Rüyada Acele Görmek

Rüyada acele ettiğini görmek, hata yapmaya, pişman olmaya delalet eder. Hayır işlerinde Acele etmek iyiliğe, şer işlerinde acele etmek hüsrana yahut tövbe ettiği günaha yeniden dönmeye işarettir.

Rüyada acele yürümek zindeliğe, Rüyada acele etmek tembelliğe, Dünyalık konularda acele ettiğini görerek bundan sıkıntı duymak, işleri temkinli olarak yapmaya delalet eder.

Rüyada acele etmek

Rüyada acele ettigini görmek iyi degildir. Çünkü seytanin işi aceleciliktir. Acele ettigini gören hataya düser. Dine ait bir hususta acele ettigini görmek iyidir.

Eger acele ettigi sey dünyaya ait ise iyi degildir. Yalniz evlenme hususunda acele etmek hayir ile yorumlanir,

Ibni i Sirin e göre (r.a): Acele etmek rüyada pismanliga isarettir.

Cabir ül Magribi ye göre; rüyada acele, düsünme ile, düsünme de acele ile kiyaslanir. Düsünüp acele etmedigini görmek her iste acelenin zitti ile yorumlanir.

Dine ait bir iste düsünerek hareket ettigini görmek hayir degildir. Bu ancak dünyaya ait islerde hayirlidir.

Rüyada bir isin acele yapilmasini istemek, yapmak zorunda oldugunuz bir isi tamamlayarak yapamayacaginiza; vaktinde yapmaniz gereken bir isi de yetistiremeyeceginize isarettir.

Rüyada Acele etmek bir isin daima basari ile bitmesine engeldir. Eger bir seyin basari ile yapilmasi ve tamamlanmasi istenirse, o is için büyük bir sabra ihtiyaç vardir.

Rüyada bir yere bir randevuya yetismek için acele ettiginizi görmek, hakikatte birçok engellerle karsilasip varmak istediginiz hedefe gidemeyeceginizi gösterir.

Bazilarina göre;rüyada bir sey için acele etmek pismanliga delalet eder. Rüyada bir yolda acele yürüdügünü görmek düsündügü bir isinin geç olacagina, acele ederek gittigi yerde bir vapur veya treni kaçirdigini görmek, eline geçecek bir firsati kaçiracagina isarettir.

Bir kadının rüyada acele olarak iplik eğirdiğini görmesi, kaybolmuş bir kimsenin geleceğine delâlet eder.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Kelımeı tevhıd Görmek | Rüyada Kelle Görmek | Rüyada Kellecı Görmek | Rüyada Kellik Görmek | Rüyada Kem söz Görmek | Rüyada Kema (topalak) Görmek |