Rüyada Adet görmek Görmek

Rüyada adet yani Ay basi oldugunu görmek, dininin fesat olduguna isarettir. Karisinin hayiz oldugunu görmek, dünya islerinin zorlasacagina, eger karisi iyi ve dürüst bir kadin ise, dininin kuvvetine, bir kadinin hayiz oldugunu görmesi, onun bir mala sahip olacagina delalet eder.

Gerek erkek ve gerek kadin hayiz oldugunu ve gusül edip elbisesini giydigini görmesi, dünyada ve ahirette istegine kavusacagina isarettir.

Ebu Said El Vaiz e göre; bir kadin hayiz oldugunu görse, eger kisir ise çocugu olur. Bazi yorumcular, hayiz görmek yalana delalet eder, diyorlar.

Diger bir rivayete göre de, küçük kizin bu rüyayi görmesi evlenecegine isarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada hayiz oldugunu gören kimse mahremine yakinlikta bulunur. Kadin kendisinin hayiz oldugunu görse, günah sayilan bir ise bulasir. Yikansa günahtan tevbe eder, üzüntü ve kederi gider.

Bir kadin kendisinde hayiz kani olmayan bir kan oldugunu görse, kendisi için bir adet haline gelen ve kurtulmak istedigi halde kurtulmasi kolay olmayan bir suç ve kabahatta bulunur.

Bir kadin rüyada hayiz oldugu halde kocasinin kendisiyle cinsi münasebette bulundugunu görse, kocasi ile beraber bulunduklari sehirden göç ederler.

Bazi tabirciler, erkegin kendisini hayiz olarak görmesi, yalan söylemesi olarak yorumluyorlar.

Baska bir rivayete görede ; Erkegin rüyada hayiz oldugunu görmesi, kendisine helal olmayan bir kadinla cinsi münasebette bulunmasina isaret eder.

Haniminin hayiz oldugunu gören kimsenin is ve mesleginde durgunluk olur.Haniminin hayiz oldugunu gören kimse, arzu ve istekleri yasaklanir, arzusu na kavusmadan mahrum olur. Hayiz, dinde oruç ve namazda noksanliktir.

Hayizin hastalikla tabir edildigi de söylenmistir. Gebe kadinin hayiz oldugunu görmesi erkek çocuk dogurmasina isaret eder.

Rüyada Adet görmek yorumları

oya

rüyamda boşandığım eşim birlikte olmak istedi adet olduğumu söyleyerek reddettim

nur

eşimin üzerinde başka bir kadının adet kanı vardı.çünkü ben senelerdir olmuyorum.bu kan kimin kiminle birlikte oldun diye soruyorum.

pınar

selam ben dörtbucuk aylık hamıleyım rüyamda kanamam oldugunu gordum ne anlama gelıyor acaba

seyyal

rüyada saçların ağarması ne demektir

Nermin

Rüyamda adet olmustum,amakendime söylüyorumki ama benim adet zamanıma daha var,sonra kız kardeşim diyoki bugün senin adet zamanın çabuk diğilki. ama çok diğildi kan. teşekkürler.

nur

rüyamda eşim telefonla görüşüyor bize halan geldi herşeyi biliyor diyor ...Ben duyduğum halde cevap veremiyorum birden adet oluyorum çamaşırlarım kan oluyor ama kanı durduramıyorum...Eşim bide çok seviniyor Anlamı nedir??? teşekkürler acil cevap yazarsanız sevinirim...

irem su

Rüyamda abimin adet olduğunu gördüm bu ne anlama gelir???

bilinmeyen

yanimda sevgilim vardi birde arkadasi bir partiden donuyorduk bir okulun onunde durduk tanidik bir okul sevgilim gogsumu elledi ve dudagimi optu daha sonra sevismek istedigini soyledi adetli oldugum icin reddettim aslinda bende istiyordum daha sonra arkadasipedli ammima dokundu sevgilim birsey demedi bende pedi hissetmesin diye hemen elini ittim

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*