Saçın Ağarması

Rüyada sac agarmak, gencler icin vakara isarettir. bazi tabirciler, ömrün uzun olmasina, bazdan da zayifliga isarettir, demislerdir.

aklik sakal ve basin tümünde olursa, fakirlige isarettir. bir kimse sacinin bir kisminin agardigini görse vakar ve ciddiyetinin cok iyi olduguna, basi agaranin hanimi Hamile ise, bir erkek cocugunun olacagina isarettir.

bir kimse sakalinda beyaz tüyleri yoldugunu veya bu tüyleri kestigini görse, o adam ihtiyarlara hürmet eder. kadin Rüyada basinin agardigini görse, kocasi günahkardir.

bazi tabirciler bas agarmasi, kaybolmus bir kimsenin veya misafirin gelmesidir, demislerdir. vücut killarinin agardigini gören zengin ise, malinin gidecegine, fakir ise, ödenmesi güc olan borca isarettir.

taninmayan bir kadinin sacinin agarmasi, hububal kurutmaya, askerin tümünün basinin agarmasi, zaaf ve firara isarettir. hasta kimsenin basindaki saclarinin agarmasi ise, ölüm ve kefene isarettir. korkan kimse icin sac agarmasi, hakim, melikten veya devlet baskanindan kurtulmaya isarettir.

bazi tabirciler, kadinin sacinin agarmasini görmek, kocasi veya kocasinin akrabalari tarafindan cirkin söz isitecegine, bazen de, bosanmaya isarettir, demislerdir.

cünkü erkekler kadinin sacinin agarmasini, hos görmezler. saci ak bir kimse, rüyada sacinin daha fazla agarmis oldugunu, fakat bunlarin icinde siyah tüylerin de bulundugunu görse, olgunluga isarettir.

sacinin tamamen agardigini gören kimse, amirinden veya büyügünden hos olmayan bir tavir görür yada azar isitir. rüyada gögüs kilinin beyaz oldugunu gören kimsenin, yemegi kokar.

bir kimse rüyada sakalinin beyaz ve berrak oldugunu görse, izzet, rütbe ve söhrete nail olur. ibn-i sirin (r.a.) hazretleri saci henüz agarmamis kimsenin rüyada sacinin agarmasini 1yi görmemistir.

o, "sac agarmasi malin azalmasidir" derdi. sacindan agarmis bulunan tüyleri yoldugunu gören kimse, muhalefette bulunur, ihtiyarlara, saygi göstermez.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Saçın Ağarması Görmek yorumunu okudunuz. Saçın Ağarması ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada S harfi ile başlayan Rüya Tabirleri S sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Saçın Ağarması rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Saçın Ağarması yorumları

bahar

oğlumun saçının arka tarafında ki saçları bembeyaz olmuş önlerde ara ara var

YUSUF

rüyamda saçım beyazlamıştı aynanın karşısında baktımda saçık beyazdı

sibel

sacımın bir tarafını siyah bir tarafını beyaz gördüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Ölüm Görmek | Rüyada Ölünün yıkanması Görmek | Rüyada Ömer (r.a.) Görmek | Rüyada Ömür Görmek | Rüyada Önder Görmek | Rüyada Önlem Görmek |