Rüyada Saç Ağarması Görmek

Rüyada sac agarmak, gencler icin vakara isarettir. bazi tabirciler, ömrün uzun olmasina, bazdan da zayifliga isarettir, demislerdir. aklik sakal ve basin tümünde olursa, fakirlige isarettir. bir kimse sacinin bir kisminin agardigini görse vakar ve ciddiyetinin cok iyi olduguna, basi agaranin hanimi Hamile ise, bir erkek cocugunun olacagina isarettir. bir kimse sakalinda beyaz tüyleri yoldugunu veya bu tüyleri kestigini görse, o adam ihtiyarlara hürmet eder. kadin rüyada basinin agardigini görse, kocasi günahkardir. bazi tabirciler bas agarmasi, kaybolmus bir kimsenin veya misafirin gelmesidir, demislerdir. vücut killarinin agardigini gören zengin ise, malinin gidecegine, fakir ise, ödenmesi güc olan borca isarettir. taninmayan bir kadinin sacinin agarmasi, hububal kurutmaya, askerin tümünün basinin agarmasi, zaaf ve firara isarettir. hasta kimsenin basindaki saclarinin agarmasi ise, ölüm ve kefene isarettir. korkan kimse icin sac agarmasi, hakim, melikten veya devlet baskanindan kurtulmaya isarettir. bazi tabirciler, kadinin sacinin agarmasini görmek, kocasi veya kocasinin akrabalari tarafindan cirkin söz isitecegine, bazen de, bosanmaya isarettir, demislerdir. cünkü erkekler kadinin sacinin agarmasini, hos görmezler. saci ak bir kimse, rüyada sacinin daha fazla agarmis oldugunu, fakat bunlarin icinde siyah tüylerin de bulundugunu görse, olgunluga isarettir. sacinin tamamen agardigini gören kimse, amirinden veya büyügünden hos olmayan bir tavir görür yada azar isitir. rüyada gögüs kilinin beyaz oldugunu gören kimsenin, yemegi kokar. bir kimse rüyada sakalinin beyaz ve berrak oldugunu görse, izzet, rütbe ve söhrete nail olur. ibn-i sirin (r.a.) hazretleri saci henüz agarmamis kimsenin rüyada sacinin agarmasini 1yi görmemistir. o, "sac agarmasi malin azalmasidir" derdi. sacindan agarmis bulunan tüyleri yoldugunu gören kimse, muhalefette bulunur, ihtiyarlara, saygi göstermez.

Rüyada Saç Ağarması yorumları

Vusal

yuxuda IMAM HUSEYN ile IMAM HESENI QEBRINI GORMEK NEYE YOZULUR DEYE BILERSIZ?

nuran

rüyamda hapiste olan teyzemin oglunu rüyamda bize gelmiş ve ben ona sarılıyorum sonra saçının aralarında beyazlar oldugunu gördüm bu neye işarettir çok merak ediyorum lütfen açıklar mısınız?

nevruz

beyazlanmıs adam sacı gormek ve bunların anlamı nedir

nevruz

beyazlanmıs adam sacı gormek ve bunların anlamı nedir

tanem

ruyamda dua edıyordum allaha bır ses dua sımdı deıl mırac kandılınde dua etmemı ve kabul olacanı soyluyordu hayırlı bı duaydı ne anlama gelıyo acaba cok etkılendım

tanem

ruyamda dua edıyordum allaha bır ses dua sımdı deıl mırac kandılınde dua etmemı ve kabul olacanı soyluyordu hayırlı bı duaydı ne anlama gelıyo acaba cok etkılendım

bahriye

rüyamda hapiste olan oğlumun saçlarının ağardığını gördüm

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*