Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek, hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza işarettir.

Rüyada evde akrep görmek, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza,

Rüyada akrep tarafından sokulmak, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize yada yakınlarınızdan birinin ölüm haberini alacağınıza,

Rüyada akrep öldürmek, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, yatakta akrep görmek, evdeki birinin yolculuk yapacağına işarettir.

Muhtemelen laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye işarettir.

Rüyada evde akrep olması: İşte hilekâr biri tarafından aldatılmaya işarettir.

Rüyada Akrep sokması: Rüyada Akrep sokması, kötü bir habere veya tehlikeye yorumlanır. Yine Rüyada akrep soktuğunu görmek, ele geçecek ve devamı olmayacak mala işaret eder..

Rüyada Akrep öldürmek: Rüyada Akrep öldürmek bir düşmanın kötü haberini almaya işarettir. Yine Rüyada Akrep öldürmek bir beladan kurtulacağını belirtir.

Rüyada yatakta akrep olması: Aile içinden birinin gurbete çıkmasına işarettir.

Rüyada akrep görmek kötü düşmanla tabir olunur. Ayrıca akrep görmek, o kimsenin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine delâlet eder.

Rüyada ağzından akrep çıktığını veya akrebin elbisesi içine girdiğini görmek, düşmanlarla beraber oturmaya işarettir. İç elbisesinde akrep olduğunu gören, zevcesinin düşmanlığını kazanır.

Rüyada akrep soktuğunu görmek, ele geçecek ve devamı olmayacak mala delâlet eder..

Yine rüyada kavurulmuş akrep yediğini görmek, düşman malından yemeye, pişmemiş akrep yediğini görmek de düşmanlarını kaybetmeye delâlet eder.

Rüyada Akrebi yatağı üzerinde görmek, düşman, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüdür. Karnında akreplerin olduğunu görmek de düşmanlar ile tabir olunur.

Rüyada Yılan, akrep ve bunlardan başka hayvanların soktuğunu görmek, Rüya sahibinin mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmasına delâlet eder.

Rüyada akrep görmek kötü düşmanla tâbir olunur. Ayrıca akrep görmek, o kimsenin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine delâlet eder.

Rüyada ağzından akrep çıktığını veya akrebin elbisesi içine girdiğini görmek, düşmanlarla beraber oturmaya işarettir.

İç elbisesinde akrep olduğunu gören, zevcesinin düşmanlığını kazanır.

Yine rüyada kavurulmuş akrep yediğini görmek, düşman malından yemeye, pişmemiş akrep yediğini görmek de düşmanlarını kaybetmeye delâlet eder.

Akrebi yatağı üzerinde görmek, düşman, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüdür.

Rüyada Karnında akreplerin olduğunu görmek de düşmanlar ile tâbir olunur.

Rüyada akrep görmek, kötü biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine işarettir.

Akrep inançsız, zararlı, külfeti çok, bozuk ağızlı fakat zayıf bir düşmandır. Evde akrep olması, hilekar biri tarafından aldatılmaya işarettir.

Rüyada yatakta akrep olması aile içinde birinin gurbete çıkmasına işarettir.

Rüyada Akrep sokması düşmandan zarar görüleceğine yorumlanır.

Rüyada elbisesinde akrep görmek çoluk çocuğundan zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada bir şeyi akrep olmadığı halde akrep sanmak, dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye yorumlanır..

Rüyada akrep tutup bir kadının üzerine koymak onunla yakınlık kumaya işarettir.

Ayrıca Rüyada akrep görmek fenalıkta bulunmaya işaret eder.

Rüyada Akrep yorumları

Azra

Rüyamda 3 akrep vardı.Küçücük bir kaydırakta (onlardan büyük ama bize göre küçük) oynuyorlardı.Rüyanın bitişinde kanatlandılar ama uçmadılar.Rüyamda anneme söyledim akrep değil dedi.

çetin

saçımda akrep vardı

semanur

rüyamda akrep gördüm ondan kaçıyordum

bilinmeyen

rüyamda yatağımın ustunde akrep vardı vurdum vurdum saydam dı sanki hiç bir şey olmuyordu içinden gecıyordu elım sonra yorganla denedim yine içinden geçti birden uyandım vurduğum şey ise yastıkmış

gülsüm

rüyamda akrep gördüm bulunduğum mekana kendi elimle getiriyorum biyolojik açıdan incelenmesi gerekiyor bir arkadaşım için ama mekanda kaybediyorum akrebi ve birine zarar verecek diye korkuyorum arıyorum ama bulamdım ve korkarak uaynıyorum ALLAH hayra çıkarsın akşam oldu etkisi geçmedi benden rüyanın.....

KEMAL

RÜYAMDA ENSEMDE SARI AKREP GÖRDÜM.AMA BANA BİRŞEY YAPMADI.

OrnekAhmet

ruyamda iki akrep biri dirsekten biri de elden sisledi:) ula neyapisunuz daa diyecekken bi daaa sokmasin mi attim incitmeden alacaktim ustumden firlattim gitti; bi kiz vardi o da cigligi kodu feryat figan;sus daa gelmedu saa deyecek oldum dedim mi hatirlamiyorum uyandim; bizimkilerin gurultusu olunca.. emmisine caktiimin ruyasu

yavuz

iki siyahı öldürün birtanesi akrep birtanesi yılan arkadaşlar sakın görüpte öldürmemezlik yapmayın bazı kötü huylu çinler onların şekline girebilirler ve onları öldürmeniz tavsiye edilir

duygu

rüyamda akrep gördüm

fatma

rüyamda elbiseme siyah akrep yapışmış kocaman

mazez

akrep yavrusu gördüm mutvakta çok tu dayıma ayagımla öldürüyordum

medine sür

Rüyada akrep arkadaşımın ağzından çıktı

UlvI

ruyada akrep saldirisi
ne demekdir?

mine

evimde kocamann akrpler vadıı 1 den fazla siyah kocaman akrep gördümmmm

Busra

Rüyamda sarı bir akrep gördum butun evde sarı akrep vardı

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*