Rüyada Araba Görmek

Bakınız; Motorlu Araç.

Arabaya binmek işlerinizin iyiye gideceğine ve bir terfii edeceğinize işarettir. dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.Kaza yapmış Araba büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış araba, itibarınızın kısa süreli olacağına; araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa; arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Arabaya binmek işlerinizin iyiye gideceğine ve bir terfii edeceğinize işarettir. dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.Kaza yapmış araba büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış araba, itibarınızın kısa süreli olacağına; araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa; arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Rüyasinda bir otomobil kullandigini görmek bulundugu iste basarili bir idareci olduguna; memur veya isçi degil de halkdan biri ise, onlar tarafindan sevildigine ve becerikliligi yüzünden onlarin hükümetle olan islerinde aracilik yaptigina delalet eder. Bir otomobilin içinde oldugunu görmek, bir suçtan dolayi tutuklanacagina ve sonra suçsuzlugu anlasilarak tahliye edilecegine delalet eder.

Atlı araba, başarıya gidilecek anlamındadır. Otomobil ise sıkıntıya işarettir. Otomobil kullanmak, kendi hatası yüzünden bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada araba görmek, hayirli degildir. Rüyada görülen at arabasi hastaliga; el arabasi zahmet ve mesakkate; çocuk arabasi sikintiya; bebek arabasi geçim darligina yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada araba görmek, Rüya sahibinin geçimi için aldigi tedbire, isaret eder. Bir kimse agir yük yüklenmis bir arabaya bindigini, halbuki o arabanin sekli binilecek bir seyden baska bir sekilde oldugunu görse, o kimseye üzüntü ve keder isabet eder.Bir baska rivayete göre ise;Rüyada araba görmek, rüya sahibinin geçimi için aldigi tedbire, delalet eder. Çünkü araba, birçok seyden meydanagelir. Çesitli seyler yüklenilerek bir yerden diger yere nakleder. Bir kimse rüyada arabaya bindigini ve arabanin kollari altinda da birtakim Insanlarin oldugunu görse, rüya sahibinin, onlara hükümdar olmasina veya hayirli evladi olacagina delalet eder. Eger bu rüyayi yolculuk yapmak arzusunda bulunan bir kimse görse, yolculugundan geri kalmasina ve isinin agirlasmasina delalet eder. Araba, rüyada ona binen kimse için, Arap olmayan bir sultan tarafindan gelecek izzet ve yükseklige veya erisilecek serefe delalet eder. Binecegi arabaya yapismis veya onun arkasina düstügünü gören kimse, sultana uyar ve arabaya yapisarak aldigi kuvvet miktari sultandan kuvvet alir.

At arabası ile seyahay etmek, hiç bir zaman bir arabaya sahip olunamayacağına, arabaya binmek, büyük bir mevkiye ulaşılacağına, arabadan inmek, mevkii kaybına, kaza yapmış bir araba görmek, kısa süreli bir şerefe nail olmaya, arabayı yüklü görmek, yapacağınız işlerle ilgili büyük bir cesaret duyacağınıza işarettir.

Rüyada Araba yorumları

Fatma

Rüyamda bir arabaya biniyorum, Arabanın kapağını ben kapatıyorum tekrar açılıyor
Nedir acaba

mustafa

hale deniz fıkra mı anlattın yoksa rüyanı mı anlattın heç bişi anlamadım ben pes valla pes fıkrayla rüyayı bir birine bulaştırdın pes yane

yasar

babamı bir arabanın teker altında yatarken paraistedigini gördüm bu ne anlama geliyor?

serdar

rüyamda arabaya genç bir aileyi alıyorum, cocukları var ve tanımıyorum.

lale

bende damadımı gördüm

ümran

gerçekte sattığımız arabayı rüyamda gördüm annem ve ben bindik ben kullanıyorum derken kaza oluyor ciktik tekrar araba küçük bir uçurum gibi yere düşüyor gibiydi tuttum duserken yukarıya çıkarttım dumanlar çıkmaya başladı arabadan uzaklaştık annemle uzaktan izliyoruz yanıyor diye numan vardı sadece ateş yoktu

melisa

ben de babamın arabasını yanarken gordüm acaba ne demektir.teşekürler

hale deniz

eşimin ailesini siyah bir arabadan inerken görüyorum ve çağrıyorum onları gelin diye ve arabayı süren eşimin erkek kardeşi yorumunuzu bekliyorum teşekkürler.

Yunus

Rüyamda 2-3 kişi ekşam vakti tam yatacakken evimize geliyor ve yeni bir ev var müstakil 2 katlı diyorlar gece benim arabamla bi bakıp gelelim diyorlar gidiyoruz hatırladığım 3-4 kişi gidiyoruz eve bakmaya hatırladığım sadece yanımda iş yerinden bi arkadaşım arabadan iniyoruz ev yem yeşil ben diyorum bu ne türbe gibi diyorum neyse gidiyoruz bi bakıyorum ev değil hemen karşı 100 mt ilerisinde demirlerle çevrili bir yerde ayı var bi hayvanı parçalıyor köpek miydi neydi unuttum o sırada ben arabada unuttuğum telefonuma bakmaya gidiyorum annemden habersiz evden çıktığım için bir an önce eve gitmek için arabayı çalıştırıyorum tam uyanıyorum yorumlarsanız lütfen çok sevinirim...

nadi_1013@hotmail.com a yazarsanız şimdiden ALLAH RAZI OLSUN.

berat

rüyamda kırmızı arabaya binip indiğimi görüyordum

aysel

istaereye yatmıştım rüyamda beyaz bir arabanın evimizin önün de olduğunu gördüm ve birde ramazan ayındaydık akrabalarımızdan biri yemek yapmış tencerede bize gösterip saıranız geldiğinde sizi de davet edeceğiz diyodu ne anlama geliyo acaba

ALİ

RÜYADA ARABA KULLANIYORDUM TAM KAZA YAPACAKKEN BİR ŞEKİLDE KURTULDUM . NORMAL SEHİR HALİNDE DVAM ETTİM ACABA NEYE İŞARETTİR.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*