Rüyada Merdiven Görmek

Rüyada görülen agac merdiven, yolculuktan dolayi sikinti ve mesakkata isarettir. bazen de merdiven, islerde selamete isarettir. bazen agac merdiven üzerine cikmak, itaat etmeyen kimseye iyilikle emretmeye, kabul etmeyen kimseye nasihata ve kötülüklerden kacinmayan kimseyi de, kötülükten kacindirmaya isarettir. bazen de merdiven görmek islerde sebat ve devama ve saklayip gizlemek istedigi sevinin gizli tutulmasina isarettir. bazen de merdiven, onu gören kimse icin, kahr ve galebeye isarettir. bir kimse merdiveni yere düsmüs olarak görse, hasta olur. tekrar dikilmis ve yerine konulmus görse, hastaligindan kurtulur. merdiven üzüntülü kimse icin selamettir. merdiven yolculuga ve sani yüce bir kimseye de isarettir. bundan dolayi yeni bir merdivene ciktigini gören kimse, hayra, din ve dünyasinda yükseklige erisir. ciktigi merdiven eski ise, ticaret veya baska bir taraftan hayra ve yükseklige erisir. eger düsmanlik icerisinde ise, düsmanina galip gelir. kendisinin bir demir merdivenden düstügünü gören kimsenin dininde zayiflik meydana gelir ve bu halden döner. eski bir merdivenden indigini görse, ticareti cöküntüye ugrar. merdiven kirilsa ve kendisi de üzerinde bulunsa düsmanina maglup olur. bir merdiven koyarak belli bir yere ciktigini gören kimse bulundugu gurur, korku ve helaktan kurtulur. agac merdiven, münafik bir kimsedir.bazilari da, agac merdivenden yukari cikmak, kendilerinde nifak olan bir kavimden medet ummaktir, dediler. merdivenden yukari cikmak, liderlige bazen de serli kimselere tasimaya isarettir.

Rüyada Merdiven yorumları

sevim

rüyamda köprünün her iki tarafı da basamakları merdivene dönüşüyordu.ben merdiven de yukarı çıktım ve tekrar köprünün diğer tarafından aşağı inerken arkamda küçük bir çoçukta inmek istiyordu ama ben izin vermiyordum kendim indikten sonra ona yardım etmek için onun beklemesini söyiüyordum.

çiçek

ince tel merdivenle 3 katlı bir eve çıktık eve giremedim tekrar indim son basamakta hamile bi kadın telden inmek zor diye yardım etti lütfen yorum atın

yağmur

Babaannemin rüyasında tanıdık bir kişiye merdiven vermesi

selma

rüyamda hasta ablama bakması için ayn averiyorudum ama daha bakmıyordu , sonra merdivenle akrabalarla bizim ev kahve içmeye çıkıyorduk kahve ne şekerli nede şekersizdi

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*