Rüyada Akraba Görmek

Kendine dost olan hısım ve akrabayı görmek emniyet ve güvene, esenlik ve huzura; Akrabayı sevinçli görmek sıla i rahmi yerine getiriyor olmaya, üzüntülü görmek bu önemli görevi aksatıyor olmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sıla i Rahim.)

Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir. Hastalarınızdan dolay işlerinizin bozulacağına bu durumundan sağlığınızın etkileneceğine işarettir.

Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir. Hastalarınızdan dolay işlerinizin bozulacağına bu durumundan sağlığınızın etkileneceğine işarettir.

Rüyanızda bir akrabanızı gördüyseniz, yakında kötü bir haber alacaksınız demektir.

Rüyasında sevdiği bir akrabasını gören kişi hoş bir olayla karşılaşacak veya güzel bir haber alacak demektir. Sevmediği bir akrabasını gören kişi ise bir heber yüzünden tatsızlık yaşayacak demektir.

Rüyada akrabalardan birini görmek, güvenle yorumlanir, insanin kendi ailesine mensup bir kisiyi görmesi, hayatta yalniz olmadigina, ona yardimci olacak arka çikacak baska kimselerin de var olduguna inandigina delalettir. Bir rivayete göre; rüyada akraba görmek, beklemedigi bir kimseden bir fenalik görecegine delalet eder.

Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada bir akrabanızı görmek, oluşacak bir terslik yüzünden işinizden zarar göreceğinize yada kısa sürecek bir hastalığa işarettir.

Rüyada Akraba yorumları

Figen

Rüyamda hala mın kızını gelinlikle düğün de çiçek bileti yapıp dağıttığı görüyorum hatta o buket çok güzel bana ver diyorum ve tüm akrabalarda orada bu arada tüm akrabalarla görüşmüyorum .

mustafa

boşandığım eşimi ve dayılarını gördüm dayıları bunlar evliliğimizi bitirmişler onlarda hayatta değiller şu an böyle bir tartışmayla uyandım

deryaaaa

ben rüyamda iyi akrabalarımı bir yere giderken görüyorum ne demek

GÜLER

MRB.RÜYAMDA HAYATIMDA HİÇ GÖRMEĞİM ÖZ AMCAMIN OĞLUNU GÖRÜYORUM BİZE GELİYOR ANNEM KAPIYOR AMCA OĞLUNAİÇERİYE ÇAĞRIYORUM KİMSEYLE KONUŞMAYAN AMCA OĞLU BİZLERLE KONUŞUP SOHBET EDİYOR.AMCA OĞLUNUN YAŞI 55,56 YAŞLARINDA AMA 35 40 YAŞLARINDA GÖSTERİYOR NE ANLAMA GELİYOR.TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

gülcaan

rüyamda annemin ve babamın akrabalarını beraber gördüm bi araabanın içinde ve durumumu soruyordular

kezban

eltimin oğlu engelli hafta sonları annesi geziyo weya çalışıyo bir sekilde benim üzüremime kalıyo we baş edilemeyecek kadar zor bir çocuk bende ondan arttık bıktım çocuga içten içe kızmaya kine başladım wer ruyamda annesiyle bize geldigini gordum cocugun kıyafetleri kız kıyafetıydı we evimde çöpleri dagıtmıstı sizce bunun anlamı nedir

sibel

rüyda cumayerli teyzemi gördüm ama evimde o nedemek

defnecanan

rüyamda çok sevdiğim bir akrabamı gördüm ne anlama geliyor acaba

zeynep

ben rüyamda dayımın oğlunu gördüm bunu ne demek olduğunu biliyormusunuz

ilayda

ben rüyamda dayım ile yengem bide kızını gödm baska akrablrımızıda grdm nasıl tabirlenir

yakup

Ben 3 yıldır küs olduğum dayım i hertürlü ve her şekilde götürüyor um konuşuyoruz gülüyoruz şaka yapıyoruz bu ne anlama geliyor hala da küs uz

gulcan

ruyamda babamin dayisin kizin gordum bu nedemek dir

gulcan

ruyamda babamin dayisin kizin gordum bu nedemek dir

sinem

biz denizdeydik gemide geziyorduk dayım, ben ve yengem. yengem denize düştü kurtarmaya çalıştık ama kurtaramadık

reyhan

teyzemin kızı ile yüz yüze sohbet ederken kıyametin 10yıl sonra kopacanı söyledi bende korkmaya başladım,korku içinde uyandım.bi kaç gündürde sakallı adamlar görüyorum neye delalettir anlayamadım.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*