Ahır

Bir yerde topluca görülen sığır cinsi hayvanlar besili iseler bolluğa, zayıf iseler kıtlığa; katır görmek uzun emele, eşek görmek mutluluk ve hoş geçime delalet eder. Boş ahır, kişinin beklentilerinin bir süre daha gecikmesiyle tabir edilir.

Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya ; hububat, Buğday ve birçok sağlıklı hayvanla dolu ahırsa bolluğun, bereketin işaretidir.

Rüyada bir ahirda bulundugunu gören kimse, tövbe etmeli ve yaptigi islerden dolayi pismanlik duymalidir.

Hububat, buğday, birçok sağlıklı hayvanla doluysa, bolluğun, bereketin simgesidir. Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işarettir.

Rüyada Ahır görmek ün ve ünvanada tabir edilir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Ahır Görmek yorumunu okudunuz. Ahır ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada A harfi ile başlayan Rüya Tabirleri A sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Ahır rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Ahır yorumları

dilek

ruyada yapilmis ahir catisini gorek ne demek

ömer

sınıf öğretmenimle beni arkadaşım bi ahıra kitledi

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Gümüş Görmek | Rüyada Gümüş para Görmek | Rüyada Gunah Görmek | Rüyada Günah işlemek Görmek | Rüyada Gundelıkcı Görmek | Rüyada Gunduz Görmek |