Rüyada Abla Görmek

Bakınız; Kardeş. Rüyada abla görmek, yakın bir zamanda iyi ve müjdeli bir haber alacağına yada Rüyayı gören bekarsa evlenebileceği anlamına gelir.

Rüyada abla görmek yaptığınız işlerde yahut yapacağınız karşılayacağınız zorluklara karşı itibarlı, sağlam birisi tarafından gözetlenip, kollanacağınız anlamın da gelir. Çünkü abla her zaman gözetip, kollar.

Rüyada abla

Rüyada kendi ablasını görmek, yakın bir dönemde müjdeli bir haber almak demektir. Hasta için iyleşmeye, Bekar içinde evlenmeye işarettir. Ablanızı veya ablanızın olduğunu görmeniz, bütün işlerinizde, iş yaşantınızda ve işlerinizde koruma göreceğinize, uzun ve sağlıklı bir ömür ile yorumlanır.

Kişinin rüyada ablasını görmesi, müjdeli haber ve sevinç, ferah ve mutluluğa delâlet eder.

Rüyada abla görmek

Rüyasinda ablasini görmek, bekar ise yakinda iyi bir evlilik yapacagina ; evli ise, bir kiz çocugu doguracagina; bu rüyayi bir erkek görmüs ise, beklemedigi bir yerden eline biraz para veya mal geçecegine veyahut çok hayirli bir haber alacagina isarettir.

rüyada abla görmek neye işarettir

Bir rivayete göre; ablasindan büyük bir menfaat görecegine, ablasi yoksa onun yerine koydugu bir kimseden ayni sekilde bir menfaat bulacagina delalet eder.

Bazi tabircilere göre ise rüyada abla görmek, sefkatle ve sevgiyle yorumlanir.

rüyada abla öpmek

Rüyada bir abla öpmek, Aile içinde sevildiğine tabir edilir. Rüyada abalının yanaklardan öpmesi, mutlu ve güzel bir geleceğe çıkar. Rüyada ablanın öpmesi ise, kendisinin ev halkına baglığa işaret eder. Yine rüyada ablanın elini öpmek kazanca ve zenginliğe işarettir.

rüyada ablaya sarılmak

Rüyada ablanızı görürseniz ve sarılmak, bütün işlerinizde, iş hayatınızda, yaşantınızda ve girişimlerinizde destek göreceğinize ve bu desteğin uzun ömürlü olacağına tabir edilir.

Kişinin rüyada kız kardeşini görmesi, sevinç ve müjdeli habere, ferah ve sürura delâlet eder. Çünkü kardeşler bir araya gelince sevinçleri artar.

Rüyada üvey kız kardeş görmek ise, gam ve kedere ve haram mala delâlet eder.

Rüyada abla ile telefonda konuşmak

Rüyada ablanızı görürseniz ve telefonda konuşmak:, rüyada ablayla telefondakonuşmak iyi ve güzel haberlere delâlet eder. Alacağınız bir haberle sevineceğinize işaret eder. Ayrıca bala ile telefonda konuşmak hayır ve saadete, akıbetin güzelliğine tabir edilir.

Rüyada abla ile konuşmak

Yaptığınız işlerde ya da ilerde yapacağınız bir işte karşılaşacağınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetleneceğinize, dünyada saadet ve refaha, bol rızka, mala ve servete yorumlanır. Yine rüyada ablayla konuşmak hayır ve berekete işaret eder.

Rüyada abla ile tartışmak

Rüyada abla görmek, ablayla tartışmak, yakında iyi bir haber almak demektir. Bekarlara evlenebileceğini belirtir.

Rüyada abla ile kavga etmek

Rüyada ablayla kavga etmek görmek ömrünüzün uzun olacağına ve bütün işlerinizde koruma göreceğiniz anlamına gelir.

rüyada ablanın öldüğünü görmek

Rüyada ablanın öldüğünü görmek, sıkıntı, üzüntü, kederden kurtulacağına işarettir. Hasta birinin rüyada ablasının öldüğünü görmek, hastalıktan şifa bulacağına tabir edilir. Yine rüyada ablanın ölmesi, ticarete, kazanca ve rızıkın bolluğuna delâlet eder.

Rüyada Abla yorumları

çiğdem

ölmüş ablama bir ihdiyacın varmı diye sordum bana yenimi aklına düştü dedi bunun yoru nedir

Medine

o gün rüya değil o gün gerçekten bir tane kızla kar topu savaşı yapıyorduk o kızı rüyamda ablam olarak ve bana sarılıp öptüğünü gördüm bu neye işarettir ...............birde rüyamda araba sürdüğümü gördüm veya ben araba süremiyordum ama birden herşeyi öğrenmiştim rüyamda arabadan indikten sonra hemen beni alkışlıyorlardı işte bu kızımız bizi kurtardı diye neden?

esra

rüyada ablamı görüyordum ve ablam uzaklaşınca bn ağlıyordumm

Ozan

Selamün Aleyküm Ben ablamı rüyamda gördüm çok sevdiğimi 14 yıllık hasret özlemle bekliyor. Rüyada gördüğüm ablamı ziyarette beni görmek gelmiş sürpriz yaparak sarıldığını gördüm. 14 yıllık hasret bekiyor canım ablam.

melisa

rüyada ablamı görüyodum köye gidiyoduk :D

selin

ablam rüyamda kalabalık yerdeyiz ama üzgün ben ona su veriyorum nedemek

RABİA

RÜYAMDA ABLAM VE BEN HAPISTEYDIK BENİM OZEL Bİ İMLİM VARMIŞ VE BU ACIGA CIKTIGI İÇİN BEN HAPSE ATILMISIM AMA ABLAM NASIL HAPSE ATILDINI BİLMİYORUM

melisa

ablam düştü ve gözü yüzü kan içindeydi :(

ayşenur

rüyamda ablam beni kovalıyordu

hülya

rüyamda her iki ablamın işe girdiğini ve onlara bu işi ben ayarlıyom

gülşen

rüyamda ölmüş ablamı gördüm beraber oturduk sohbet ettik kendisini iyi ve güler yüzlü gördüm yorumlarsanız sevinirim

hande

merhabalar ;
benım ablam hamıle ve rüyamda onun suyunun geldıgını goruyorum ve su akınca karnı kuculuyor ve bebegı dışarıdan gorebılıyorduk ambulans doktor dıye çırpınıyordum. Düşük yapıp bebegın olmesınden cok korkarken uyandım. ne anlama geliyor acaba ?? yorumlarsanız cok sevınırım

merve

rüyamda ablamlardan birinin en komik ve beni neşelendiren hallerini vine olarak izliyodum diğeri ise üzerindeki mini siyah elbisesi ve düz kahkülleriyle barbi bebeklere benziyodu ve çok güzeldi ve rüyamda onları gördüğüm için çok mutluydum

GUNAY

slm ben evliyim ruyamda ablamin bize geldyni guryom ve beni upyp sonura annemi aryoz annem cok axliyo diyoki hic durmuz yok bana diyoki niye evledin

bilal

selamün aleyküm ben ruyamdamda uzun bir yol gördüm birinin nısanına gidiyoruz yol taslık bir herkez önden gidiyor ben ise arkadan onları takip ediyorum ve onlar benden iyice uzaklasıyor ben karanlık bir yere giriyorum ordan cıkmak icin bır yer arıyorum ve ordan demir parmaklık olan bir yerden cıkıyorum bir eve giriyorum ablamı görüyorum ablam bana cok sacma seyler söylüyor bu ruyamı bana aydınlata bilirmnisin tşkler şimdiden

sibel

slm rüyamda ablamla arabayi ariyoruz,park etmisiz bulamiyoruz,yegenimi gördüm yegenim simdi 6 aylik hamile rüyamda karnini indiriyor hamile degilim diyor ben agliyorum sonra saka yapdim diyor bu rüya ne anlama geliyor tesk .

kadir

ablamın gece karanlığında yürüyor ve her kolundan bir kadın tutuyor kadılar tanıdık biri kaynanası biride bir de abimin kaynanası ablamı iki çocugu var her çocugunu tanımadığım bir genç tutuyordu ve ablamın durumu iyi değildi hasta gibi yürüyordu

tabiri nedie acaba

gülşen ..

ruyamda evımdelı tuvaletteyım ve tuvalette esyaların oldugunu goruyorum ve bunlar ne bunlar buraya olmaz dıyorum ve iki ablamla beraberım ve kızıyorum bunlar nereye sıgacak dıyorum ...

fatma

abimi motu8sitletle geliyiyor veheryer karanlık yanında tanımadıgım erkek kişiler varabim sırt üstümotursitletin tekeriabimin yüzünü barçalıyo ve yüzünün etleri kanları yerlere dökülüyor ve benğörüyorum ve korkuyorum dilim tutuluyor konuşamıyorum

gülay avcı

ablamla küsüz annemde karşılaşıyoruz bana gelmek istiyor bize gidiyoruz elimizde birçok balıklar

rüyada kay

ben rüyamda kayıp ablamın bulunduğunu ve bir daha kaçmak istediğini gördüm

kadiriye

aydınlık bir yerde bana bağırıyordu

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*