Sandık

Rüyada dolu sandik görmek; bolluk ve zamanla gerceklesecek bir zenginlige, bos sandik görmek; fakirlik cekmeye, sandigin icindeki esyayi bir baskasina vermek yada satmak; gizli islerinizin gözler önüne serilecegine, baskasina ait bir sandigi actigini görmek; ömür boyunca bekar kalmaya, sandik icinde bir ölü sakladiginizi görmek; yaptiginiz kötülüklerin karsiligini fazlasiyla ödeyeceginize isarettir. sandik, nereden geldigi belli olmayan, asli bilinmeyen herkesin ilgilendigi kismettir. rüyayi gören bekarsa, kisa zamanda evlenir. Rüyada türlü esyayi sandiga yerlestiren biri evini degistirecektir. icindeki esyalar güzelse kendine ev alacaktir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Sandık Görmek yorumunu okudunuz. Sandık ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada S harfi ile başlayan Rüya Tabirleri S sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Sandık rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Sandık yorumları

malimali

rüyamda sandığım kayboluyor.(eşimde atmış olabilir)sonrasında eşim bana daha küçük dışı taşlarla suslu cok guzel bir beyaz sandık veriyor neye yorumlanır.
tesekkürler..

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Sallanarak yürümek Görmek | Rüyada Sallanmak Görmek | Rüyada Salon Görmek | Rüyada Salvar Görmek | Rüyada Salya Görmek | Rüyada Salyangoz Görmek |