çiftçi için ucuzluk ve bolluğa, diğerleri için düşmanlığa, Arılar asker, arıbeyi ise onların komutanına, Balmumu terzi, saraç ve zanaat erbabı için hayırlı kazanca, diğer insanlar için hastalığa, ; devlet adamı için faydalı mülk ve hayırlı tebaya,

Arıları toplu halde bir yerleşim alanına girer halde görmek oraya zararı olacak askerlere; arıların bir düzen içinde şehre girmesi şehir biliniyorsa düzenin avdet etmesine, bilinmiyorsa Müslüman askerlerin bir şehri fethetmesine, Arıların kendi aralarındaki geçimleri insanların geçimine işaret eder.

Rüyada Eşekarısı görmek: Güçlü bir adama, eşek arasının bir kimseye sokması kötü bir kadın yüzünden üzüntüye düşmeye, eşekarısı tutmak ya da öldürmek hayırlı işe, eşekarılarının bir yere girmesi düşman istilasına, onları kovalamak tecavüzden emin olmaya delalet eder.

Rüyada Arı Bereket, başarı ve mutluluğun habercisidir. Arı görmek, İş ve özel hayatınızda birçok başarıya imza atacağınızın habercisidir. Ailenizle mutlu bir hayat sizi bekliyor demektir.

rüyada arı sokması ne anlama gelir

: Eğer arı soktuysa, bir arkadaşınız sizi hayal kırıklığına uğratacak anlamına gelir.

Rüyada arı yakalamak

Arı yakalamak, isteklerinizin gerçekleşmesi; arı topluluğu bir sırrın açıklanması.Çiçekler üzerinde arı ise yakın bir dostun habersiz ziyareti anlamına gelir.

diger bir rivayete göre de faydali ve herkesi iyiligi ile memnun eden bir adamla tabir olunur.

Rüyada arı almak

Rüyasinda birçok bal arisi buldugunu yahut aldigini gören, nimet ve ganimete erer.

Rüyada balarısı görmek

bal-arısı

Kirmani ye göre; rüyasinda bal arisi bilim adami, ve bir rivayete göre de, herkese menfaati dokunan ve ticaretle ugrasan adamlara delalet eder. Arinin kendisini soktugunu gören zahmetle helal mal kazanir. Bal arisini öldürdügünü gören malindan zarara ugrar.

Ebu Sait El Vaiz e göre; ari kovanindan bir sey çikardigini gören, ev halki ve tanidiklarina zulüm eder. Kovandan bir sey çikardigi sirada arilar üzerine toplandigi halde ona eziyet vermedikleri ve onu sokmadiklarini gören, akrabalarinin aleyhinde toplanmasina ve fakat tecavüzleri olmayacagina, eger toplanan arilar kendisini sokarsa aleyhindeki kiyamdan zarar görecegine, arilarin hücumundan dolayi öldügünü görmek o memleketten çikip gidecegine isarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada bal arisini görmek, onu besleyen kimse için korku ile beraber bolluga ve zenginlige isaret eder. Çiftçiler için rüyada bal arisi görmek, hayir, ucuzluk ve bolluga isaret eder.

Çiftçi olmayanlar için ari görmek, düsmanliga isaret eder. Rüyada görülen sari ari, harp edici bir düsman. Bazan sari ari, mimar ve mühendise, yol kesiciye, kazanci haram olan kimseye, degisik usulle çalgi çalmaya delalet eder.

arı

Bazan onu görmek zehirli seyleri yemeye ve içmeye delalet eder Rüyada sari ariyi görmek, kavga ve mücadele eden, küfreden, korkunç, harpte sebatli ve akilsiz bir adamdir. Bir kimse rüyada bir köye veya bir sehire ya da bir mahalleye sari arilarin girdigini görse, o köy veya o sehire heybetli, pratik ve secaatli askerlerin girmesine ve açikça halk ile muharebe etmelerine delalet eder.

Bazilari da sari ari, kovucu kan döken kimselere, bazilari ise arilarin hepsi hayra delildir, bir kisim tabirciler, arilar merhametsiz ve sefkatsiz kimselerdir, dediler. San ari kötü bir kimsedir. Sari arinin sokmasi, rezil kimselerin sözü ile halka eziyet vermektir, dediler. Bir kimse rüyada birtakim sari arilarla ugrastigini görse, kiymeti olmayan alçak, asilsiz ve halkin sefilleri ile ugrasir.

Rüyada Arı, Bereket, başarı ve mutluluğun habercisidir. İş ve özel hayatınızda birçok başarıya imza atacaksınız. Sevimli çocuklarınız ve eşinizle mutlu bir hayat sizi bekliyor. Eğer arı soktuysa, bu bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

Rüyada arı kovanı görmek

bal-arı

Rüyada Arı kovanı kişinin eşiyle tabir edilir. Arı kovanı edinmek insan için verimli işe ve yardımcıya işarettir.

Kovandaki bal kadının malı, arılar ise ondan olan çocuklardır. Arı kovanındaki peteklerin tamamını çıkarmak insanlara zulmetmeye, arılara yiyecek kadar bal bırakıp geri kalanını almak adaletli iş görmeye; Sarı arı görmek zehirli şeyleri yemeye, mimar ve mühendise işarettir. Rüyada Kovanla arı ise zenginliktir.

Rüyasinda bir ari kovaninin başında bulundugunu ve arilarin kovana girip çiktiklarini görmek geçim sıkıntısı çekmeyecegine, rizkinin bol olduguna delalet eder.

Rüyada Arı yorumları

Melisa

Ari beni sikti yaldim cukunu mememin rasina soktu bende zevkle yaptim

melek

arılar bacaklarımı sokuyor çekip atıyorum

Erdem

Rüyamda kocaman arı vardı agzımın önünde durdu açarsan sokarım dedi açamadım. mı mi mı mi diye sesler yapmışım annemi çağırmışım

su

rüyamda arıyla bırlikte bal yiyordum...

Nil

rüyamda arı beni totomdan ısırdı. sonra

kai

ruyamda arı beni takip ediyordu pesimi bir türlü bırakmıyodu sonda da dudagımı soktu

SEYFULLAH

6 YAŞİNDAKİ OĞLUMA İKİNCİ SEFERDIR ONA PETEK BOŞALMİŞ AĞZINA GİRMİŞ BENDE O ARILARI ÇOCUĞUN AĞZINDAN BİR ŞİŞE İLE KAPATIMUŞ AĞZINDAN KOPARARAK ALINCA ÇOCUĞUN AĞZI DULU ARILAR AĞZINDAN ÖLÜ OLARAK ÇİKTILAR İLK RUYAMDA ONDAN SON NEFESINDE HELELLIK ALMİŞTIM İKİNCI AYNI RUYAMDA HELALLIK ALMADAN UYANDIM

gülsen

arı oglumun kafasındaydı 4 taneydi fakat ısırmadı

hamisi

arı kovanı kafama takılıyor çırpınarak koşuyorum ondan kurtulmaya çalışıyorum

ghdj

ruyamda arı arabamın camına geliyordu

sanem

rüyamda arı gördüm kocamandı iki arkadaşımı soktu ama beni sokamadı

bilge

ruyamda arı gördüm bal arısı ne demekdir

ESRA

RÜYAMDA BEN dağda yürüyordum ben arıları gördüm çalıların arkasınam ve arılar beni gördü

ESRA

RÜYAMDA BEN dağda yürüyordum ben arıları gördüm çalıların arkasına saklandım

atlas

RÜYAMDA ÇİÇEK SULARKEN SIRTIMA BAL ARILARI KOVAN YAPMIŞ AMA HİÇ BİRİSİ SOKMUYOR BİR ADAM SIRTINDA ARI VAR DEYİP KOVALIYOR BEN ONLAR ZARARSIZ DOKUNMAZSAN SOKMAZ DİYORUM AMA ADAM KOVALAMAYA ÇALIŞIYOR ARILARI BÜTÜN ARILAR BENİ SOKMAYA BAŞLIYOR HAYIR OLUR İNŞALLAH AMA BİR TASVİR YAPABİLİRMİSİNİZ TEŞEKKÜRLER.

Mehmet

Rüyamda bahçede bir tane arı görüyorum, ayaklarının arasında bal var. Sonra elimle arıyı yakalayıp ağzıma götürüyorum o balını tadını alıyorum, birden arının dilimi sokabileceği aklıma geliyor ve çıkarıp atıyorum arıyı.

leyla

rüyamda tek bir arının beni sokmaya çalıştığını gördüm bu rüyayı ikinci defa görüşüm ama arı sokamıyodu

gizem

Rüyamda her tarafta kedi olduğunu gördüm bende onları kovalıyordum ama gitmiyolardı bende sopayla onlara vururken birden uyandım :-o:-o kardeşim yorganımı çekiyomuş

nejla

Rüyamda bizim evin içine arı dolmuştu ve ben çok sıkılıyodum

TRD

RUYAMDAGARIGORDUM YORUMLA

selo

rüyamda ari kovani gördüm ama arilar ölüyordu

zilan

karanlıkta arının kolumun üzerinde gördüm zarar vermiyordu annemde aynı gün gördü ama hartırlamıyor

cihan

armut agacına çıkıodum ve arılarla birliklte armut yiyordum

mehmet

rüyamda el kadar büyük bir arı gördüm sonra bu arı mı yoksa eşek arısı mı belli değildi terlikle vurdum ama ölmedi bir baktım ki arıya benzemeye başladı onu aldım pencereden atacaktımki başka arılarda içeriye girmeye başladı sonra uyandım

nazan

ruyamda arinin sacima girdigini ama sokmadigini gordum.sonra ben o ariyi sacimdan cikartdim ve o ucarak uzaklasdi

Ümit

Rüyamda bir sürü arı gördüm bu arılar çiçeklerden polen topluyordu hepsi peşimden beni takip ediyorlardı ağızlarında yada kafalarında sarı sarı polenler vardı ben onları etrafımdakiler ile gökyüzüne götürüyordum beraber uçup atmosfere erişmeye çalışıyorduk sonunda başarıyorduk

ayşe

bal yiyordum tam o esnada bir arı gelip ısırdı vücudum kurumaya başladı ama hiç bi şey olmadı

neşe

arı kovanı görüyorum ve arı kovanının içine giriyorum.

İsimsiz

Rüyamda arı olduğumu gördüm.

Mustafa

rüyamda arı koluma konuyo sokmaya çalışıyo üflüyom yerede düşmüyo yere iteleriyom yere düşüyo ucmuyo sonra öldürüyom :/

alperen

rüyamda arı gördüm sokuyordu öldürüyordum sonra başka bir arı teker teker uyananna kadar bu şekilde gördüm sonra o büyük arılardan gelince kaçtım

Abdulsamet

rüyanda arı gördün elimdede bal vardı geldi konndu ama zarar vermedi bende elmedim

Ada Zeynep

Ben rüyamda,bir arının üstüme üstüme geldiğini gördüm.Sonra arı beni soktu.Sonrada ben onu elime alıp,suyun içinde boğup öldürdüm.Ama çok korktum.

burcu

ruyamda 1 arı gordum hep kolumun uzerine geliyordu ben kovuyorum yene geliyordu

fatma

rüyamda tek bi tane arı vardı ve onu sürekli yanımda taşıyordum hiç bırakmıyordum

yıldrım

rüyamda arı gördüm

ebruu

ruyamda binlerce arı gordum ve hepsi bni ısıracaktı ama bn kovalamaya calıstım ve sonra uyandm

suheda

Rüyamda sadece arının başını goruyordun m rengi ise siyahti.ve bana öyle bakıyordu..:)

murat

Riyamda bacagimda bal arısı yakaladim sahibini soylediler bal satdigini onun olduğunu

Ömer Bodur

Rüyamda tek bir arı gördüm,öldürmeye çalıştım ama olmadı,tam elimi sokuyordu uyandım?umarım hayırlara vesile olur...

ali yazgan

rüyamda kolumun üzerinde sarı kraliçe arı kendisine yuva yapmış kolumda küçük bir delik açıp yumurlayıp 100 lerce yavru arı kolumdan yukarıya yerleşmişti yavru arıları üzerimden uzaklaştırıp kraliçe arıyıda kolumda açtıgı küçük delikten çıkardım ve kendi yavrularından büyümüş bir erkek arı ile çileşirken gödüm

yusuf

hareketsız yatan sarı arıyı bebeğimin yanında hareketsız yatarken gordum ellerımle ne olur ne olmaz dıe kenara ıttım yan tarafta bebeğin ortusune yapıstı zaten oluydu ama orda kaldı we kocaman sıyah we sarı bır arı oldu yanındada sıyah bır sınek wardı oda hareketsızdı sonrasında uyandım tabırı nedır ??

ayse

Rüyamda arı nın bütün harflerinin büyük olarak beyaz bir tahtada yazdığını gördüm

nevala

rüyamda yemyeşil bir yerdeyim ortada bir ırmak var ayaklarım suyun içinde. ortada iki çocuk var biri oğlan çocuğu dört-beş yaşlarında sarı kıvırcık saçları var.kız da aynı yaşta simsiyah düz saçları var. çocuklar koşuşuyorlar sonra birden çocuklar görüş açımdan çıkıyor. beyaz bir yavru kurt havlayarak geliyor. bir yılan kurdun önüne geçti. boğuşmaya başladılar. küçük bir şelaleden düştüler boğuşarak. eğilip baktığımda kurt yılanı öldürmüştü. yılan yaldızlı haki rengi göz gibi bir birikintiye dönüştü. ardından bu sıvı oğlan çocuğuna, kurt da kıza dönüştü. oğlan çocuğu bana baktı ve toz bulutu olup yok oldu. kızın elinden tuttum yukarı çektim. kız korkmuştu bana anne diyerek sıkıca sarıldı ben de sarıldım. orda uyandım. ne anlama geldiğini yorumlarsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler

drm

ölen annemi arıların oğul vermiş halinde arıların içinde gördüm

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*