Rüyada Halı Temizlemek Görmek

rüyada Halı Temizlemek görmek

Rüyada Halı Temizlemek keder ve üzüntüden kurtulmaya, temiz rızık ile istifadeye ve refaha alâmettir.

Yine Rüyada halı temizlemek eve gelecek misafirlere, Aile fertlerinin bir araya gelmesine, zenginlik ve bolluğa işaret eder.

Rüyada halı temizlemek, aile hâlinin güzelliğine veya temiz mala ve güzel kazanca güzel ve hoş geçime, hayır ve sürür ile tâbir olunur.

Halı temizleyen evliyse mutluluğa, bekar için nişanlanmaya da işarettir. Yine rüyada halı temizlemek, temiz rızka, rahmet ve berekete işarettir.

Rüyada tertemiz halıyı tekrar temizlediğini görmek, din ve takvasında fazlalığa delâlet eder.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Halı Temizlemek Görmek yorumunu okudunuz. Halı Temizlemek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada H harfi ile başlayan Rüya Tabirleri H sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Halı Temizlemek rüyanız hayr olsun.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Lira Görmek | Rüyada Bozuk Para Görmek | Rüyada Sevdiğin Kişiyi Görme Görmek | Rüyada Biblo Görmek | Rüyada Köpek Olmak Görmek | Rüyada Aşık Olmak Görmek |