Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek, islam fitratina isarettir, süt mesakkat cekilmeden elde edilen maldir. gerek erkek ve gerek disi bir kimsenin rüyada memesinde süt oldugunu görmesi, o kimsenin mal biriktirmesine isarettir.

rüyada iki memesinden süt aktigini görse, dünya o kimseye yönelir ve talih acilir. uyanikken memelerinde süt olmayan kadin, rüyada memelerinde süt bulundugunu veya kücük bir cocugu yahut erkek bir kimseyi ya da bir kadini emzirdigini görse, gerek emziren ve gerekse emen kimsenin baht ve talihinin kapanmasina isarettir, insan sütü, hapis, emziren ve emen kimse icin de sıkıntıdır.

bir kimse rüyada cocuquna icirmek icin süt satin aldigini görse, o kimsenin cocugunu kendi huy ve ahlaki gibi terbiye edecegine isarettir. bazi tabirciler rüyada bir kadinin sütunu emdigini gören kimse, mal ve kazanc elde eder, dediler.

bir kimse rüyada at sütü ictigini görse, hükümdar o kimseye sevgi besler ve hükümdardan ona bir hayir erisir. diger hayvan sütleri onlardan sagilan miktarca güzel riziktir.

süt sagmak, hiledir. yeni dogmus devenin sütü din fitratidir. bundan dolayi bir kimse yeni dogmus devenin sülünden icse veya bir yahut iki ya da üc defa emse, o kimsenin yaratildigi islam fitratinda sebat etmesine, namaz kilmasina, oruc tutmasina, zekat ve sadaka vermesine isarettir.

süt, icen kimse icin helal mal ilim ve hikmettir. sagilmis süt, mülk ve maldir. bazi tabirciler rüyada bir deve sagdigini ve onun sülünden ictigini gören kimse, saiih bir kadinla evlenir. eger o kimse evli ise,hayirli erkek bir cocugu olur, dediler.

rüyada bir inek sagdigini ve sütunu ictigini gören kimse, fakir ise zengin olur.koyun ve keci sütü,alinacak vergidir. rüyada koyun sütü ictigini gören kimse hayra, rahatliga,sevinc ve ferahliga erisir. arslan sütü onu icen kimse icin,mal,düsmanina zafer bulma ve insanlara düsmanlik yapmaktir.

kaplan sütü, onu icen kimse icin, düsmanligini aciga vurmaktir. kurt sütü suc, cinayet, siddetli korku ve bir iste kuvvettir.onu icen kimse icin de gecimde zarardir. bazi tabirciler,kurt sütü, mal ve saltanattir, dediler.

rüyada kurt sütü ictigini gören kimse,reislige nail olur ve bir sehir balkinin mallarim zorla ve tahakküm ederek yer. köpegin sütü onu icen kimse icin siddetli bir korku ve zalim bir kimsenin eliyle erisecegi maldir. bazi tabirciler rüyada köpegin sütünü icen kimse, kudret ve kuvvete erisir ve bir sehir halkina reis olur, dediler. bazi tabirciler, vahsi hayvanlarin bütününün sütleri, dince süphedir, dediler.

yaban eseginin sütü, sonradan iyilesecek bir hastaliktir, dediler.geyigin sütü az bir riziktir. esek sütü, ehemmiyetsiz bir hastaliktir. rüyada merkeb sütunu icen kimse, hayra erisir. kedi sütü hafif bir hastaliktir ve düsmanliktir. bir kimsenin rüyada bir yerden süt ciktigini görmesi, o sütün miktannca o yerde kan akitilacak bir zulüm ve fitnenin meydana cikmasina isarettir.

koyun sütü iyi bir maldir. sigir sütü, zenginliktir. katir sütü,zorluk,siddet ve musibettir, insan sütü hasta icin onu ictigi zaman hastaliktan sifa bulmaktir. köpek ve kedi sütü hastalik veya korkudur.rüyada sütü bir seye bedel olarak verdigini gören kimse, yaratilis ve fitratini kaybeder.

süt mala, fazla ömre, Hamile kalmaya, sirlarin aciga cikmasina, ilme ve allah'i birlemeye isarettir. hasta kimseler icin süt, ilaca, rizka,hayvana malik olmaya veya onun huy ve tabiatiyla ahlaklanmaya isarettir.sigir, koyun, deve ve manda sütü, bunlann hepsi toplu mala isarettir.bunlarin yogurdu, üzüntüdür. at sütü tasadir. tilki ve kedi sütü, günah islemektir.insan sütü, erbabindan baskasina verilmesi dogru olmayan bir emanettir.

Rüyada Süt yorumları

Hulya

Ruyamda camdan bakarken yan komşu yuzume kucagindaki bebegin biberondan sut sıkıyor camı yuzune kapatiyorum sinirlenip aradan zaman gecince de tqmamini bitirmwk zorunda oldugunu soyleyip kalan sutu yine yuzume sıkıyor

burhan

ruyada sut görmek neye ısaretır

melek

peki ya soya sütünün hediye olarak gelmesi? içinde ceviz içide vardı.

erdem

rüyada başka birinin bana süt satması ve bemimde almamam

yuxda

sut gormeg

Ahmet

Ruyamda, bir aile dostumuz agzina sut aliyor, ve bu sutu agziyla puskurtuyor ve Zulfikar gorunuyor...

nurcan

rüyamda biri bana paket süt veriyor sonunda el sallıyor.

ismet

rüyamda hacca yola koyduğum rahmetli babam ve arkadaşlarıa akşam namaz kıldıktan sonra caminin bahçesinden kendilerine birer bidon sut aldım babam ısrarla sütlere biraz su katmamı söyledi bende birine katıp diğerleri için ısrarla katmıyıcağımı bozulacaklarını kendilerine bir bidonda su verip isterlerse kendilerinin katabileceğini söyledim rahmetli babam bana kızdı bana bir kaç sefer sen bu çeşmenin yanında kaçar kaçar sigara içerdin dedi bende sadece diğer sütlere su koyarsam bozulacağını koymuyacağımı siğarada içtiysem niye bu kadar diyosun şimdi içmiyorum baba dedim sabah ezan vaktiydi uyandım

binnur

Kuzenimin erkek çocuğunu emzirdim sonra kuzenim sen artık oğlumun süt annesisin dedi

mehmet ...

ölmüş olan babaanneme süt ısıttığımı gördüm

gülnaz

tencerenin içinde süt vardı kaynıyordu

derya

rüyamda çocuğum hapse girmiş onu ziyarete gidiyoruz beklediğimiz yerde abim kocaman leğenle sütü önümüze boşaltıyo ayaklarımız sütün içinde kalıyo sonra kızımı görüyorum sarılıp ağlıyor sonra çıkıyoruz

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*