Rüyada Akarsu Görmek

Bakınız; Dere, Suyolu,Nehir.

Rüyada herhangi bir Su akıntısı görmek, maddi kazanca işarettir.

Herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanç olarak yorumlanır.

Dereden nehre kadar bütün akarsular tertemiz, saydam ise bütün dertlerin geride kalacağına işarettir. Aynı zamanda bilgi, kültür, hikmettir.

Rüyada akarsu görmek, ömürle yorumlanir. Rüyasinda akar bir suyun basinda oldugunu görmek, hayatinin düzgün bir sekilde pürüzsüz olarak sürecegine isarettir. Akarsuyun berrak bir sekilde akip gitmesi, ömrünün nese içinde geçecegine delildir. Nehir veya dere sakin, sakin akarken, birden bire suyun kesilip yataginin kurudugunu görmek, ömrünün hastalik içinde geçecegine; suyun siddetle ve kenarlarina tasarcasina delice aktigini görmek, hayatinin çok üzücü olaylarla devam edecegine isarettir. Bir derede sularin çöp ve agaç parçalarini ve agaç yapraklarini sürükleyerek bulanik bir halde aktigini görmek, hayatinda hastalikli günlerin çok olacagina delalet eder.Derede bir kayikla gezdigini görmek, geçimini kolaylikla kazanacagina; kayigin su aldigini ve tehlikeli anlar yasadigini görmek, geçimini zorlukla kazanacagina delildir. Deredeki sularin birdenbire degistigini, su yerine dereden kan aktigini görmek, o yere felaketin gelecegine isarettir. Dereden su içtigini görmek, sagliga; içerken birden bire dereye düsüp boguldugunu görmek, sagliginin bozulacagina delalet eder. Caferi i Sadik (RA) dere görmeyi üç sekilde yorumlamaktadir: Ömür, geçim ve saglik.

Rüyada akarsuya düşmek, Rüyayı gören kişinin kendi iradesi dışındaki olaylarla karşılaşacağına ve ne kadar müdahale etmeye çalışırşa çalışsın işin altından kalkamayacağına tabir edilir

Rüyada Akarsu yorumları

merve

ruyada boguluyordum

merve

ailecek dere kerarı gibi bir yere gittik.orayı değiştirip düzenlemişler baraj gibi bir yer olmuş.
annem babam ve kardeşim geziyordu, bense yan taraftaki iş makinesine binip bu akıntının yanında gidip geldim 2 kere. su koyu mavi renkdey di.

ELA

rüyamda kayalara tırmanıp bir akarsuyun başında olduğumu gördüm su tertemizdi taşların arasından fışkırıyordu bu ne demek şimdi son dönemlerde sıkıntılı günler geçirdim bu feraha çıkacağım anlamına mı geliyor...

dilara

ruyda kıırmızı su görmek ne anlama geliyo

halıt

dagdan kırmızı su akması nedemekdir

nisanur

dağlardan berrak su aktığını ve yol kenarlarından aynı şekilde berrak su aktığını sonra o suyla yüzümü yıkadım .

yüksel

bir önceki gece bahçede berrak suyla kendimi buldum.suyunda bahçeye o anki meyve ağaçlarına ve bahçe toprağına çok faydalı olduğunu fark ettim.yani o yaz döneminde beklenen suydu.okadarını hatırlıyorum

dilşah

rüyamda akrabalarımla adıyamana gitmiştik bir akarsuyun başındaydım akarsuda çok fazla sayıda balık vardı ve aynı cins balıklar hep grup halinde geçiyordu. benimde ayaklarım akarsuyun içindeydi bir grup balık çok dikkatimi çekti. hepsi bembeyazdı.

ayselm

bir yolda giderken develer üzerinde giden insanlar görüyorum onların gittiği yere gidiyorum bi topluluk var herkes birbirine tanıdıklar.çıkıyorum bi yolda giderken üzerimize bi dere akıntısı geliyor.akarsu resmen ama bana bişey olmuyor.kenara çıkıyorum arabalar filan suda kalıyor.ama bana bişey olmuyor önümden akıp gidiyor dere.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*