Rüyada Maymun Görmek

Rüyada maymun görmek; zarar veren bir düsmaninizin sizi mahfetmek icin elinden geleni yapacagina, birmaymun aldiginizi, buldugunuzu veya size hediye edildigini görmek; kisa sürecek bir hastaliga tutulacaginiza, maymunla kavga edip maglup oldugunuzu görmek veya maymun eti yemek; hastaligin devam edecegine, isarettir

rüyada maymun görmek, kendisinde her türlü ayip bulunan bir adama isarettir.

rüyada maymunla kavga edip ve ona galip geldigii gören kimse, hastalanir, sonra iyilesir. eger maymun o kimseye galip gelse, o kimse hastaliga yakalanir.

bazi tabirciler maymun, büyük günah isleyen bir adama isarettir, dediler. rüyada bir maymunla cinsi münasebette bulundugunu görse, bir günah isler. rüyada bir hastaliktan dolayi ilac icin maymun etini yedigini gören kimse, o hastaliktan kurtulmaz.

maymunun yanindan savusup gittigini gören kimse, düsmanina galip gelir.

maymun eti yedigini gören kimse, yeni bir elbise alir. bir kimse maymunun kendisini isirdigini görse, o kimse ile bir kisi arasinda düsmanlik meydana gelir. maymun, hilekar, sihirbaz bir kimsedir.

maymun hastaliga isarettir. rüyada maymun avladigini gören kimse, sihirbaz kimselerden faydalanir. maymun maglup bir düsmandir. rüyada bir maymuna bindigini, onu diledigi gibi kullandigini gören kimse, düsmanini kahreder.

bir kimse rüyada maymun etinden yedigini görse, o kimseyi siddetli bir keder veya ölüme yaklastiran bir hastalik tutar. bir kimse rüyada kendisine bir maymun bagislandigini görse, o kimseye galip gelecek bir düsmana isarettir.

kendisine bir maymun bagislandigini gören kimse, aldigi bir emanete hiyanet eder. rüyada bir maymunu omuzuna almis oldugunu gören kimse, hirsizlik yapar.

maymun, isledigi büyük bir günahtan dolayi nimeti elinden gitmis bir adamdir. rüyada kendisinin maymuna dönüstügünü gören kimse, sihirbazlik sayesinde mali cogalir.

maymun görmek, zulüm ve haddi asmaya, masiyete ve (c.c.)'in gadabim icabettiren fenaliklarda bulunmaya isarettir. bazen de maymun görmek, yahudiye; maymunun etini yemek de fakirlik ve ihtiyaca isarettir.

maymun görmek, nimeti elinden alinmis fakir ve mahrum bir kimseye isarettir.

Ayrıca rüyada maymun görmek dedikodu yapmaya işaret eder.

Rüyada Maymun yorumları

menekşe

ben rüyamda annemle eve dönüyoduk
benim elimde yüzük vardı 3 tane maymun gördük ve bu maymunların ikisi gitti o kalan maymun elimi ısırarak yüzüğü almaya çalıştı ama alamadı

idris

ruyamda çok odalı eski bir yapı gördüm içinde dolaşırken çok bitkin ve zayıf bağlı bir inek gördüm ve bir sürü küçük oyuyan maymun gördüm bi tanesi oyandı o arada bende kalktım yrumlarsanızı sevinirim

lamiya

ben de ruyamda maymun gordum

MEHMET

ruyamda maymun bana saldırıyordu depıgı vurana kadar yıkılıp kaldı sonra uzun bır halat ıle ellerını kollarını bagladım

Rose

Bende Küçük bir maymun gördüm üstünde elbiseleri vardı, masa gibi birşeyin üstündeydi, önündede bi adam vardı onunla oynuyordu..

Ümit

Maymunla bir köpeğin kavga ettiğini, bu kavgada daha zayıf kalan maymunu koruduğumu gördüm

merve

ben rüyamda bi bahçede bahçede birçok ağaç ve maymun gördüm o bahçeden çıktım

merve taş

ben rüyamda okulumun üstüne kar yağdığını gördüm çok güzeldi sadece kırmızı ve beyaz renkler vardı :))

umut

ben canlı yılanlardan çok korkuyorum

faruk kaya

rüyamda eski eşimin elinde beyaz bir maymun vardı.

aysel

sevgilimin menim refiqemle intim munasibet qurmaq istemeyi

goril

gorilin elinden kayısı yemek ne anlama gelir

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Korumak Görmek | Rüyada Koşmak Görmek | Rüyada Kova Görmek | Rüyada Kovan Görmek | Rüyada Koyun Kesmek Görmek | Rüyada Koyun Kuyruğu Görmek |