Rüyada Ada Görmek

Kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa, yeşil ada her türlü hayırlı nimete, üzerinde insanların yaşadığı ada huzurlu ve sonu güzel olan hayata delalet eder.

Rüyada ada görmek, bekarlar için güzel bir aşk yaşayacağını, evliler için evlilik içi maddi veya manevi sıkıntıyı belirtir. Orta yaşlılar için, iş değişikliğini de belirtebilir. Ada da gezinti, o sırada çok istediği bir işin gerçekleşmeyeceğini, ada da fırtına, üzüntü ve acı yaşanacağını belirtir. Ada da yanardağ görmek, yakınlarınızdan bir kötülük göreceğinizi, adanın batması ise, bir kız çocuğu doğacağını belirtir.

Bekarlar için güzel bir aşk yaşayacağını, evliler için ise evlilik hayatında maddi veya manevi sıkıntıya yorumlanır. Orta yaşlılar için, iş değiştirmeyi de belirtebilir. Ada da gezinti, çok istediği bir işin gerçekleşmeyeceğini; ada da fırtına, üzüntü ve acı yaşanacağını belirtir. Ada da yanardağ görmek, yakınınızdaki kişilerden bir kötülük göreceğinize yorumlanır. Adanın batması ise, bir kız çocuğu doğacağına işarettir.

Gördüğünüz verimli bir adaysa, giriştiğiniz işlerde başarılı olacağınıza; eğer kuraksa, iş ve aşk hayatınızda birtakım sorunlarla karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada ada görmek, yeni bir iş teklifi veya başka bir öneri alınacağına işarettir.

Rüyada ada görmek, dostlarının kendisinden yüz çevirdiklerine delalet eder. Rüyada bir adada olup oradan çıkmak için hiç bir aracın bulunmadığını görmek, ümitsizliğe; adadan bir vapura binip vapurun fırtınaya yakalandığını görmek, düşmanlarının çokluğuna; adadan yüzerek bir başka sahile çıktığını görmek, sıkıntılarından kurtulup feraha çıkacağına işarettir. Bir rivayete göre, ada görmek, dayanağı; argodaki deyim ile dayısı olmayan bir kimse ile yorumlanır. Adaya gitmek istediğini fakat bir araç bulamadığını görmek, bir ise girmek veya bir is istemek için başvuracağı kimseyi tanımadığına ve bu hususta zorlukla karsılaştığına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ada görmek, adada bulunmak veya adaya çıkmak, rüya sahibinin ummadığı bir yerde mirasa konacağına işaret eder.

Rüyada ada, yeni bir öneri, iş teklifi, vb olarak yorumlanır. Bir adaya ayak bastığını gören kişinin hayatında büyük değişiklikler olur. Ayrıca hayatında değişiklik yapma isteğini de anlatır.

Rüyada Ada yorumları

yağup

Merhaba sevgideğer arkadaşlar ben normalde rüya tabirlerine pek inanmam yani inanmam derken ilgi alanım dışında çünkü daha önce rüyamın anlamını öğrenmek için internette araştırdığımda her sitede farklı yorumlar vardı ama dün gördüğüm rüya çok değişikti yani her gece rüya görürüm ama bu çok değişikti ve normalde rüyaları kolayca unutabiliyorken bunu unutamıyorum bir adada mahsur kalmıştık hatırladığım kadarıyla yanımda birisi vardı sürekli bana yapmam gereken şeyleri söylüyordu ve 1 tanede saat vardı kol saati bulunduğum adada hiç yiyecek birşey yoktu ve bulunduğum adanın tam karşısında bir ada daha vardı orda elma armut ağacı tarzında birşey vardı onları yemek için karşı adaya yüzmek istiyordum ama denizde bi köpek balığı vardı ve sürekli kendini gösteriyordu sonunda cesaret edip karşı adaya yüzerek gidiyodum ve tam ben yüzerken rüyadan uyandım. yani bu rüya bana normal gelmedi dediğim gibi her gece onlarca rüya görürüm ama anlamını umursamam bile ama bu çok değişikti yani normal yaşantımla alakasız bi rüya ada köpek balığı elma ağacı falan

semaye

ruyada kimse beni yalniz adada tek qoyur. adanin etrafi masmavi su ile ehate olunmusdur biraz getdikden sonra qebirisanliq gordum. sonra sanki onlardan biri yakinimdi biraz yurudum onun arkadasini gordum onu iyi birisi oldunu soyledi
o yaslilar evindeydi orada coklu yasi vardi buranin buyu unlilerin genc oldu vakti idi ben onlarla kavqa ediyordumki siz yaslilarin huquqlarini pozuyorsunuz sora ise onlala iyi munasibet balamak istedim bunun yaslilar ucun iyi olucagini dusundum

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*